Dragon Ball Super Chapter 83 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery, fabuła

11/04/2022 14:00

Dragon Ball Super Chapter 83 Surowe skany, przecieki, historia, data premiery, fabuła,

Legendarna manga Dragon Ball, napisana i narysowana przez ToyoTarou i nadzorowana przez Akirę Toriyamę, ma następcę w postaci Dragon Ball Super. Saga więźniów galaktycznego patrolu jest daleka od anime stworzonego przez Toei Animation i ma wiatr w żaglach.

Poniżej znajdują się spoilery do Dragon Ball Super Chapter 83. Aby uniknąć opóźnień w wydawaniu nowych funkcji. Jesteśmy tutaj, aby opowiedzieć o najnowszym rozdziale Dragon Ball Super. Dziesięć lat po klęsce Majin Buu, Goku i jego towarzysze podróżują w czasie. Zapowiedziana przez wydarzenia z głównej mangi Dragon Ball Super, historia tej mangi jest pełna zwrotów akcji. Ale zanim przejdziemy do spoilerów Dragon Ball Super Chapter 83, przejdźmy przez poprzedni rozdział. Na koniec omówimy datę premiery Dragon Ball Super Chapter 83 i inne szczegóły.

Krótkie podsumowanie odcinka 82 Dragon Ball Super

W końcu zobaczyliśmy walkę Bardocka i Gasa w Dragon Ball Super Chapter 82. Trudno Goku nie myśleć o tym, jakie ma szczęście, że ma rodziców, którzy tak bardzo go kochają. Saiyan pamięta, jak jego rodzice porzucili go w obcym kraju podczas jednej z tych retrospekcji. Walka Bardocka i Gasa dobiegła końca. Granolah, Monaito i Bardock dołączyli do grupy po długiej nieobecności. Aby Bardock nie zawiódł Elca na tej planecie, Gas wpada na myśl, żeby jak najszybciej zrujnować mu życie. Jestem pewien, że Bardock wygra z Gasem.

Podczas turnieju czerwony kosmita o imieniu Monaka pokonał Hita. Być może walka Goku z „najsilniejszym wojownikiem we wszechświecie” dobiegła końca. Ta informacja została upubliczniona w związku z walką Monaki z Gazem w poprzednim odcinku. Większość ludzi myśli o wojowniku z Wszechświata 7 jako postaci komicznej, która triumfowała nad Hitem pomimo kontuzji w zawodach.

Kiedy będzie dostępny Dragon Ball Super Rozdział 83?

Data premiery Dragon Ball Super Chapter 83 została ustalona na sobotę, 20 kwietnia 2021. Dwa dni przed wersją angielską, 18 kwietnia 2022, zostanie ogłoszona oficjalna japońska data premiery. Magazyn Shueisha V Jump publikuje nowe wydania mangi DBS co 20 każdego miesiąca.

Dragon Ball Super rozdział 83 data premiery

Dragon Ball Super Chapter 83 zostanie wydany 20 kwietnia 2022 o godzinie 00:00 JST. Na oficjalnej stronie Dragon Ball Super Chapter 82 będzie dostępny w następujących godzinach dla naszych międzynarodowych czytelników.
Obecna godzina to dziewiąta rano.
11:00 czasu środkowego standardowego; 12:00 czasu wschodniego standardowego
17:00 Wielka Brytania

Dragon Ball Super rozdział 83

Fani anime mogą pobrać Dragon Ball Super Chapter 83 za darmo ze strony Viz. Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o spoilerach Dragon Ball Super Chapter 83.

Oto spoilery do kolejnego rozdziału Dragon Ball Super!

Surowe skany i spoilery dla rozdziału 83 nie były jeszcze dostępne w momencie pisania. Zwykle te surowe skany pojawiają się w Internecie na trzy lub cztery dni przed oficjalną datą premiery. Spodziewamy się więc, że ten tydzień będzie dostępny 15 kwietnia 2022 roku. To Dragon Ball Super! Po pracy nad oficjalnymi tłumaczeniami mangi Resurrection „F”, Toyotarou został zatrudniony do pracy nad Dragon Ball Super. Toyotarou rozpoczęła serializację w sierpniowym wydaniu V Jump 20 czerwca 2015 r.

W przypadku Toyotarou Toriyama daje mu zarys narracji, a on podaje szczegóły w scenorysie. Toriyamie wysyła pierwszą wersję roboczą, którą edytuje ze zmianami w tekście i grafice, po czym zwraca ją do Toyotarou, która ilustruje ostateczną wersję i przekazuje ją Shueisha do publikacji. Począwszy od listopada 2018 roku, po omówieniu ostatniego odcinka fabuły serii Super anime, manga rozpocznie swoje własne, unikalne historie. Zaczęli łączyć rozdziały w tomy tankbonów w Shueisha.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up