Dragon Quest Przygody Dai, odcinek 81, data premiery: Larhart powraca z martwych

06/06/2022 06:01

Dragon Quest Przygody Dai, odcinek 81, data premiery: Larhart powraca z martwych

Porozmawiajmy o dacie premiery odcinka Dragon Quest: The Adventures of Dai. Porozmawiamy też o kilku teoriach dotyczących kolejnego odcinka. Dragon Quest: The Adventures of Dai, odcinek 80, był bardzo zabawnym odcinkiem pod względem akcji. W końcu doszło do konfrontacji między Hyunckelem a Królem. Walka była zabawna i energiczna. Powrót Larharta był punktem kulminacyjnym odcinka. Z drugiej strony Hym i Hyunckel zaprzyjaźnili się po walce z królem. Jest o czym rozmawiać, więc porozmawiajmy o tym szczegółowo. Anime Dragon Quest: The Adventures of Dai to adaptacja mangi o tym samym tytule, napisanej przez pewnego Riku Sanjou i zilustrowanej przez Inadę Koji.

Historia opowiada o Dai, młodym mężczyźnie, który był kiedyś uczniem Wielkiego Bohatera Awana. Avan był znany jako ten, który zabił władcę demonów. Przyniósł pokój wszystkim potworom, które były pod wpływem złego zaklęcia władcy demonów, a teraz wszystkie żyją na tysiącletniej wyspie. Ale kiedy władca demonów Hadlar atakuje wyspę. Nagle na czole Dai pojawia się znak i czuje w sobie ogromny przypływ mocy. I używa tej energii, by odepchnąć Hadlara. Widząc poziom katastrofy, do jakiej zdolny jest Król Demonów, Dai postanawia wyruszyć na przygodę, aby pokonać osobę stojącą za przebudzeniem Hadlara. Oto wszystkie szczegóły dotyczące daty premiery odcinka Dragon Quest: Adventures of Dai.

Dragon Quest odcinek 80 Podsumowanie: Przygody Dai

80. odcinek został zatytułowany „Szach mat”. Ten odcinek zawierał walkę szachową między królem a Hyunckelem. Król wykorzystuje swoją moc do skanowania i przeglądania wszystkich poprzednich walk Hyunckela, aby poznać jego metodę ataku i poziom mocy. Wysyła swoje sługi do walki z Hyunckelem, ale Hyunckel z łatwością je pokonuje. Widząc to, król jest zdenerwowany, ponieważ nie spodziewał się, że Hyunckel go pokona. W ostateczności Król próbuje zranić Hym, aby utrzymać Hyunckela w nienaruszonym stanie, i, co zaskakujące, Król wygrywa grę. Gdy król przygotowuje się do zabicia Hyunckela, włócznia rzucona przez Larharta przebija jego głowę. W końcu Larhart pokonuje króla.

Co wydarzy się w Dragon Quest: The Adventures of Dai, odcinek 81?

Odcinek 80 zakończył się zaskakującym pojawieniem się Larharta, który uratował Hyunckela i Hyma, gdy zostali zaatakowani przez króla. Odcinek 81 Dragon Quest nosi tytuł „Bitwa o Biały Ogród”. Odcinek skupi się na najbardziej oczekiwanej bitwie, jaką Dai i jego przyjaciele muszą jeszcze zmierzyć z Mystvearnem, najbardziej przerażającym wrogiem Armii Ciemności. Bitwa odbędzie się w Białym Ogrodzie, a Dai i jego przyjaciele są gotowi do walki ze złymi potworami. W napisach końcowych odcinka 80 narrator mówi, że Larhart, Smoczy Mistrz, pójdzie z Dai i innymi, aby walczyć z Mystvearnem za pomocą swojej Włóczni Mrocznej Zbroi. Tymczasem możemy się spodziewać, że Hyunckel porozmawia z Larhartem o swojej sytuacji io tym, jak przeżył.

Powód powrotu Larharta musi mieć coś wspólnego z Mystvearnem, ponieważ lepiej rozumiemy, dlaczego zdecydował się wejść w tym momencie. Tak czy inaczej, jedno jest pewne: następny odcinek będzie pełen akcji i emocji. Anime oficjalnie weszło w jeden z ostatnich łuków, a ta bitwa z Mystvearnem określi, w jaki sposób Dai zmierzy się z ostatnim Vearnem. Dai musi przezwyciężyć swoją słabość z pomocą Avana i jego przyjaciół, jeśli chcą pokonać Mystvearna i Vearna. Pole jest gotowe do bitwy, a gracze są gotowi. Kto zostanie ostatecznym zwycięzcą? Cóż, obejrzyj nadchodzące odcinki anime Dragon Quest: Adventures of Dai, aby się dowiedzieć.

Dragon Quest: Przygody Dai, odcinek 81 – data premiery

Dragon Quest: The Adventures of Dai, odcinek 81, ukaże się 11 czerwca o godzinie 9:30 (strefa JST).

Czas strefy IST: 11 czerwca o 6:00
Czas strefy EST – 10 czerwca o 20:30

Obejrzyj odcinek 81 Dragon Quest online – szczegóły transmisji

Widzowie w Stanach Zjednoczonych mogą oglądać Dragon Quest: Adventures of Dai odcinek 81 i wszystkie inne odcinki na stronie streamingowej Crunchyroll. Widzowie w Indiach mogą obejrzeć pierwsze 50 odcinków anime w serwisie Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up