Dr Stone Rozdział 233 – Release.news

08/03/2022 09:05

Dr Stone Rozdział 233

Rozdział 231 oznaczał koniec numeru Whymana, który mniej więcej potwierdzał, że manga powoli zbliża się do końca. Po tygodniu złamanego serca w końcu potwierdza się, że naukowa manga dotarła do ostatniego rozdziału. Seria zakończyła się jednak szokującymi rewelacjami, na które czekaliśmy od lat. Przedstawiamy najnowsze aktualizacje rozdziałów i wszystko o szansach na dr Stone Rozdział 233.

Taiju ostatecznie poślubia Yuzurihę, ale, co zaskakujące, nie jest to główna atrakcja rozdziału. Tak, dobrze przeczytałeś, rozdział 232 jest jeszcze bardziej niesamowity. Dowiadujemy się, że zespół naukowy pracuje nad wehikułem czasu i planuje przywrócić świat do poprzedniego stanu. Czy to oznacza, że ​​Senku przywróci do życia Byakuyę i innych naukowców?

Rozdział 232 Podsumowanie

W rozdziale 232, Senku przekonuje Whymenów, by znaleźli inną czującą rasę, której można by zaufać. Po zakończeniu negocjacji ponownie składa prom kosmiczny i wraca na Ziemię. Dzięki temu Senku rozpoczyna swoją misję przywrócenia ludzkości jej czasów świetności, a nawet prześcignięcia ich. Zespół naukowy kontynuuje reanimację ludzi na całym świecie, systematycznie dostarczając im żywność i inne zasoby. W ciągu kilku miesięcy Senku zostaje uhonorowany złotym medalem za zostanie naukowym prorokiem nowego świata.

Prom kosmiczny Senku wraca na Ziemię

Wiele lat później świat ludzi prawie przypomina ten, w którym żyjemy. Teren pokryty jest dużymi fabrykami, sektorami przemysłowymi i laboratoriami badawczymi, dbając o środowisko. Wszędzie panuje szczęście i dobrobyt, a wisienką na torcie jest dzień ślubu Taiju i Yuzurihy. Uroczystość trwa dwa dni, aby wszyscy członkowie zespołu naukowego mogli uczestniczyć w uroczystości.

Taiju i Yuzuriha biorą ślub

Nie sądzisz, że nadszedł czas, by Chrome i Ruri też się zaręczyli? Niestety Chrome ma w tej chwili inne plany. Obiecał Ruri, że pobiorą się, kiedy skończy swój nowy projekt. Jeśli chodzi o projekt, o którym mówisz, zespół naukowy pracuje nad w pełni funkcjonalnym wehikułem czasu, który przeniesie Ziemię w czasy sprzed inwazji Whymana. Źle zrozumiałem złożoną naukę i wygląda na to, że maszyna może działać tak, jak mówią.

Czy będzie rozdział 233 o dr Stone?

Nie, nie będzie rozdziału 233 doktora Stone'a, przynajmniej nie w najbliższym czasie. Oficjalna strona internetowa Shonen Jump potwierdziła, że ​​odnosząca sukcesy manga Riichiro Inagaki dobiegła końca. Nie zapominajmy, że szczegółów jest wystarczająco dużo, aby rozwiązać możliwy prequel.

Pamiętasz, jak popularne postacie, takie jak Naruto i Goku, powróciły na ekrany anime z serią sequeli? Nie zdziwiłbym się, gdyby Ishigami Senku podążał tą samą ścieżką. Na razie jest za wcześnie, by mówić, a Riichiro Inagaki przez kilka następnych miesięcy będzie cieszył się zasłużonym odpoczynkiem.

Czego można oczekiwać od dr Stone Rozdział 233?

Jeśli będzie sequel mangi Dr Stone, dowiemy się, czy wehikuł czasu działa. Biorąc pod uwagę rozmiar wehikułu czasu, myślę, że zabierze Ziemię z powrotem do dawnych czasów, zamiast teleportować osobę w czasie, jak widzieliśmy w większości innych serii. Jak wiemy, zmiana biegu czasu może mieć poważne konsekwencje. Tymczasem wciąż nie ustaliliśmy pochodzenia Whymana. Jeśli ludzkość postępuje zgodnie z życzeniem Senku, Mechaniczne Pasożyty niedługo powrócą na Ziemię.

Jednak fakt, że Senku, Tanju i inni główni bohaterowie już dorośli, to zła wiadomość dla fanów. Z pewnością zmniejsza to szansę na kontynuację. Ufam, że wehikuł czasu zabierze ich z powrotem do lat młodzieńczych, nie zmieniając w żaden sposób ich pamięci.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up