Dragon Ball Super, rozdział 84, spoilery, data i godzina premiery oraz gdzie to przeczytać

14/05/2022 06:53

Dragon Ball Super, rozdział 84, spoilery, data i godzina premiery oraz gdzie to przeczytać

Shueisha co miesiąc wypuszczała nowe rozdziały mangi Dragon Ball Super autorstwa artysty Toyatarou i twórcy serialu Akiry Toriyamy. Po wydaniu Rozdziału 83 w kwietniu 2022 roku fani chcą dowiedzieć się, jak kolejny rozdział będzie kontynuacją sagi Granolah the Survivor wraz z wydaniem Rozdziału 84 w tym miesiącu.

Granolah the Survivor Saga to historia z serii Shonen, która koncentruje się na zemście. Przedstawia Granolah, jedyny ocalały z rasy zbóż, którego głównym celem jest zabicie Friezy i pomszczenie eksterminacji jego rasy. Po zakończeniu retrospekcji Bardocka przeciwko Gasowi w rozdziale z zeszłego miesiąca, Rozdział 84 powróci do teraźniejszości i będzie kontynuował walkę Goku z Gasem na planecie Zboże.

Jeśli chcesz poznać najnowsze informacje o Dragon Ball Super Chapter 84, sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć tutaj:

Spoilery do Dragon Ball Super Rozdział 84: Duma wyścigu wojowników

W poprzednim rozdziale Dragon Ball Super czytelnicy mogli zobaczyć, jak Bardock pokonał Gasa z rodziny Heeter 40 lat temu. Dzięki zwiadowcy Saiyan, którego chronił Monaito, Goku jest w stanie dowiedzieć się, co naprawdę się wydarzyło, a wspomnienie jego ojca prawdopodobnie będzie miało poważne konsekwencje w jego obecnej walce z najsilniejszym wojownikiem we wszechświecie.

Jest też prawdopodobne, że Elec, lider Heeters, jest zajęty „biznesem”, o którym wspomniał w poprzednich rozdziałach. Czy może to wiązać się z powrotem Friezy lub Cella?

Oficjalna strona internetowa Dragon Ball udostępniła pierwsze wersje robocze Rozdziału 84, które ujawniają, że będzie on nosił tytuł Duma z wyścigu wojowników. Użytkownik Twittera @DbsChronicles udostępnił angielskie tłumaczenie pierwszego szkicu, który ujawnia, że ​​Monaito daje Goku i Vegeta nowe stroje po tym, jak Goku zdaje sobie sprawę, czym jest pamięć Bardocka, Saiyan.

Kiedy ukaże się rozdział 84 Dragon Ball Super?

Premiera Dragon Ball Super Chapter 84 zaplanowana jest na czwartek, 19 maja 2022 roku.

Jeśli ta data wydania jest prawidłowa, tłumaczenia Dragon Ball Super Chapter 84 na język angielski powinny zostać wydane w następujących godzinach, ale pamiętaj, że mogą zostać wydane kilka godzin wcześniej:

Czas pacyficzny: 9:00 czwartek, 19 maja.
Czasu środkowego: 11:00 czwartek, 19 maja
Czas wschodni: czwartek, 19 maja w południe
Czas brytyjski: 17:00 czwartek 19 maja

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up