Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Sezon 2 Odcinek 2: data premiery, spoilery i podsumowanie pierwszego odcinka.

02/11/2021 16:27

Pogromca demonów sezon 2 zaczyna się niezwykłym epizodem Zadzwoń do Hashiry, Kyojuro Rengoku. Jesteśmy świadkami jego niesamowitej siły, szybkości, umiejętności i optymistycznej natury.

Pogromca demonów sezon 2 zaczyna się od łuku pociągu Mugen, gdzie ponad 40 osób zniknęło z Mugen Train podczas jednej podróży.

Do Badając sprawę, sam Flame Hashira Kyojuro Rengoku wsiada do pociągu Mugen.

Odcinek 1 był po prostu dostrzeżenie ogromnej siły Płomienia Hashiry.

Na Pogromca demonów, sezon 2, odcinek 2, moglibyśmy zobaczyć o wiele więcej. Akt pociągu Mugen jest teraz śledzony i zgodnie z mangą Tanjiro Kamado, Zenitsu Agatsuma i Inosuke wejdą do pociągu Mugen, aby pomóc Flame Hashirze w tej misji.

Pociąg Mugen, w którym 40 pasażerów zniknęło bez śladu. (Źródło obrazu Netflix)

Odcinek 2 przyniesie wielkie emocje wśród fanów, ponieważ Kyojuro Rengoku będzie walczyć z większą liczbą demonów. Co więcej, mając ze sobą tych trzech młodych Łowców Demonów, Rengoku może ich również nauczyć kilku rzeczy.

Może też być więcej szczegółów udostępniony w odcinku 2, jak odcinek 1, który nie został omówiony w Film o Zabójcy demonów: Pociąg Mugen.

Koniecznie przeczytaj więc do końca i obejrzyj spoilery, a także szczegółowe podsumowanie odcinka 1, aby poznać szczegóły, które przegapiłeś w filmie o pociągu Mugen.

A dla tych, którzy widzieli Film o pogromcy demonów: Pociąg Mugen i obawiają się, że odcinki będą nudne, ponieważ będą obejmować tę samą część, co film, proszę mieć pewność, że każdy odcinek przyniesie coś nowego dla ciebie i jestem pewien, że nie chcesz przegapić tak wspaniałych rzeczy.

Od Film o pogromcy demonów: Pociąg Mugen, wiemy, że Płomień Hashira Kyojuro Rengoku zginie w walce z Księżycem Wyższego Demona Trzy Akaza, ale poświęcił własne życie, aby chronić ponad 200 pasażerów w pociągu Mugen.

Ta część pociągu Mugen jest jak hołd dla tej wspaniałej osoby, a ponieważ wszyscy fani chcieli dowiedzieć się o nim więcej, proszę bardzo.

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery i gdzie oglądać online?

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Sezon 2 Odcinek 2, zatytułowany „Deep Sleep”, zostanie wydany w najbliższą niedzielę. (Źródło obrazu Netflix)

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba, sezon 2, odcinek 2, szlachetny "Głęboki sen," ma się rozpocząć w dniu Niedziela 17 października 2021 r.

Pogromca demonów sezon 2 jest dostępny do przesyłania strumieniowego online na platformach takich jak Funimation, Hulu, Crunchyroll i Netflix.

Możesz uzyskać oryginalne japońskie wersje audio i napisy w wielu językach, w tym angielskim, rosyjskim, portugalskim, włoskim itp.

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Sezon 2 Odcinek 2 Spoilery i czego się spodziewać?

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2 to będzie ekscytujące jak Rengoku, Hashira ją nazywa, podejrzewa, że ​​inny demon niż ten, którego zabił, jest zamieszany w incydenty w pociągu Mugen.

Aby sprawdzić jego teorię i zbadać dalej, wsiądź do pociągu Mugen..

Tanjiro, Zenitsu i Inosuke również zostali przydzieleni do tej samej misji i pomocy Flame Hashirze..

Każda postać ma inną osobowość i zabawne będzie obserwowanie, jak się dogadują.

