Obejrzyj odcinek 13 Godzilla Singular Point: data premiery

11/06/2021 05:38

Yun, Haberu, Mei i reszta załogi mają zamiar dojść do siebie po incydentach z Godzillą. Godzilla Singular Point zakończył się; Zobaczmy, co ma do zaoferowania zakończenie odcinka. Przełożeni ujawniają, że starożytni greccy stoicy wierzyli, że świat zostanie zniszczony przez wielki pożar. Obserwują, jak ogień rozprzestrzenia się po mieście i zastanawiają się, co zakończy ten incydent z Godzillą. W końcu Mei dociera do miejsca w pobliżu jeziora, w którym znajduje się Singular Point.

Yukie pyta Makitę, co myśli o końcu świata. Yukie ujawnia, że ​​pesymista powiedział, że Bóg wszechświata chciał wymazać i dowód jego błędu w stworzeniu ludzkości. Rin, Mei i Bayler wchodzą do pokoju eksperymentalnego, gdzie Mai zdaje sobie sprawę, że eksperymenty nie powiodły się z powodu obliczeń, które spowodowały eksplozję. Bayler ujawnia, że ​​ogromne ilości „kamieni” zostały powtórzone i skompresowane. Bayler opowiada także o incydencie, który miał miejsce ponad 50 lat temu.

Matarisvan prawie narodził się podczas eksperymentów. Mei zastanawia się również, czym jest Mata, a Bayler odpowiada, że ​​Mata jest znana jako Agni, Bóg Ognia. Mei pyta, czy Bóg Ognia jest jak Kagutsuchi. Kagutsuchi to japoński bóg, którego matka zmarła na oparzenia podczas porodu. Bayler odpowiada, że ​​komisja poszukiwawcza została utworzona, ale nie powiodło się. Kalkulator superwymiarowy został zapieczętowany i minęło 20 lat. Po kilku miesiącach profesor Li niszczy pieczęć, a Bayler pokazuje im, gdzie Li znalazł Archetyp i Ortogonalny Diagonizator.

Poprzednio w odcinku Godzilla Point Singular 12

Profesor Li ponownie uruchamia wejście na Singular Point, ale nie jako kalkulator, ale jako zakład produkcyjny. Mei zastanawia się, jakim człowiekiem jest profesor Li. Bayler twierdzi, że według Mei kalkulator zwraca wyniki na przyszłość. Mei ujawnia, że ​​profesor Ashihara udała się w przyszłość i była świadkiem katastrofy. Bayler interweniuje, mówiąc, że Ashihara mogła osiągnąć „przyszłość”. W każdym razie, jeśli to prawda, powinni spróbować przerobić kalkulator wkrótce, zamiast iść do Katastrofy.

Robot Mei pyta, czy obliczenia były poprawne i udane. Bayler mówi trio, że zobaczą wyniki, gdy tam dotrą. Rin nie może uwierzyć, że nadal muszą wspinać się po schodach, a minęło dużo czasu, odkąd dotarli do tej bazy. Mei opowiada o sile i wyniku, jaki mogli osiągnąć. Bayler komentuje, że Ashihara została złapana w eksplozji i zniknęła. Nikt nie wie, czy Ashihara nie żyje, czy podróżowała w przyszłość. Bayler mówi Mei, że powinna spróbować kontrolować dżina w lampie bez rozbijania się.

Bayler przeraża Mei i Rinę, mówiąc im, że jeśli przeszukają bazę, mogą znaleźć ciało Ashihary. Robot Mei pyta, czy jest miejsce, w którym może naładować baterię. Tymczasem Haberu, Yun i Jet Jaguar badają coś, a Jet Jaguar widzi motyla. Yun komentuje, że to ćma; Czerwony Pył pokrył całe miejsce, zmuszając trio do noszenia maski. Jet Jaguar wyjaśnia, że ​​motyle i ćmy to Lepidoptera. Trudno je odróżnić, a ich zachowanie różni się w zależności od siedliska.

Yun mówi Jet Jaguarowi, żeby się nie bał, ponieważ motyl nie gryzie. Trio rozmawia o zasadach zabawy z motylem, ale Jet Jaguar jest zasmucony, gdy motyl odlatuje. W mieście reporterzy opowiadają o ataku i niszczeniu miasta przez Czerwony Pył i Godzilla. Jeden z dziennikarzy ujawnia, że ​​Kaijus wyemigrowali z Europy do Afryki. Ale czerwony pył pozostaje nad Azją Środkową, a media dostają obrazy floty u wybrzeży Kalifornii. Wreszcie japoński program telewizyjny mówi o nieudanej eliminacji Godzilli.

Gęsty czerwony pył blokuje zdjęcia satelitarne. Rodanie kierują się do miasta. W tym czasie wojsko odkryło te same cechy, co czerwona toksyna i coś, co pochłania czerwoną toksynę i rośnie jak roślina. Zastanawiają się, czy istnieje roślina, Kaiju, która powoduje zawalanie się budynków. Jeden z żołnierzy ujawnia roślinę Kaiju, szarą maź lub krew ekspertów. Kapitan zdaje sobie sprawę, że jest to coś, co nie ma wyjaśnienia.

Później Mei zastanawia się, czy Ashihara nie próbowała użyć Diagonizatora Ortogonalnego, aby uniknąć katastrofy. Mei, Rin i Bayler znaleźli ortogonalną notatkę Diagonizera. Yun i Haberu odkryli również ekscytujące wieści, które pomogą uratować świat. Ten motyl hoduje wiele motyli, które pomagają pozbyć się czerwonego pyłu podczas lotu. Oto, co mamy w ostatnim odcinku tego anime; Sprawdź to poniżej i nie przegap recenzji odcinka w przyszłym tygodniu.

Godzilla Singular Point Odcinek 13 – data premiery

Nowa data premiery 13 odcinka Godzilla Singular Point to 17 czerwca 2021 r. o godzinie 22:30 czasu JST. Godzilla Singular Point można oglądać w serwisie Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up