Dr. Stone Rozdział 196 Data wydania

25/04/2021 10:08

Senkuu postawił sobie za cel wskrzeszenie dwóch milionów lat ludzkich osiągnięć i wskrzeszenie wszystkich tych, którzy zostali przekształceni w posągi. Na ich drodze stoi Tsukasa Shishiou, który uważa, że ​​tylko najsilniejsi ze skamieniałych powinni zostać wskrzeszeni.

Senkuu i jego sojusznicy w wiosce Ishigami kończą planować atak na Imperium Tsukasa, gdy topnieje śnieg i zbliża się wiosna. Królestwo Nauki jest gotowe do uruchomienia nowego planu rekrutacji znacznej liczby armii Tsukasy u swego boku, teraz, gdy ma przeprojektowany model telefonu komórkowego. Ale to wyścig z czasem: każdy dzień, który Królestwo Nauki poświęca na udoskonalanie swoich wynalazków, powoduje, że imperium rośnie.

Senkuu i Królestwo Nauki, ponownie łącząc się ze starymi przyjaciółmi i zyskując nowych sojuszników, muszą pokonać siły Tsukasy, aby osiągnąć swój cel, jakim jest przywrócenie ludzkości i wszystkich jej tworów. Rozpoczęły się Wojny Kamieni, w których obie strony walczą o swój idealny świat!

Dr. Stone Rozdział 196 - data wydania

Datą wydania rozdziału 196 Dr. Stone będzie niedziela, 9 maja 2021 roku. Tytuł rozdziału nie został jeszcze opublikowany. Możesz przeczytać rozdział Dr. Stone'a 196 na stronie poniżej. Możesz dać nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli nie możesz się doczekać nadchodzącej Ep 196 oraz niektórych prognoz i teorii z rozdziału 196 dr Stone'a.

Gdzie przeczytać rozdział dr Stone’a 196?

Viz Media i Mangaplus mają darmowy dostęp do wszystkich rozdziałów mangi Dr. Stone Chapter 196. Zdecydowanie potępiamy używanie ich w nieoficjalnych serwisach streamingowych i czytających mangi. Co tydzień jest nowy rozdział.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up