Tanjiro zaczął teraz używać Techniki Tańca Oddychającego Ogniem, więc Flame Hashira jest najlepszą osobą, o którą możesz zapytać o to więcej.

To będzie genialny pomysł, ponieważ może doprowadzić twoją technikę do nowy poziom z pewnymi wskazówkami z Zadzwoń do Hashiry.

Tytuł tego nowego odcinka to "Głęboki sen," co sugeruje, że w następnym odcinku, Kyojuro Rengoku, Tanjiro, Zenitsu i Inosuke mogą spać głęboko przez demona więc nie mogą z tym walczyć.

Moglibyśmy dowiedzieć się więcej o By Kyojuro Rengoku umiejętności, styl walki i wiele innych szczegółów dotyczących jego wcześniejszego życia stał się płomieniem Hashira.

Jak myślisz, co musiało go zainspirować do zostania Pogromcą Demonów? Czy byłeś utalentowany od urodzenia, czy też opanowałeś swoje umiejętności i osiągnąłeś ten poziom samą ciężką pracą?

Nie wiemy zbyt wielu rzeczy Kyojuro Rengoku, nazywa ją Hashirą, Aby dowiedzieć się o nich, poczekaj do przyszłego tygodnia, ponieważ w nowym odcinku przedstawimy więcej szczegółów.

Wątek pociągu Mugen będzie przedstawiał, co to znaczy być Hashirą i prawdziwą mocą jednego.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2
Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 1 Zdjęcia (Źródło zdjęcia Netflix)

Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Sezon 2 Odcinek 1 Podsumowanie: „Płomień Hashira Kyojuro Rengoku”.

Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 1 skupia się na Flame Hashira Kyojuro Rengoku.

Odcinek zaczyna się od Rengoku delektującego się jedzeniem w małym lokalnym sklepie, gdy jego podwładny członek Korpusu Zabójców Demonów przychodzi, aby podzielić się z nim ważnymi wiadomościami.

Ostatniej nocy, Rengoku, wraz z kilku członków Korpusu Zabójców Demonów, znalazł ciężko ranną kobietę.

Krew płynęła z różnych skaleczeń w całym jej ciele, gdy demon zaatakował ją i pozostawił jej krwawienie po torturowaniu.

Czarodziej informuje Rengoku, że kobieta jest teraz bezpieczna, ponieważ wszystkie jej rany zaczęły się goić.

Ponadto informuje, że Incydent miał związek z pociągiem Mugen.. W tym samym dniu, znaleziono również ciało kierowcy.

Właściciel sklepu dodał, że pociąg Mugen był już nieczynny, ponieważ około 40 pasażerów jadących pociągiem zniknęło bez śladu.

Ale już, Pociąg Mugen został zlokalizowany, gdy po incydencie został potajemnie przetransportowany do szopy w celu konserwacji. i Rengoku postanowił skierować się w jego stronę.

Poszedł też na inspekcję stacji, na której znaleziono ciało kierowcy.

Tam Rengoku spotkał młodą kobietę z babcią sprzedającą bułki. Wiele z nich trudno było sprzedać, ponieważ z powodu tego incydentu wiele osób się przestraszyło.

Zapytał ich, czy na stacji zaobserwowali coś niezwykłego.

A potem przed wyjazdem kupili wszystkie swoje bułeczki, żeby mogli zarobić na życie. Wysłał ich do innego Korpusu Zabójców Demonów. To pokazuje, jak szlachetne jest twoje serce.

Przyjeżdża na plac kolejowy i zastaje wielu robotników pracujących przy konserwacji pociągów.

Zaproponował wszystkim bułeczki i nagle wykrył obecność demona.

Podbiegłem do niego i znalazł demona torturującego dziecko i wydobywającego trochę jego krwi.

Widząc tam pogromcę demonów, uważa się za lepszego i pokazuje swoją moc, trzymając ze sobą zakładnika.

