Data premiery odcinka Boruto 239, spoilery i podsumowanie odcinka 238

2 lata ago

Zawartość

  • 1 Boruto Episode 239 Data premiery i gdzie oglądać online?
  • dwa Boruto Odcinek 239 Spoilery i czego się spodziewać?
  • 3 Boruto Odcinek 238 Podsumowanie: Zabójca na statku

Po zaskakującym skręcie z ostatniego odcinka ze spotkaniem z Funato i jak Ostre myślenie i strategia Kawakiego uratowały zespół przed rozpadem. Szermierze Ninja i Shinobi Liści mogli ścigać się nawzajem i sprawy mogły potoczyć się tragicznie.

Ale nawet po tym rzeczy nie wydają się tak dobre, jak się wydają. Członek klanu Funato, który był na statku, popełnił samobójstwo i wskoczył do głównego silnika statku, niszcząc go.

Teraz Boruto i jego przyjaciele pozostają na środku oceanu bez żadnego kontaktu, aby poprosić o pomoc.

Czy otrzymają pomoc? A może Funato dogoni i zaatakuje ponownie? Czy Boruto, Kawaki, Sarada, Denki, Iwabe, Metal, Kagura i Ninja Swordsmen of the Mist będą w stanie obronić pasażerów przed atakiem Funato?

Dowiedzmy Się! Chwyć niesamowite spoilery Odcinek Boruto 239 i sprawdź na końcu szczegółowe podsumowanie ostatniego odcinka.

Boruto Episode 239 Data premiery i gdzie oglądać online?

Odcinek Boruto 239pod tytulem „Chłopiec ze stoczniowej wyspy”ma się rozpocząć w dniu Niedziela, 6 marca 2022 r.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 239, zatytułowany „Chłopiec z wyspy stoczniowców”, zostanie wydany 6 marca 2022 r. (via Crunchyroll)

Boruto: Naruto Next Generations odcinki mogą być przesyłane strumieniowo online na różnych platformach, w tym Crunchyroll, Hulu, Bilibili, AnimeLab, Funimation itp.. Odcinki są dostępne w języku angielskim, rosyjskim, portugalskim, japońskim, hiszpańskim itp.

Najnowsze odcinki są dostępne w wielu językach z napisami, a wersje z dubbingiem mają się ukazać wkrótce. Wcześniej wydane odcinki są dostępne we wszystkich językach z dubbingiem i można je oglądać online.

Boruto Odcinek 239 Spoilery i czego się spodziewać?

Silnik statku, który przewoził Boruto, jego przyjaciół i uratowanych zakładników, utknął.. Członek klanu Funato, który zabił kapitana Taiki i zinfiltrował statek, popełnił samobójstwo wskakując do silnika statku.

Silnik jest zniszczony i teraz utknął na środku oceanu. Jak dostaną się do Wioski Ukrytej Mgły? Czy zdążą naprawić statek na czas? A może klan Funato zaatakuje i złapie ich?

Jeśli klan Funato pójdzie za nimi, na pewno ich znajdą, a to tylko kwestia godzin, zanim przystąpią do ataku na pełną skalę. Czy bez możliwości ucieczki mogą uratować zakładników?

Jest też inna możliwość. Mogą otrzymać nieoczekiwaną pomoc! Ponieważ w morzu jest kilku rybaków, możliwe, że natkną się na jednego z nich i będą mogli skontaktować się z Ukrytą Wioską Mgły i poprosić o pomoc.

Najbardziej logicznym sposobem jest wzięcie małej łodzi i udanie się na najbliższą wyspę. Ale co, jeśli wpadną na Funato? Czy będą w stanie przed nimi uciec?

Czy Kuruma zginął w Boruto?

Na Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 239, Araumi Funato mógł otrzymać wiadomość, że Forteca Funato została zniszczona przez jego syna, Tenmę..

Aby wrócić do nich i odzyskać wszystkich zakładników i skradzione złoto, wyśle ​​drugiego syna, aby schwytał Boruto i jego przyjaciół i sprowadził zakładników.

Boruto i jego przyjaciele mogli uzyskać pomoc od małej wyspy stoczniowców. Mogą mieć szansę naprawić silnik statku i ponownie wyruszyć do Wioski Ukrytej Mgły.

W odcinku 239 możesz spotkać chłopca z wyspy stoczniowców, żeglującego po oceanie.

Członek klanu Funato, który zabił kapitana Taiki, wskoczył do silnika statku i popełnił samobójstwo. Zniszczył silnik statku, a teraz Boruto i jego przyjaciele utknęli na środku oceanu. (przez Crunchyroll)

Jeśli zgodzisz się im pomóc, mogą naprawić silnik. Ale co, jeśli chłopak okaże się szpiegiem klanu Funato? Albo jeszcze gorzej, syn samego Araumiego Funato.

Czy Boruto i jego przyjaciele wpadną w pułapkę i trafią do tajnej bazy operacyjnej Funato?

Czy będą w stanie walczyć z całym klanem Funato, Araumi Funato i jego dziećmi?? Widząc, jak silni są, Boruto i inni mieliby naprawdę trudny czas przeciwko nim.

Czy Araumi Funato zabije Boruto, jego przyjaciół i wojowników ninja z mgły?

Dowiedzmy Się, Następnym razem w odcinku Boruto 239. Pamiętaj, aby obejrzeć odcinek i daj nam znać w komentarzach poniżej, co Twoim zdaniem może się wydarzyć dalej.

Boruto Odcinek 238 Podsumowanie: Zabójca na statku

Odcinek Boruto 238 to było bardzo interesujące. Zaskakujący obrót spraw i Genialna strategia Kawakiego uratowała dzień i udało im się znaleźć zabójcę.R.

