Delayed One Piece Rozdział 1032 - Czy tak jest?

3 lata ago

Delayed One Piece Rozdział 1032 - Czy tak jest?

One Piece Rozdział 1032: Opóźniony — CZY TO ON?

One Piece Rozdział 1032 ujawnia nową moc Sanjiego i Diabelski Owoc Dziecka Kapitana. Manga ma opóźnione spoilery jako dodatek do następnego rozdziału. Bitwa na Onigashima trwa nadal z masywnym chłopcem Law'sawa i pracowitą matką. One Piece skupia się na Prawie, Kapitan Dziecko kontra Ogromna strona mamy i Sanjiego. Moce Sanjiego Germy prawie zostały przebudzone w poprzednich rozdziałach, ale on odmawia ich użycia, a Queen nadal go ściga. Rozdział kontynuuje, w którym Kapitan Dziecko i Law atakują popleczników masywnej mamy Kadou, ponieważ Cesarz Oceanu otrzymuje takie ciosy. Mamy również tendencję do oglądania Diabelskiego Owocu z Kidem dającym mu nowe moce, a on był zachwycony, że posiadł pilotowaną paskudną kobietę, która wykorzystała nowe moce znane jako Jiki Jiki no Mi. Prawo wydaje się ciekawe i pyta chłopca o jego Diabelski Owoc. dziecko odpowiada, że ​​lepiej zachować pewne rzeczy w tajemnicy. Po wielkim wybuchu wielka mama wstaje, pokazując, że nadal jest częścią bitwy. oraz. Porozmawiaj o LIFE O OSHIRUKO i uwolnij Soul Pocus, aby ukraść dusze sługusów Kaidou na polu bitwy. Ogromna mama ujawnia również swoich przyjaciół używających Metal and Souls. Zajęło mu również rok życia, aby poprawić swoje ciało i stać się silniejszym. Ogromna mama i jej nowi przyjaciele dorastali z czerwonymi oczami. Przypomina mu chłopca i Fa, które stworzyły go do cierpienia i przyznaje, że są silni.

Rozdział 1032: 1032

Ujawniam o tronie Yonkou, że nie będą jej mieli, gdy będzie żyła. Ogromna mama kazała im dwojgu zobowiązać się do jej rozebrania. Law wziął na siebie pokonanie Massive Mum, a to pozwoli mu poznać historię. Kapitan Child mówi jej, żeby nie czekała i zdetronizowała ją. Tymczasem Yamato udaje się do Komnaty Jaskini, jednak raz jest ścigana. Ale ujawnia swoje prawdziwe intencje i przeprasza Yamato. Yamato mówił o Onigashima, a zatem o Stolicy Kwiatów, która ma zostać zniszczona. stadnina znana jako Escape wkroczyła na obszar, niszcząc ścianę podczas pogoni za Yamato.

Chicago Fire, sezon 10, odcinek 8 – data premiery [Lire en ligne]

Apoo powiedział przeciwnym numerom, aby poprosił Yamato. Po pogoni za Yamato, X Drake również ich ściga. Po drugiej stronie zamku Robin i Brook są oszołomieni, gdy badają dwa CP0, które pojawiają się przed nimi. Norki zaczynają wymieniać z nimi ciosy i proszą o odejście. Brook przytula Robin i odlatuje z nią, gdy Norki walczą z agentami CP0. Po drodze Robin ujawnia oddzielnych tajnych agentów wśród CP0. Lider CP0 zauważa Robina i Brooka i wysyła coś, by ich ścigał. Zoro używa ręki, aby zatrzymać atak króla, a także używa stylu dwóch mieczy. Sanji przypomina mu, że pokonał Piratów Bestii. Prosi o przysługę i mówi Zoro, aby odciął mu głowę po zakończeniu wojny, ponieważ może zwariować. Zoro uśmiecha się i zgadza, co przypomina Sanji'emu, by pozostał przy życiu.

Sanji pojawia się przed stłumioną królową. Rzućmy okiem na główne punkty 1 częściowego rozdziału 1032.

Wyjaśnienie końca Deep House !! najnowsze aktualizacje od 2021 !!

Ostatnie rozdziały jednoczęściowej mangi są dostępne online w VIZ Media, internetowym magazynie Shueisha. Manga ukazuje się 3 rozdziały w miesiącu, potem robi cotygodniową przerwę; Spoilery One Piece Rozdział 1032 mogą pojawiać się przez cały tydzień. Skontaktujmy się, gdy tylko spoilery One Piece zostaną wydane.

Powiązane posty

Go up