Godzilla Singular Point sezon 2 – data premiery

26/06/2021 04:42

Godzilla Singular Point ”to oryginalny serial animowany science fiction, którego akcja rozgrywa się w 2030 roku. Yun Arikawa, młody geniusz inżynier, pracuje w Otaki Factory, lokalnym warsztacie dla majsterkowiczów. Podczas wizyty w odizolowanym i opuszczonym domu w celu zbadania dziwnych dźwięków słyszy piosenkę w nieznanym języku. Tymczasem Mei Kamino, studentka nauk ścisłych specjalizująca się w badaniu wyimaginowanych stworzeń, udaje się do Obserwatorium Radiowego Misakioku na prośbę swojego nauczyciela, aby zbadać „specjalny sygnał”, który okazuje się być tą samą piosenką, którą usłyszał Yun. Kiedy kaiju zaczyna pojawiać się na całym świecie, Mei i Yun odkrywają, że powodem może być właśnie ta piosenka.

Pierwszy sezon serialu otrzymał po premierze wiele pozytywnych recenzji za oszałamiającą animację oraz złożoną i ambitną fabułę. Jeśli widzieliście już anime i zastanawiacie się, kiedy ukaże się drugi sezon, mamy dla was ochronę.

Godzilla Singular Point sezon 2 – data premiery

Pierwszy sezon „Godzilla Singular Point” miał premierę 24 czerwca 2021 r. w serwisie Netflix i składa się z 13 odcinków. Serial miał swoją premierę na gigantycznym streamingu w Japonii 25 marca 2021 r. Pierwotnie był emitowany w japońskiej telewizji od 1 kwietnia 2021 r. do 24 czerwca 2021 r. Studio Bones i Studio Orange opracowały anime wspólnie z Atsushi. produkcja. i Toh EnJoe szef zespołu pisarskiego. Jeśli chodzi o drugi sezon, to już wiemy.

Ani kierownictwo Netflixa, ani twórcy anime jeszcze nie skomentowali tej sprawy. Ale Bones i Orange to duże studia animacji z dużym doświadczeniem w produkcji wielosezonowych seriali animowanych. Podczas gdy pierwsza z nich opracowała anime, takie jak „My Hero Academia” i „Bungo Stray Dogs”, druga stworzyła „Beastars”. Mają wystarczająco dużo zasobów i umiejętności, aby stworzyć drugi sezon „Godzilla Singular Point”, jeśli zostanie odnowiony. Netflix, który jest właścicielem praw do transmisji strumieniowej do serii, wielokrotnie wykazywał swoje zaangażowanie we wspieranie wysokiej jakości i popularnych treści animowanych.

Baki i Aggretsuko są dobrymi przykładami, ponieważ te seriale, takie jak Beastars, miały kilka sezonów na Netflix. Jeśli „Godzilla Singular Point” zdoła powtórzyć sukces tego anime, nie ma powodu, dla którego nie powinno być kolejnego sezonu. Dodatkowo sezon inauguracyjny kończy się scenami, które zapowiadają potencjalną fabułę drugiego sezonu. Jeśli anime zostanie odnowione w ciągu najbliższych kilku miesięcy, sezon 2 „Godzilla Singular Point” ma zostać wydany w 2022 roku.

Fabuła Godzilla Singular Point 2. sezonu: o co chodzi?

W finale sezonu 1 okazuje się, że kod jest najnowszą wersją Jaguara Jet, Jaguar PP Jet.Aktywuj Ortogonalny Diagonalizer i pokonaj Godzillę, pomimo zniszczenia robota. Ujawnienie kodu zapobiega również katastrofie. Później Yun i Mei spotykają się po raz pierwszy. Scena po napisach ujawnia, że ​​Konsorcjum Shiva buduje Mechagodzillę i że Michiyuki Ashihara, naukowiec stojący za tym wszystkim, wciąż żyje.

W sezonie 2 mogliśmy dowiedzieć się więcej o historii Shivy i ostatecznym celu organizacji. Mogli wykorzystać Mechagodzillę do okiełznania mocy pojedynczego punktu i zbudowania własnej armii kaiju. Mogą pojawić się inne kolosalne kaiju, co skłoni Shivę do użycia przeciwko nim Mechagodzilli. Yun i Mei mogły współpracować, aby odkryć inne sekrety pracy Ashihary. Gorou i Yun mogą znaleźć sposób na sprowadzenie Jet Jaguar z powrotem, a raczej jego wersję. Sekrety pozornej długowieczności i wiecznej młodości Ashihary prawdopodobnie zostaną ujawnione w nadchodzącym sezonie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up