Dr Stone Rozdział 211 wydany.

19/09/2021 00:05

Dr Stone 211: Rozdział 211

Przygotowania do wyprawy na Księżyc zaczynają się od rozdziału 211 doktora Stone'a, w którym Suika i Chrome wykonują ostatnie projekty naukowe wraz z resztą zespołu Science Kingdom. Dr Stone ujawnia bitwę między rywalizującymi naukowcami, Senku i dr Xeno, którzy planują zmierzyć się na Księżycu. Stone, załoga próbuje dowiedzieć się, dlaczego człowiek skamieniał na Księżycu i rakiecie, którą zamierzają wyprodukować. Zdają sobie sprawę, że rakieta to podróż w jedną stronę na Księżyc i że może nie wrócić, ponieważ po wylądowaniu zostanie zniszczona. Suika zdaje sobie sprawę, że chłopcy, którzy lecą na Księżyc, nigdy ich nie zobaczą, dopóki reszta zespołu nie pojedzie tam, aby ich ożywić.

Zespół rozpoczął budowę rakiety, a Sai jest zajęty budowaniem komputera. Kaseki współpracuje z inną grupą przy topieniu skał i wytwarzaniu aluminium. Senku pokazał zespołowi, jak będą pracować i narysował dla nich mapę. Odkryj składniki, których użyli do zrobienia rakiety. Gen, Kaseki i Koharu są szczęśliwi, że demo Senku było łatwe, ale jak zwykle wymaga dużo pracy i cierpliwości. Gen zajmuje się częścią elektryczną i omawia kroki, które należy podjąć.

Zdają sobie sprawę, że potrzebne będzie więcej energii elektrycznej, a aluminium to energia elektryczna w puszkach. Ryusui i Senku zdają sobie sprawę, że potrzebują elektrowni wodnej, aby wytworzyć taką ilość energii elektrycznej w Kamiennym Świecie. Senku kwestionuje moc wody, a Suika komentuje, że zmierzają do miejsca z dużą ilością wody. Senku uświadamia sobie, że jest to miejsce, które Suika dobrze zna, z wieloma rzekami i że mają tam dom i zasoby.

Poprzednio w Dr Stone, rozdział 210

Później załoga decyduje się na podróż do Japonii, a Ryusui jest zaskoczony, że mieszają zasoby z całego świata. Kohaku opowiada o swojej ojczyźnie, a Senku dodaje, że Senku 11 jest budowany w Japonii. Ale będą żeglować po Meduzie, dopóki rakieta nie będzie gotowa. Senku i Ukyo mówili o ludziach XXI wieku, którzy wkrótce zmartwychwstaną. Ryusui komentuje, że Senku skrywa wielką tajemnicę, ponieważ jego instynkt kapitana podpowiada mu, że meduza może wskrzeszać zmarłych i być źródłem życia wiecznego.

Senku odpowiada, że ​​nie będą tracić czasu, ponieważ muszą rozpocząć misję, a Ryusui to dziesięć miliardów. Meduza to bilet w jedną stronę na Księżyc. Chrome zdaje sobie sprawę, że muszą być trzy kontrolery i pierwszy Ryusui. Jego żołnierzami będą Tsukasa i Hyoga. Senku i Xeno są projektantami rakiety i zastanawiają się, co powie taki fan jak on. Xeno jest ekspertem od wydajności i będzie wspierał Senku w podróży na zewnątrz i nie wolno mu sprzeciwiać się im.

Chrome zastanawia się, jak może pomóc załodze i postanawia rozwinąć w nim odwagę, ponieważ jest częścią zespołu. Chrome postanawia stworzyć coś, co pomoże im wrócić na ziemię, i mówi o tym Suice. Mówi również, że wie, jak przeliterować słowo rakieta, ale ta Suika, która jest słaba, sama stworzyła płynne odrodzenie. Chrome dodaje, że on i Suika będą współpracować i odbudują rakietę. Sai dołącza do nich i postanawia być częścią projektu, ponieważ traktują go poważnie.

Dr Stone Rozdział 211 data premiery

Dr Stone Rozdział 211 zostanie wydany 17 września 2021 r. Ze względu na pewne zmiany ta manga wyda w piątek rozdział 211 Dr Stone, ale kolejne rozdziały będą kontynuowane w niedzielnym wydaniu. Spoilery dotyczące ostatniego rozdziału Dr Stone zostaną opublikowane w tygodniu poprzedzającym wydanie rozdziału 211 w piątek. Manga będzie aktualizowana w każdą niedzielę, chyba że zostanie opóźniona z powodu przerwy. Możesz przeczytać Dr Stone Rozdział 211 online na VIZ. Sprawdź Senku 11 DIY w Japonii w nadchodzącej mandze Dr. Stone, która pojawi się w piątek, zanim wróci do niedzielnego przedziału czasowego.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up