Dr Stone Rozdział 243 Data wydania, surowe skany

20/05/2022 16:33

Dr Stone Rozdział 243 Data wydania, surowe skany

Dr Stone to manga stworzona w języku japońskim przez Riichiro Inagaki. Ilustratorem doktora Stone'a jest Boichi. Po raz pierwszy został opublikowany przez Shueishę 6 marca 2017 r. Ludzie z różnych narodów pokochali fabułę tego komiksu.

Dr Stone Rozdział 242 Najważniejsze informacje

Po powrocie do zdrowia po NDE, Senku odkrywa, że ​​plemię ludzi przybyło na planetę i widzi w tym okazję do ustanowienia swojego naukowego królestwa. Ci ludzie są początkowo sceptyczni, ale w końcu zdają sobie sprawę, że nauka jest niezbędna do ich przetrwania. Senku następnie odkrywa historię plemienia, gdzie dowiaduje się, że społeczność została założona przez jego przybranego ojca Byakuyę i pięciu innych astronautów, którzy odkąd tam byli, nie ucierpieli w wyniku incydentu petryfikacji. na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w tym czasie.

Królestwo Nauki Senku wchodzi w konflikt z Imperium Tsukasa ze swoimi nowymi sojusznikami i towarzyszami, ostatecznie zwyciężając i zapewniając sobie potężną potęgę.

Po osiągnięciu zwycięstwa odkrywają, że przybrany ojciec Senku umieścił rzadkie metale, które można wykorzystać jako katalizatory do masowej produkcji wskrzeszonej cieczy na wyspie zamieszkałej przez plemię znane jako Skamieniałe Królestwo, które posiada technologię wykorzystywaną do skamieniania planety . . dawno temu.

Dr Stone Rozdział 243 – data premiery

Dr Stone Rozdział 243 ma ukazać się 22 maja 2022 r. Nowe rozdziały tej cotygodniowej mangi są publikowane w każdą niedzielę.

Dr Stone Rozdział 243 Spoilery i przepowiednie

W roku 2019 n.e. nagły rozbłysk światła niszczy prawie całą ludzkość. W kwietniu 5738 Senku Ishigami, 15-letnie cudowne dziecko, zmartwychwstał, by znaleźć się w świecie, w którym wszelkie ślady ludzkiej cywilizacji zniknęły z powodu upływu czasu po tym, jak ludzkość została zamrożona w kamieniu na 3700 lat . .

Bohaterami opowieści są naukowcy i badacze, którzy wyruszają w podróż, aby zbadać skamieniałą ludzkość, mając nadzieję dowiedzieć się więcej o jej genezie i leczeniu. Taiju Oki, partner Senku, odradza się sześć miesięcy później, a Senku odkrywa, że ​​kwas azotowy jest kluczem do jego zmartwychwstania. Dzięki temu odkryciu opracowują substancję chemiczną, która pozwala im natychmiast ożywiać ludzi.

W celu przywrócenia cywilizacji z naciskiem na naukę, dwoje nieletnich uczniów wskrzesza legendarnego mistrza sztuk walki o imieniu Tsukasa Shishi i jego koleżankę z klasy (i sympatię Taiju) Yuzurihę Ogawę. Tsukasa w końcu wyznaje, że sprzeciwia się pomysłowi Senku ustanowienia nowej cywilizacji naukowej, ponieważ uważa, że ​​poprzedni świat był skażony i nie powinien zostać wskrzeszony.

Zamiast tego dąży do ustanowienia nowego porządku światowego opartego na sile i mocy, posuwając się tak daleko, że zabija wszystkich skamieniałych dorosłych, z którymi się spotka, aby zapobiec pokrzyżowaniu jego planów. Tsukasa zatruwa ranę Senku, a gdy rusza, by go wykończyć, dowiaduje się, że naukowiec może stworzyć broń, której nie może się oprzeć. Tsukasa odchodzi, by założyć własną frakcję w Kamiennym Świecie, wierząc, że zabił Senku.

Przeczytaj rozdział 243 doktora Stone’a online

Nie zalecamy oglądania mangi na fałszywej platformie lub fałszywej stronie internetowej. Możesz przeczytać rozdział 243 doktora Stone'a na Viz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up