Biegnie przez plac z taką prędkością, że normalnym ludziom trudno go śledzić.

ten siłą demona jest jego duża prędkość. Chwali się także dziewczyną, którą torturował zeszłej nocy, którą uratował Rengoku.

On mówi, „Nawet jeśli przeżyje, jest skazana na pochłonięcie strachem do końca życia”.

Kyojuro Rengoku odcina ręce demonów, by uratować niewinne dziecko na zajezdni. (Źródło obrazu Netflix)

A Rengoku odpowiada: „Jesteśmy Leczy rany twojej duszy, bez względu na to, jak trudno je wyleczyć, tak długo, jak to będzie potrzebne, nigdy go nie znajdziesz! " Już samo to wystarczy, aby każdy wiedział, jaki jest przyjazny.

Rengoku demonstruje, co to znaczy być Zabójcą Demonów i jak chronić niewinnych ludzi przed demonami.. Demon następnie rani dziecko, które miał jako zakładnik, czerpiąc krew.

Dzieli go na kilka części i próbuje go zabić. W jednej chwili Flame Hashira odcina ramiona demonowi i ratuje chłopca.

Poruszony tym demon wybiega z zajezdni i kieruje się na poprzednią stację.

Rozpoznaje, że Rengoku musiał przywieźć bułki z ostatniej stacji i postanawia zabić sprzedawców, aby zemścić się na Rengoku.

Kyojuro Rengoku traktuje rannych priorytetowo i udziela natychmiastowej pierwszej pomocy.

Wkrótce kruk z Kasugai przyprowadza ze sobą innych członków Zabójcy Demonów, aby pomóc Hashirze.

Zapewniają go, że ekipa medyczna jest w drodze i zaopiekuje się rannym, aby mógł wyruszyć za demonem.

Nazywa ją Hashira Kyojuro Rengoku, używając stałej oddychania w pełnej koncentracji. Zostaw ślad ognia podczas biegu, aby uratować niewinne życie. (Źródło obrazu Netflix)

Zostawiając chłopca pod opieką, Rengoku wybiega z zajezdni.

Odnajduje zaginionego demona i wie, że zaatakuje sprzedawców na stacji.

Biegnij po torze i użyj Technika ciągłego oddychania w pełnym stężeniu.

Ta technika poprawić swoje umiejętności szybkościowe. ten Flame Hashira nabiera prędkości i biegnie szybciej niż demon, pozostawiając za sobą smugę ognia..

Kierując się w stronę stacji i dotarł do stacja ze znacznie większą prędkością niż diabeł.

Z kolei demon odnajduje dziewczynę wraz ze swoją babcią sprzedającą bułeczki.

Demon chce ich zabić i zbliża się do dziewczyny, ale jej babcia dzielnie odwraca uwagę demona od kupowania czasu dla wnuczki na ucieczkę.

Demon atakuje dziewczynę i zamierza ją zabić, kiedy Rengoku przybywa i ratuje ją.

Demon jest zaskoczony jego szybkością, uważał się za najszybszego, ale Flame Hashira był od niego znacznie szybszy.

Teraz wyceluj w starą kobietę i rzuć wyzwanie Rengoku, – Zobaczymy, czy najpierw poderżnę tej starej wiedźmie gardło, czy ty najpierw zajmij moją głowę! i Rengoku odpowiada „Nie ma potrzeby wystawiania tego na próbę. Jesteś wolny!" i mówiąc to samo, w mgnieniu oka kroi głowę demona na jedno gładkie cięcie za pomocą Pierwsza forma oddychania płomieniem, „nieprzytomny ogień”.

Kyojuro Rengoku używa Pierwszej Formy Oddychania Płomienia, "Nieznanego Ognia", aby odciąć demona jednym ciosem. (Źródło obrazu Netflix)

Starsza kobieta pamięta ten sam obrót wydarzeń w przeszłości; Rozpoznaje te same oczy, ten sam styl walki zabójcy demonów, który uratował życie jej i jej córki 20 lat temu.

Ona docenia Kyojuro Renoku za uratowanie im życia teraz i 20 lat temu.

