Dr. Stone Rozdział 192 data premiery i gdzie ją przeczytać w Internecie?

05/04/2021 12:12

Senku, Kaseki, Chrome i inni ucierpieli z powodu ataków Stanleya. Udaje im się porozumieć z Joelem, który zdecydował się zemścić na Żołnierzach. Brody komentuje, że Joel i zespół Science Kingdom chcą ich zabić. Zastanawia się, dlaczego atakują ich bez broni. Dr Stone wrócił ze słabego odpoczynku. Sprawdź aktualizacje poniżej. Dzisiejszy rozdział nosi tytuł Divine Scream Down to Earth. Brody zdaje sobie sprawę, że Senku nakazał swojej załodze walkę z tą wiadomością po japońsku.

Zdaje sobie sprawę, że zostali oszukani i że plan Senku zaczyna się teraz i że jest już za późno, aby cokolwiek zrobić. Senku powiedział swojemu zespołowi w Ameryce Północnej, że to oni stworzą tam Meduzę, która pochłonie wszystkich. Joelowi i innym w Ameryce Północnej również powiedziano, że to ich jedyna szansa na zwycięstwo. Plany nie mogą zawieść, gdy zaatakował słabszą stronę. Przyciągnął Stanleya i gang do ataku na silniejszą stronę. Stanley nie jest świadomy tego, co dzieje się w Ameryce Północnej.

Dr. Stone Rozdział 191 Najważniejsze wydarzenia

Królestwo Nauki przypomniało również, że klęska, która wydarzyła się 3700 lat temu, zmieniła świat w kamień. Ale tym razem wykorzystują naukę, aby zamienić się w kamienie. Muszą się zniszczyć dla całej ludzkości. To był plan Senku od początku. Tylko chłopcy z Ameryki Północnej wiedzieli o tym planie i czekali na sygnał. Sygnał przyszedł z wiadomością i wojownicy Królestwa Nauki zaczęli siać spustoszenie.

Brody i jego żołnierze walczą z Magmą, Joelem, Homurą, Nikki, Mitzukaze i innymi. Chce je wszystkie wyeliminować, zanim jego plany się powiodą. Mitzukaze robi krok do przodu i uderza Brody'ego bronią. Królestwo Scinc zdaje sobie sprawę, że nie mogą umrzeć, nie robiąc nic. Wysiłki pójdą na marne, jeśli pozwolą Brody'emu i jego żołnierzom ich pokonać. Homura pomaga Mitsukaze wykorzystać swoje umiejętności skokowe podczas miażdżenia wrogów. Kinro znokautuje również żołnierzy Te przy pomocy Magmy.

Zbliż się do cysterny i spróbuj ją otworzyć. Większość żołnierzy została wyeliminowana. Ale Brody i pozostali dwaj zdołali przeżyć i wystrzelić magmę. Odzyskali cały sprzęt i meduzy, których Królestwo Nauki chciało użyć w swoich planach. Brody pyta swoich ludzi, czy dostali wszystko, a oni odpowiadają, że tak. Ale Joelowi udaje się wkraść i walczyć z Brody, próbując otworzyć cysternę. Brody komentuje, że nie może pozwolić temu urządzeniu zbliżyć się do Joela.

Pyta Joela, dlaczego ich zdradził i sprzymierzył się z Senku. Joel odpowiada, że ​​może nazwać to swoją zemstą po burbonie. Joel powiedział Brody'emu, że nikt nie stanie mu na drodze toastowi za zwycięstwo. Ale Broday postanowił wszystko zepsuć. Brody komentuje, że wie, że Scince z Oddziału Młodszego ma technika o imieniu Kaseki. Mówi również, że Joel nie chciał, aby Kasaeki umarł, zanim zaczął mówić o technologii. Brody opowiadał również o dniu, w którym Joel przybywa do załogi.

Brody przypomina mu zegarek, który naprawił w mgnieniu oka, i wszyscy byli oszołomieni jego umiejętnościami technika. Mówi, że rozumie, dlaczego Joel pragnie poznać Kasekiego jako partnera trenerskiego. Brody zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak i zastanawia się, w jaki sposób Senku ich wysłał. Zauważa, że ​​zegarek Jeols może wydawać dźwięki i ma obok niego odbiornik nagrywania. Brody mówi swoim ludziom, żeby zabezpieczyli to radio, a Joel komentuje, że rozkaz przyjdzie od Boga w niebie.

Jeden z dwóch pozostałych żołnierzy mówi Brody'emu, że wszyscy nie żyją. Joel pyta Brody'ego, czy nie jest świadomy fal radiowych, na które krzyczono. Pyta, czy nie brał lekcji nauk ścisłych lub nie studiował fal radiowych. Joel ujawnia, że ​​fale radiowe zostały wyemitowane z nieba na ziemię. Brody jest zaskoczony, widząc, że Joel niesie meduzę.

Joel zaczyna liczyć i wyjawia, że ​​jest to 12800000 metrów i sekundę. Leżący na ziemi zespół Science Kingdom zdaje sobie sprawę, że świat jest bliski zniszczenia. Wiedzą, że nikt nie przeżyje. Ale ludzkość zostanie ocalona po zniszczeniu świata. Jeel ujawnia, że ​​jest to przyszła nauka dr Stone'a. Przeznaczenie i przyszłość świata wkrótce się zmienią. Następnym razem dowiedzmy się, co się wydarzy i jak Senku ożywi wszystkich dzięki sile nauki.

Dr. Stone Rozdział 192 data premiery i gdzie ją przeczytać w Internecie?

Dr. Stone Rozdział 192 zostanie wydany w niedzielę, 11 kwietnia 2021. Dr Stone nie będzie robić cotygodniowej przerwy w następną niedzielę. Zawsze będziemy Cię informować o aktualizacjach i spoilerach dotyczących rozdziałów Dr. Stone. Przeczytaj Dr. Stone, Rozdział 191. Rozdział 191 ukazuje się w niedzielę. Odwiedź Dr. Stone'a w VIZ Media i Shueisha's Manga, aby przeczytać ją za darmo.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up