Dr Stone Rozdział 227 – data premiery i gdzie ją przeczytać

25/01/2022 08:20

Dr Stone Rozdział 227 – data wydania i gdzie ją przeczytać?

Jedną z najpopularniejszych serii mang jest Dr Stone. W poprzednim rozdziale omówiono obszar specjalizacji dr Stone. Sprawy stają się bardzo intrygujące, od tworzenia kamiennych narzędzi po lot w kosmos. Fani już domagają się informacji o nowym rozdziale, nazwanym Rozdział 227 Dr Stone. Jeśli doczytasz tę stronę do końca, poznasz datę premiery, aktualizacje i spoilery Rozdziału 227 Dr. Stone. Po prostu przewiń w dół do sekcji Od czego zacząć, jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Lećmy szybko do Królestwa Nauki.

Data wydania

Dr Stone Rozdział 227 zostanie wydany 30 stycznia 2022 r. Jest to cotygodniowa manga, więc nowe rozdziały będą wypuszczane w każdą niedzielę. Tym razem tydzień spóźniony. Poza tym, jeśli coś się zmieni, zaktualizujemy tę stronę, abyś nie przegapił ani jednego odcinka mangi Dr Stone.

Rozdział 227: Kamień

Surowe skany i spoilery zwykle docierają na 2-3 dni przed wydaniem. Jedyne, co możemy teraz zrobić, to spekulować na podstawie poprzedniego rozdziału. Jak tylko spojlery się pojawią, damy Ci znać. Zachowaj więc ten artykuł w ulubionych, aby zaoszczędzić czas.

gdzie czytać

Viz Media i Mangaplus to dwa najpopularniejsze serwisy do czytania mangi. Udostępniają one wszystkie najnowsze rozdziały mangi za darmo dla internautów. Są również znani z terminowych wydań i obszernych relacji z wszystkich aktualnych mang. Na wyżej wymienionych stronach możesz przeczytać wszystkie najnowsze rozdziały dr Stone, w tym rozdział 227.

O czym mówi dr Stone?

Dr Stone to japońska manga napisana przez Riichiro Inagaki i zilustrowana przez Boichiego, ukazana w odcinkach w Weekly Shōnen Jump od marca 2017 roku, z poszczególnymi rozdziałami zebranymi i opublikowanymi przez Shueishę w trzynastu tomach tankōbon od listopada 2019 roku, również manga Viz Media licencjonuje w North Ameryka.

Jest już dostępny w magazynie Shueisha Weekly Shonen Jump w Japonii, a witryna Viz Media publikuje ją w swoim magazynie cyfrowej antologii Weekly Shonen Jump w USA.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up