Czy Goku Noir zginie w Dragon Ball Super? Dyskusja o losie Goku Blacka

06/01/2022 17:19

Czy Goku Noir zginie w Dragon Ball Super?  Dyskusja o losie Goku Blacka

Dragon Ball jest bez wątpienia najpopularniejszym anime, jakie istnieje na tej planecie. Wszyscy ludzie, nawet jeśli nie są fanami anime, przynajmniej znają Goku, to na pewno. Dragon Ball Super to kontynuacja starej i odnoszącej sukcesy klasycznej serii Dragon Ball Z i doskonale kontynuuje spuściznę Goku i jego przyjaciół. W Dragon Ball Super zagrożenia, przed którymi stanęli Goku i Vegeta, były szalone, a niektórzy z nich byli nawet bogami. W tym artykule przyjrzymy się jednemu z takich zagrożeń, Goku Blackowi, i zobaczymy, dokąd ostatecznie zaprowadził go jego los. Czy Goku Black zginie w Dragon Ball Super?

Dragon Ball został napisany i zilustrowany przez sensei Akirę Toriyamę w latach 90-tych i skupiał się na Goku i życiu Saiyan. Goku zostaje adoptowany przez starca, Son Gohana, i uczy się sztuk walki pod okiem Mistrza Roshi. Goku stopniowo staje się coraz silniejszy, a nawet osiąga poziom bogów. Bogowie to istoty, które utrzymują równowagę poziomów mocy. Dragon Ball Z dosłownie zalewa fandom ekscytacją, ponieważ zawiera ostateczną walkę między Goku i Friezą. Ostatnia walka między Goku i Kidem Buu pokazała, jak niebezpieczni mogą stać się Saiyanie, jeśli zostaną do tego zmuszeni.

Dragon Ball Super: Nadchodzą bogowie

Po Dragon Ball Z, gdy fani tracą nadzieję na ponowne zobaczenie swoich ulubionych bohaterów na ekranie, Toei Animation Studios ogłasza kolejny projekt Dragon Ball o nazwie Dragon Ball Super w 2015 r. Koncepcja złoczyńców całkowicie się zmieniła w Dragon Ball Super. Przez cały ten czas Goku i jego przyjaciele spotykali tylko śmiertelników z tego samego wszechświata, ale w tej serii twórcy wprowadzili system ekstremalnych mocy i przedstawili Bogów i Aniołów oraz Króla Omni, Zenona Samę, który był lepszy od wszystkich. Seria nie pozostawiła kamienia na kamieniu, aby utrzymać ten sam poziom emocji i zabawy, co poprzedni hit Dragon Ball Z. Seria kończy się ostatnim zwrotem akcji, którego nikt się nie spodziewał i który z pewnością zmieni przyszłość uniwersum Dragon Ball. .

Kim był Goku Noir?

Teraz dochodzimy do naszego tematu na dzień. Kim był Goku Noir? Jak było twoje marzenie? Jaka była jego siła? Dowiedzmy Się.

Black Goku był głównym antagonistą Future Trunks Saga, a jego prawdziwą tożsamością był Zamasu. W rzeczywistości był najmądrzejszym złoczyńcą w serialu. Był uczniem Boga Stworzenia Gowasu i chciał zabić wszystkich śmiertelników, którzy istnieją w tym wszechświecie. To, co zrobił, to najpierw zabił wszystkich Bogów Stworzenia ze wszystkich Wszechświatów na swojej osi czasu, a wiemy, że kiedy umiera Bóg Stworzenia pewnego Wszechświata, najwyraźniej umiera Bóg Zniszczenia. Zabił przyszłą Bulmę. Szukając pomocy, przyszli Trunks przenieśli się na obecną oś czasu, na której istnieją nasze Goku i Vegeta.

Czy Goku Noir zginie w Dragon Ball Super?

Tak, Black Goku umrze w Dragon Ball Super. Wszyscy dobrze znamy naturę Goku i Vegety. Nie mogą odmówić komuś, kto potrzebuje pomocy. Co więcej, nie widzą, jak dzieje się wokół nich niesprawiedliwość. Prawdą jest, że przenieśli się w przyszłość z Trunksem, ale ostatecznie zostali pokonani przez Zamasu. Następnym razem Goku i Vegeta planowali zapieczętować Zamasu za pomocą techniki pieczętowania, ale technika zawiodła i ponownie zawiedli. Kiedy stracili nadzieję, Goku przypomniał sobie incydent, w którym król Omni Zeno Sama dał Goku przycisk i powiedział mu, aby zadzwonił do nich, gdy będzie miał kłopoty. Goku w końcu użył tego przycisku i zawołał do Zeno Sama. Zeno Sama zabił Zamasu w kilka sekund. W ten sposób Zamasu zostaje ostatecznie pokonany.

Gdzie zobaczyć Dragon Ball Super?

Wreszcie, gdzie obejrzeć Dragon Ball Super? Istnieje kilka serwisów, które pozwalają nam legalnie oglądać anime, ale najpopularniejszą i polecaną stroną jest Crunchyroll. Crunchyroll jest również znany jako magazyn anime. Dzięki jednej subskrypcji możesz cieszyć się różnymi anime, a także Dragon Ball Super, zawsze i wszędzie w najlepszej możliwej jakości. Ta platforma obsługuje również treści z reklamami. Jeśli więc nie chcesz płacić za subskrypcję, nadal możesz cieszyć się ulubionym programem w standardowej jakości z reklamami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up