Dr Stone Rozdział 202 - "Wycieczka do Hiszpanii", data premiery!

22/06/2021 11:57

Cały zespół wyruszył w stronę wody w poszukiwaniu materiałów do budowy trzech głównych elementów podróży kosmicznych, a mianowicie statku kosmicznego, skafandra kosmicznego i silnika rakietowego. Jego aktualnym celem jest wyjazd do Hiszpanii i odbiór fluorytu w Barcelonie. W końcu wracają na Morze Śródziemne i czeka na nich życie pełne przygód. Senku jeszcze nie zmierzył się z Whymanem, ale nadal używa alfabetu Morse'a i wydaje ostrzeżenie Senku, które tłumaczy się na „Chcesz umrzeć? Ten artykuł będzie Cię informował o dacie wydania rozdziału 202 doktora Stone'a - "Wycieczka do Hiszpanii".

Dr Stone Rozdział 202 Data wydania

Data wydania rozdziału 202 Dr. Stone jest potwierdzona na 27 czerwca 2021 r. Jest to oficjalna data wydania mangi Dr. Stone i nie oczekuje się dalszych opóźnień w tym tygodniu. Kolejny rozdział będzie dotyczył ich podróży do Hiszpanii po fluoryt w Barcelonie, ale to, co ich tam czeka, może nas zaskoczyć. Aby uzyskać więcej informacji na temat cotygodniowych dat i opóźnień premier Shonen Jump, bądźcie z nami na bieżąco.

Przeczytaj rozdział dr Stone 202 online za darmo!

Viz Media i Mangaplus są uważane za jedne z najlepszych platform do czytania mangi. Udostępniają użytkownikom Internetu wszystkie najnowsze rozdziały mangi za darmo. Słyną również z terminowych wydań i obszernych relacji z wszystkich aktualnych mang. Wszystkie najnowsze rozdziały dr Stone, w tym rozdział 202, można przeczytać na wspomnianych platformach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up