Dragon Ball Super Rozdział 85 Data premiery: Goku i Vegeta bronią się przed gazem

20/05/2022 15:33

Dragon Ball Super Rozdział 84 kończy się, gdy Vegeta mocno uderza Gazem i upada na ziemię. Heeter nie może uwierzyć, że Vegeta może się tak poruszać, nawet po otrzymaniu tak dużych obrażeń. Vegeta wyjaśnia, że ​​ból jest dla niego jak paliwo; im dłużej to znosi, tym staje się silniejszy. Więc bez względu na to, ile razy wyląduje, za każdym razem odbije się mocniej. Czy Vegeta kiedykolwiek będzie w stanie przeciwstawić się władzy Gaza, zanim upadnie? Dowiemy się w Dragon Ball Super Chapter 85.

Tymczasem Goku jest w znacznie lepszej formie. W jakiś sposób porwał niszczącą kulę na niebie i rzucił się na pomoc Vegety. Na razie jest zaskoczony, widząc, jak Vegeta sam dominuje w walce, ale nie wyjdzie z walki na długo. Na szczęście jest to rzadka okazja, w której duet Saiyan zgodził się walczyć ramię w ramię. Mam nadzieję, że jego niezachwiana determinacja, by wygrać, sprowadzi Heeters. Tutaj przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziałów mangi Dragon Ball Super.

Dragon Ball Super Rozdział 85 Spoilery i surowe skany

Dragon Ball Super Rozdział 85 kontynuuje wyższość Vegety, który pokonuje Gasa na pierwszych stronach. Jednak zgodnie z oczekiwaniami wszystkich innych złoczyńców Dragon Ball, Gaz wzrośnie jeszcze bardziej. Z drugiej strony, Goku również nie zabraknie akcji. Wskoczy do walki u boku Vegety i razem zmierzą się z Gazem. Tymczasem Elec i pozostali obserwują walkę z daleka, mając nadzieję, że Gas dokona kolejnego cudu.

Jasne jest, że ciosy i tym podobne nie dadzą wiele na dłuższą metę i prędzej czy później Saiyanie uciekną się do ostatecznych ciosów, takich jak Ostateczna Kamehameha, Duchowa Bomba, a nawet klasyczne Ostateczne Pokucie Vegety. Jeśli coś pójdzie nie tak, Elec może nawet wziąć Monaito lub Granolah jako zakładników, aby zmienić sytuację. Myślę, że Granolah odegra tę samą rolę, co Android 17 w łuku Turnieju Mocy. Jakoś przetrwa do końca i pojawi się jako MVP po tym, jak duetowi Saiyan zabraknie gazu. To sprawiedliwe, że ma szansę pomścić śmierć matki, zabijając Elektra lub Gaz.

Niestety to tylko spekulacje. Surowe skany i wersje robocze Dragon Ball Super 85 nie zostały jeszcze wydane. Zwykle pojawiają się na 4 dni przed oficjalnym wydaniem rozdziału. Koniecznie zajrzyjcie więc ponownie na naszą stronę w czwartek, 16 czerwca 2022 r. Opublikujemy nowy artykuł dotyczący potwierdzonych spoilerów.

Podsumowanie rozdziału 84 DBS

W rozdziale 84, Goku przywołuje fragmenty wspomnień, które ma z krótkiego czasu spędzonego na planecie Vegeta. Pamięta, jak jego ojciec wracał z Cereal w strasznym stanie, a matka natychmiast leczyła jego rany. Pamięta nawet, kiedy ostatni raz jego rodzice pożegnali się z nim przed wysłaniem go na Ziemię. W teraźniejszości Goku mówi, że w końcu zdaje sobie sprawę z wagi dumy Saiyan.

Nie mogą tracić czasu na wspominanie starych wspomnień, ponieważ Gas wkrótce przybywa i angażuje ich w zaciekłą walkę. Ku zaskoczeniu wszystkich, dwaj Saiyanie postanawiają walczyć ze sobą. Pomimo dzielących ich różnic, postanawiają bardziej skupić się na chęci zwycięstwa. Gas początkowo twierdzi, że połączenie sił nie zrobi różnicy, ale wkrótce uświadamia sobie, że się mylił. Zostaje powalony przez kulę zniszczenia Vegety. Zaalarmowany gwałtownym wzrostem, Gas daje Goku Kulę Zniszczenia i zamienia Vegetę w miazgę. Niebo spada na Gasa, gdy Vegeta wraca i rozbija go na ziemię. Ze swojej strony Goku odbija Kulę Zniszczenia, potwierdzając, że Saiyanie stają się silniejsi z każdym uderzeniem.

Dragon Ball Super Rozdział 85 – data premiery

Dragon Ball Super Chapter 85 ukaże się w poniedziałek 20 czerwca 2022 roku. Nowe rozdziały Dragon Ball Super są publikowane co 20 każdego miesiąca.

Gdzie czytać Dragon Ball Super Rozdział 85?

Dragon Ball Super rozdział 85 można przeczytać za darmo na platformach takich jak vizmedia, mangaplus i oficjalna aplikacja Shonen Jump.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up