Odpowiada, że 20 lat temu ich ojciec powinien ich uratować. i przekażą ci pozdrowienia.

Wkrótce przybywa członek Korpusu Zabójców Demonów i informuje Zadzwoń do Hashira od Pociąg Mugen wraca do służby następnego dnia..

Kyojuro Rengoku uważa, że ​​pokonany przez niego demon był zbyt słaby, aby schwytać 40 ludzi w ciągu jednej nocy bez śladu. Oznacza to, że było to tylko odwrócenie uwagi, aby uniemożliwić im znalezienie prawdziwego demona za nim.

On też Demon, który za tym stoi, musi być znacznie potężniejszy i bardziej tajemniczy. Postanawiasz więc wsiąść do pociągu i osobiście zająć się sprawą.

Zabójca demonów, sezon 2, zwiastun 1:

https://www.youtube.com/watch?v=ReuCPrKYWY8

Co inni Hashira sądzą o Kyojuro Rengoku, Ognistym Hashirze?

Aby pomóc Flame Hashirze w tej misji, Tanjiro, Zenitsu i Inosuke mają towarzyszyć mu w pociągu..

Przybywają na stację, gdzie Inosuke tworzy świetną scenę porównującą pociąg do potężnej bestii, rzucając jej wyzwanie w walce i atakując go.

To całkiem zabawna i przyjemna scena. Tanjiro również nigdy wcześniej nie był w pociągu, więc jest zaskoczony, widząc go.

Tanjiro Kamado, Zenitsu i Inosuke w pociągu Mugen, aby pomóc Flame Hashirze, Kyojuro Rengoku. (Źródło obrazu Netflix)

Kiedy wejdą do pociągu Mugen, muszą znaleźć płomień Hashira.

Potem zastanawiają się, jaka to może być osoba, i Kruk Kasugai podróżowanie z nimi informuje ich o tym.

Kruk dodaje również, co myślą o nim inni Hashira.

ten Hashira Shinobu Kocho Bug opisuje Rengoku jako dobrą osobę. Dodaje, że czasami ich długości fal się nie zgadzają, ale nadal szanuje go za jego osobę.

ten Dźwięk Hashira Tengen Uzui Opisuje go jako ekstrawagancką osobowość, która wyróżnia się bardziej niż on sam. Dodaje, że Rengoku to świetny facet.

Sound Hashira Tengen Uzui opisuje go jako osobę o dziwacznej osobowości
Sound Hashira Tengen Uzui opisuje go jako osobę o dziwacznej osobowości. (Źródło obrazu Netflix)

ten Użytkownik Mist Style Muichiro Tokito opisuje go w najzabawniejszy sposób jako sowę. Mówi, że jego wesoły głos jest bardzo przyjemny do słuchania.

ten Kocham Hashirę Mitsuri Kanjiro uwielbia go jak fajnego starszego brata. Lubi też z nim trenować.

Użytkownik Mist Style, Muichiro Tokito, bardziej komicznie opisuje go jako sowę.
Użytkownik Mist Style, Muichiro Tokito, opisuje go w najzabawniejszy sposób jako sowę. (Źródło obrazu Netflix)

Obanai Iguro opisuje go jako gadatliwą osobę o dobrej osobowości.

Pogoda Hashira Gyomei Himejima Kamień wyraża to jako osoba z pozytywne nastawienie, które jest uczciwe i nigdy nie narzeka w żadnej sytuacji.

Inne Hashira, w tym Giyu Tomioka woda Hashira, oraz Sanemi Shinazugawa, opisuje go jako miłego faceta.

Wszyscy Hashirowie go szanują i lubią, co pokazuje, jak fajny jest. Jego oddanie ratowaniu niewinnych istnień i pomaganiu innym jest godne pochwały.

Dołącz do nas w przyszłym tygodniu cieszyć się więcej szczegóły dotyczące Demon Slayer Sezon 2 Odcinek 2 oraz Weź też spoilery na temat odcinka 3.

Powiązane posty

Go up