Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 6 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

20/11/2021 16:31

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 3 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, japoński serial animowany oparty na mandze o tym samym tytule autorstwa Koyoharu Gotouge, miał premierę 14 lutego 2021 roku. Ujawniono nowy sezon Demon Slayer pod roboczym tytułem Demon Slayer Season 2 „Kimetsu no Łuk Dzielnicy Rozrywki Yaiba ”. Podobnie jak w poprzednim sezonie, projekt poprowadzi reżyser Haruo Sotozaki, postacie narysuje Akira Matsushima, a animację Ufotable. Możesz przeczytać więcej o dacie emisji, spoilerach, o tym, gdzie oglądać online, i nie tylko.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 6 Spoilery

Enmu już połączył się z pociągiem Mugen, gdy Inosuke obudził się z głębokiego snu w odcinku 5. Jednak najwyraźniej walczyli, tylko z Nezuko, na którym mógł się oprzeć. Zenitsu obudził się z głębokiego snu, gdy tylko sytuacja wydawała się im ponura i skierował się prosto do Nezuko. Na szczęście lama Hashira Rengoku szybko dołączyła do nich w ich wysiłkach, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Jego ostatnimi słowami do Enmu było znalezienie jej szyi i przecięcie jej nożem. Podczas gdy protagonista i Inosuke szukali słabego punktu demona w pięciu przedziałach silnika, walczył z demonem na własną rękę. Znaleźli szyję Enmu, ale potwór walczył z całej siły. Używając sztuki demonów krwi, udało mu się nawet uśpić Tanjirou.

Ponieważ Inosuke wciąż jest pokryty świńską skórą, sztuczka nie zadziałała. Razem udało im się powstrzymać Enmu przed użyciem jego enigmatycznych zdolności, a gdy tylko mieli okazję, poderżnęli mu gardło i zabili na miejscu. Po stwierdzeniu, że polowanie dobiegło końca, Zabójcy Demonów będą oszołomieni, gdy Akaza, wysoko postawiona Trójka z Dwunastu Demonicznych Księżyców, pojawi się w odcinku 6. Potężny wróg Rengoku wda się z nim w tytaniczną bitwę i da mu szansę. do Płomienia Hashiry. stać się demonem.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 6 Data premiery

Data premiery odcinka 6 sezonu 2 Demon Slayer to niedziela, 21 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premiery odcinka 2 Demon Slayer, dodać naszą stronę do zakładek, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery jest zmieniony. Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 6 będzie miał premierę o 16:15 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Czas pacyficzny: 8:45 PDT
Czas centralny: 10:45 czasu CDT
Czas wschodni - 11:45 EDT
Czas angielski — 16:45 czasu BST
Czas europejski - 17:45 CEST
Indie Czas: 21:15 IST
Czas filipiński — 23:45 PHT
czasu koreańskiego: 12:45 M. KST
Czas australijski — 2:15 AM ACDT

Gdzie mogę obejrzeć sezon 2 Demon Slayera?

W Funimation, Crunchyroll można oglądać „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc” sezon 2 Zabójcy demonów. Naprawdę zalecamy fanom obejrzenie odcinka 6 Demon Slayer z oficjalnych źródeł, aby wesprzeć twórców.

Ile odcinków będzie miał sezon 2 „Kimetsu no Yaiba” Demon Slayera?
Łuk Dzielnicy Rozrywki ”?

Ogłoszono, że anime „Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen” będzie miało w sumie 18 odcinków i będzie emitowane od 10 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedzielę o 16:15.

Dowiedz się więcej o 2. sezonie Pogromcy demonów „Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc”.

Akcja toczy się w Japonii w okresie Taisho, kiedy demony stanowią poważne zagrożenie dla ludzkości. Jednak Kamado Tanjiro, mały chłopiec, jest całkowicie nieświadomy sytuacji. Prowadzi spokojną egzystencję w górach wraz z rodziną. Po śmierci ojca Tanjiro jest jedynym żywicielem rodziny w rodzinie. W sąsiednim miasteczku młody człowiek zarabia na życie sprzedając węgiel drzewny. Pewnego dnia spóźnił się po sprzedaży węgla. Nagle samotny staruszek u podnóża gór błaga, abyś spędził z nim noc. Co do Tanjiro, życzenie starca jest dla niego do przyjęcia. Starzec również opowiada małemu chłopcu historie o demonach io tym, jak polują na ludzi, ale chłopiec odrzuca je jako bajki. Nie jesteś sam.

Tanjiro wraca do domu następnego ranka. Ale jego życie zmieniło się, gdy był świadkiem masakry całej swojej rodziny. Jego siostra Nezuko, wciąż żyjąca, została odkryta przez swojego starszego brata. Jednak nie była w kwiecie wieku. Dlatego Tanjiro udaje się do najbliższego szpitala ze swoją ranną siostrą na leczenie. Wtedy jego siostra zaczyna przemieniać się w demona i wszystko się zmienia. Po przemianie w demona Nezuko natychmiast atakuje swojego starszego brata. Aby chronić Tanjiro przed siostrą, pojawia się dziwny mężczyzna. Giyu Tomioka, pogromca demonów, który poluje na demony, jest tym, pod którym działa. Z drugiej strony Nezuko jest wyjątkowa wśród demonów, ponieważ zachowała swoje ludzkie emocje nawet po tym, jak stała się jednym. Dlatego Giyu powstrzymuje się od zabicia Nezuko.

Mentor Giyu, Sakonji Urokodaki, nauczył go, jak być pogromcą demonów, a Tomioka chce, aby Tanjiro go odwiedził. Tomioka chce, żeby Tanjiro go odwiedził. Następnie odwiedza Urokodaki, gdzie uczy się zabijać demony za pomocą "Oddechu Wody", którego nauczył się od Urokodaki. Tanjiro zostaje pogromcą demonów po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu, aby to udowodnić. Następnie on i jego siostra wyruszają na wyprawę, by zabić przerażające potwory, szukając wskazówek, które doprowadzą ich do mistrza Muzana. Jedyna osoba zdolna do przekształcenia człowieka w przerażającego demona, Muzan jest przodkiem wszystkich demonów. Tanjiro napotyka po drodze wiele potężnych demonów, ale pokonuje je wszystkie z pomocą nowych sojuszników, których pozyskał po drodze, takich jak Zenitsu i Inosuke. Wraz ze swoimi towarzyszami nadal walczy z potężnymi demonami i sojusznikami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up