Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

30/10/2021 07:47

W tym tygodniu nie będzie Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Season 2 Episode 4 z powodu konfliktu z innymi harmonogramami. Fani mogą teraz sprawdzić datę i godzinę wydania KNY na stronie Kalendarza wydań KNY. Najnowszy odcinek Demon Slayer maluje niepokojący obraz. To przerażające być uwięzionym w koszmarze bez możliwości obrony przed złoczyńcami. Na szczęście Rengoku i Tanjiro mają strategię przetrwania, a w odcinku 4 sezonu Slayera demonów dowiemy się, czy im się udało.

Rengoku ma niesamowite poczucie własnej wartości. Mimo że nadal spał, zdał sobie sprawę, że jego życie jest w niebezpieczeństwie i podjął zdecydowane działania. Śnił o swoich bliskich. Tymczasem jego ojciec Shinjuro był przekonany, że on i jego syn poniosą całkowitą porażkę. Dawny Flame Hashira rzucił ręcznik i przyjął nowe spojrzenie na życie, a tymczasem Kyojuro Zabójca Demonów Sezon 2 Odcinek 4 nie czuje się zmartwiony. Brak uznania ze strony ojca irytuje go, ale wciąż robi dobrą minę przed młodszym bratem Senjuro, aby to zrekompensować. Następnie podejmuje świadomą decyzję, by zignorować to, co powiedział jej ojciec. Z kolei Inosuke i Zenitsu zanurzone są w świecie przyjemności. W pierwszym przypadku jest z kolegami na wyprawie, w drugim jest tylko Nezuko.

Zamiast oddzielić się od swoich bliskich, Tanjiro spotyka się z matką i ojcem. Dobrze się bawi spotykając starych przyjaciół. Tanjiro nie rozumie, że musiał się obudzić, dopóki po raz pierwszy nie zobaczy swojego odbicia. Musisz działać szybko, aby uniknąć całkowitego zniszczenia swojej istoty. Młody człowiek odpowiedzialny za wyeliminowanie Tanjiro znajduje się w spokojnym otoczeniu.

Tanjiro spotyka się ze swoim ojcem Tanjuro, który mówi mu, że jeśli chce się obudzić ze swojego koszmaru, musi popełnić samobójstwo. Tanjiro żegna się z bliskimi i ma nadzieję, że zostanie. Ale musi zmierzyć się z rzeczywistością, więc używa miecza Nichirin, by poderżnąć sobie gardło! Dowiemy się, czy Tanjiro zdołał uciec w odcinku 4 Kimetsu no Yaiba sezonu 2. Jak uwolni innych, jeśli mu się uda? Czy pomoc Nezuko mu wystarczy? Aby się tego dowiedzieć, musisz mieć oczy otwarte. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery odcinka 4 sezonu 2 Demon Slayer, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

Podsumowanie odcinka 3

W pociągu Mugen wszyscy szybko śpią. Zabójcy Demonów związali dzieci pod dowództwem Enmu i szukają ich duchowych ośrodków, aby je zniszczyć. Zenitsu ma sen, w którym jest z Nezuko i świetnie się bawią. Zespół eksplorujący jaskinie jest pod dowództwem Inosuke, który jest ich przywódcą. Jego podwładnymi są Tanjiro, Nezuko i Zenitsu.

Podczas snu REM Rengoku widzi siebie w domu ze swoim ojcem, mówiąc mu, że stał się Hashirą. Dowiadujemy się nieco więcej o pochodzeniu Rengoku, ponieważ jego ojciec był doświadczonym szermierzem. Jej ojciec mówi, że nie ma znaczenia, czy zostanie Hashirą, czy nie. Młodszy brat Rengoku, Senjuro, podchodzi do niego i pyta o reakcję ojca na wiadomość. Niezależnie od reakcji ojca, jest przekonany, że Senjuro będzie dobrym człowiekiem bez względu na to, jaką drogę wybierze jako dorosły. Wymarzonemu synowi Rengoku udaje się znaleźć swój duchowy rdzeń, ale atakuje ją w prawdziwym świecie, zanim zdoła go zniszczyć.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 4

Chociaż Tanjiro chciałby być teraz z rodziną, stara się dotrzymać słów. Pomimo tego, że otacza go świat zewnętrzny, pozostaje więźniem swojego koszmaru. Gdy idzie po wodę, jego lustro ostrzega go, że są atakowani i prosi go, aby wstał w obronie. Kiedy Nezuko wychodzi ze swojego przedziału w pociągu Mugen, odkrywa, że ​​cały pociąg zasnął. Na próżno próbuje obudzić Tanjiro, uderzając go w głowę. Tanjiro budzi się z transu i zaczyna szukać zapachu demona we śnie. Biegając przez wzgórza, zastanów się, jak najlepiej wrócić do domu. Kiedy pojawia się ojciec Tanjiro, mówi mu, że musi podjąć decyzję, co wyciąć. Po tym Tanjiro dochodzi do wniosku, że jedynym wyjściem z tego koszmaru jest poderżnięcie mu gardła.

Kimetsu no Yaiba Sezon 2 Odcinek 4 Spoilery

Oczekiwanie jest namacalne, ponieważ czekamy na nieprawdopodobną ucieczkę bohaterów. Podczas gdy Tanjiro i Rengoku wydają się dokładnie wiedzieć, co robić, Zenitsu i Inosuke nie mają pojęcia, co robić dalej. A potem jest kwestia osobistego stawienia czoła Enmu, kiedy uda im się uciec. W odcinku 4 sezonu 2 Demon Slayer Enmu był w stanie wykonać ruch.

Zamiast zwiastuna kolejnego odcinka, który będzie 30. serialem, zobaczyliśmy, jak bawią się Tanjiro i Tanjuro. Poniżej znajdują się drobne spoilery dotyczące odcinka 4 Demon Slayer S2. Postępuj ostrożnie i na własne ryzyko. Przejdź do następnej sekcji, jeśli nie chcesz ich widzieć.

Data premiery: Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 4

Data premiery odcinka 4 sezonu 2 Demon Slayer to niedziela, 7 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić harmonogram premier odcinka 2 Demon Slayer, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać artykuł. zmieniony. Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 4 będzie miał premierę o 16:15 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Czas pacyficzny: 8:45 PDT
Czas centralny - 10:45 CDT
Czas wschodni - 11:45 EDT
Czas angielski — 16:45 czasu BST
Czas europejski - 17:45 CEST
Indie Czas: 21:15 IST
Czas filipiński – 23:45 PHT
Korea Czas: 12:45 M. KST
Czas australijski — 2:15 AM ACDT

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up