Demon Slayer: Sezon 3 zapowiedziany w Swordsman Village Arc

14/02/2022 14:15

Demon Slayer: Sezon 3 zapowiedziany wraz z Swordsman Village Arc!

Kimetsu no Yaiba, znany również jako Zabójca Demonów po zachodniej stronie, znalazł się w centrum uwagi dzięki swojej fantastycznej animacji. Anime było niczym innym jak przejażdżką kolejką górską przez świetnie wykonane sekwencje walki. To, co sprawia, że ​​Demon Slayer jest tak przyjemny do oglądania (oprócz animacji), to szczegóły i nieprzewidywalne zwroty akcji, gdy postacie przekraczają swoje granice. To powiedziawszy, Kimetsu no Yaiba wydał już dwa sezony i przebojowy film. Ponieważ fani cieszą się z czystej wydajności tych sklepów, franczyza ogłosiła sezon 3 Demon Slayer, w którym znajdzie się Arc Swordsman Village. Aby było jeszcze ciekawiej, ujawniono również kolejną nową obsadę, a to nowe ujawnienie zdecydowanie pozostawiło wielu fanów bez słowa.

Kimetsu no Yaiba stała się jedną z największych franczyz w ostatnich latach, z rocznymi przychodami rzędu miliarda jenów, czyli około 8,7 miliarda dolarów. Sama jego manga sprzedała się w ponad 150 milionach egzemplarzy na całym świecie. Seria zajmuje wysoką pozycję w branży anime i mangi, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów w obu obszarach. Jego adaptacja do anime zaowocowała kilkoma szalonymi scenami, w każdym odcinku spełniającym oczekiwania fanów. Po udanym wydaniu Sezonu 2 Demon Slayera, fandom był zadowolony ze wszystkiego, co serwowało Ufotables. W odpowiedzi na tę ogromną produkcję fani prosili o więcej treści z serii.

Pod koniec sezonu 2 Kimetsu no Yaiba ogłoszono sezon 3 Kimetsu no Yaiba i oto wszystkie dostępne do tej pory szczegóły.

Graficzny

Sezon 3 Demon Slayer będzie zawierał wątek Swordsman Village, który jest dziewiątą częścią mangi Kimetsu no Yaiba. Łuk trwa 28 rozdziałów, od rozdziału 100 do rozdziału 127. Został opublikowany w 12. tomie mangi. Zostajemy zabrani do wioski szermierzy, gdzie Tanjiro przecina ścieżki z Muichirou Tokitou, Mitsuri Kanroji i Genyą Shinazugawą. Dowiaduje się o tajemnicy ukrytej w wiosce i pewnym przypadku zniknięcia kowala Hotaru Haganezuka.

Nadchodzący łuk wprowadzi kilka nowych postaci i przybliży nas do zrozumienia istniejących postaci. Wypełniona ekscytującym rozwojem postaci i ekscytującą walką, wątek Swordsman's Village to coś, na co można czekać.

Zapowiedziano trzeci sezon Demon Slayer: Blacksmith Village

Imponujący sezon 2 Kimetsu no Yaiba zatytułowany Entertainment District Arc dobiegł końca po 11 odcinkach. Ostatni odcinek „No Matter How Many Lives” trwał 45 minut. Odcinek wyemitowano 13 lutego 2022 r.
Pod koniec ostatniego odcinka, Sezon 3 Demon Slayer, ogłoszono „Demon Slayer Swordsmith's Village Arc”. W tym samym czasie ukazał się również zwiastun wizualny i nowy teledysk, dający nam pierwsze spojrzenie na adaptację anime nadchodzącego sezonu.

Teaser przedstawia Muichirou Tokitou z hasłem „Czy potrafisz szybko uciec, bo ona stoi ci na drodze?” Zwiastunem Mitsuri Kanrojiego jest „Nie chcę być mieczem kogoś, kto niepotrzebnie krzywdzi ludzi”. Na razie nie ogłoszono daty premiery. Chociaż nie jest niespodzianką, że seria jest odnawiana na nowy sezon, zaskakujące jest to, że nowy sezon anime został ogłoszony pod koniec ostatniego odcinka. Wcześniej w tym tygodniu poinformowano, że w 12. numerze Shonen Jump zostanie ogłoszona nowa zapowiedź Demon Slayer. Teraz, gdy ogłoszono nowy sezon, powróciła ciekawość związana z kolejnym ogłoszeniem.

Nowym aktorem głosowym dla postaci jest Mamoru Miyano.

Kimetsu no Yaiba Sezon 3 nie jest jedyną rzeczą, na którą czekamy. Napisy końcowe sezonu 2 Demon Slayer wzbudziły podziw wśród fanów, pokazując innego demona z górnego księżyca, Doumę. Doumę zagra słynny japoński aktor Mamoru Miyano.

Mamoru Miyano jako Duma

Mamoru Miyano jest dobrze znany jako aktor głosowy dla wybitnych postaci shonen, takich jak Light Yagami, Osamu Dazai i Atsumu Miya.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up