Dragon Ball Super: Przerażająca moc ujawniona w łuku Turnieju Mocy

18/04/2022 19:34

Dragon Ball Super: Przerażająca moc zostaje ujawniona w wątku Turniej mocy.

Dragon Ball Super zawsze zaskakuje fanów najlepszymi zwrotami akcji i nowymi bonusami. Wraz z rozpoczynającym się wątkiem Turnieju Władzy spodziewanych jest kilka zmian w historii i nowe transformacje. Tak jak podejrzewaliśmy, twórca wprowadzi w Dragon Ball Super nową transformację i to zrobił.

Ta moc jest na tyle przerażająca, że ​​stanowi spore wyzwanie nie tylko dla Goku i Wszechświata 7, ale także dla całego pierścienia bitwy. Tak więc bez zbędnych ceregieli przeanalizujmy przerażającą moc wprowadzoną niedawno w wątku Turniej mocy.

Dragon Ball Super: Przerażająca moc ujawniona w łuku Turnieju Mocy

Toppo początkowo nie wyglądał na tak silnego złoczyńcę, ale w miarę rozwoju fabuły stało się jasne, że Jiren był głównym przeciwnikiem Wszechświata 7. Ale to nie wszystko. Dragon Ball Super niedawno wprowadził przytłaczające moce Toppo, w końcu mamy pomysł, dlaczego miał być kolejnym Bogiem Zniszczenia w 11 Wszechświecie po Belmodzie.

Frieza wybrał walkę z przeciwnikiem, którego nie może pokonać. Toppo wyjdzie na całość w swojej formie Boga Zniszczenia, postaci, którą może osiągnąć tylko Bóg Zniszczenia. Przemiana Toppo w Boga Zniszczenia to przerażająca moc, o którą musimy się martwić. Z pewnością Goku i jego towarzysze będą mieli trudności z stawieniem mu czoła w nadchodzących odcinkach. W przyszłości możemy spodziewać się walki Toppo z Vegetą.

Dragon Ball Super to kontynuacja popularnej serii Dragon Ball DBZ, historia toczy się dalej, gdy Bóg Zniszczenia Beerus w końcu budzi się z głębokiego snu, a jego zadaniem jest utrzymanie struktury tego wszechświata, co tak wiele znaczy w tworzeniu jak w zniszczeniu. Wyzywa Goku i jego kolegów z drużyny na pojedynek na śmierć i życie; jeśli wygra, planeta zostanie zniszczona; jeśli przegra, wybaczy im.

Historia Dragon Ball Super staje się ciekawa, gdy tylko fabuła się rozwija, anime obecnie podąża za łukiem Turnieju Mocy, w którym wszystkie wszechświaty walczą o przetrwanie.

Powiązane posty

Go up