Ale sytuacja się pogorszyła, ponieważ teraz utkną na środku oceanu.

Zobaczmy, co wydarzyło się w odcinku szczegółowo od początku. Iwabe, Denki i Metal nadal nie czują się komfortowo w towarzystwie Mist Ninja Swordsmen. Podczas ostatniego spotkania mieli fajną walkę.

pogorszyć sytuację, Iwabe nie lubi Szermierzy Ninja Mgły, ponieważ shinobi z Wioski Ukrytej Mgły zabił swojego dziadka wiele lat temu..

Wciąż ciężko mu się z nimi zmierzyć i to samo wydarzyło się ostatnim razem podczas jego wizyty w akademii w Krainie Wód.

Iwabe jest podejrzliwy wobec Kyoho, dzierżącego topór i ostrze młota oraz jednego z Siedmiu Szermierzy Ninja Mgły. za zabójstwo kapitana Taiki. (przez Crunchyroll)

Wdał się z nimi w bójkę i później wydarzyły się różne rzeczy. Boruto spotkał Kagurę i pomógł mu powstrzymać wojowników ninja z mgły, którzy byli wtedy przestępcami. Możesz obejrzeć odcinek, aby zobaczyć wszystko bardziej szczegółowo.

W teraźniejszości, Boruto i inni z powodzeniem uciekli z Funato i już ich nie ścigali. Zniszczyli Fortecę Funato i pomyślnie uciekli po zniszczeniu Narzędzia Naukowego Ninja.

W nocy, gdy wszyscy mocno spali, ktoś zamordował Kapitan Taiki, rybak, na którego statku Boruto i jego przyjaciele przybyli na wyspę Dotou, został zabity.

Rano odkryto jego zakrwawione ciało. Boruto był zdruzgotany, widząc go w takim stanie. Nie mógł znieść śmierci niewinnego człowieka, ponieważ był tylko z nimi związany.

Mitsuki przeanalizował obrażenia i stwierdził, że atak ciężkiego przedmiotu zabił go natychmiast. Iwabe natychmiast zaczął podejrzewać Mist Ninja Swordsmen..

Także, Kyoho, jeden z Mglistych Szermierzy Ninja i dzierżyciel miecza Młota i Topora, nie był tam obecny.

Iwabe szybko doszedł do wniosku, że to on był w to zamieszany. Podbiegła do niego i stwierdziła, że ​​czyści swoje zakrwawione ostrze.

Kyoho powiedział, że wczoraj spał i że to nie była jego wina. Iwabe nadal nie chciał tego zaakceptować i obwiniał go. Boruto i Kagura poprosili go, aby się uspokoił, a potem wszyscy postanowili przeszukać całą łódź, aby znaleźć zabójcę.

Iwabe zaproponował, że będzie miał oko na Kyoho, żeby nie zrobił już nic niebezpiecznego.. Boruto również został z nimi, ponieważ był zdruzgotany, widząc martwego kapitana Taiki. Ponadto, na prośbę Kagury, wykonał na Statku ostatnie rytuały Kapitana.

Tymczasem pozostali utworzyli parę i przeszukali cały statek cal po calu. W tym czasie dowiedzieli się, że Wiadomość o zabójstwie kapitana dotarła już do zakładników.. Rozprzestrzenił się bardzo szybko.

Ponadto, gdy niczego nie znaleźli, podejrzenia Iwabe narastały. Podszedł do nich zakładnik i poinformował, że w nocy, kiedy poszedł do łazienki, zobaczył Kyoho idącego w kierunku kwatery Kapitana.

Członek klanu Funato przemienił się w wodę za pomocą specjalnego jutsu i wziął ciało zakładnika. Zabił kapitana Taiki ze statku i obwinił Kyoho. (przez Crunchyroll)

Co więcej, dobrze znana była wiadomość, że Szermierze Ninja z mgły są przestępcami, co dodało oliwy do ognia. Zakładnicy zażądali sprawdzenia Kyoho, ponieważ byli wobec niego bardziej podejrzliwi.

Kiedy zakładnicy zażądali zobaczenia twarzy Kyoho i poprosili go o zdjęcie maski, nie zrobił tego. Nie dał im tego zobaczyć i wybiegł z pokoju. Kawaki, Iwabe i Boruto pobiegli za nim.

Okazuje się, że to wszystko plan Kawakiego.. Po wysłuchaniu historii zakładnika wiedział, że to kłamstwo, ponieważ Łazienka i pokoje Kapitana znajdowały się w przeciwnych kierunkach i w żaden sposób nie mógł zobaczyć Kyoho.

Więc zwabienie zabójcy był planem Kawakiego. Wiedział już, że Kyoho zareaguje podczas śnieżycy. Kiedy przegonili ich z pola widzenia, Kawaki udawał, że walczy i zabija Kyoho.

Potajemnie wyjawił również cały plan Iwabe i Kyoho w tym samym czasie. Powiedzieli wszystkim, że Kyoho nie żyje i to on zabił kapitana Taiki.

Wkrótce jeden z zakładników przybył do pokoju, w którym znajdowało się ciało Kyoho. Następnie członek klanu Funato wyłonił się z wnętrza tego ciała i okazało się, że było to specjalne jutsu, które pozwoliło mu zamienić swoje ciało w wodę i kontrolować innych.

To on zabił kapitana Taiki. A teraz planował przejąć silne ciało Kyoho i zabić pozostałych.

Ale Boruto, Sarada, Kawaki, Mitsuki, Denki i Kagura już tam byli, a zabójca wpadł w pułapkę Kawakiego.

Kiedy miał dotknąć Kyoho, Kyoho złapał go i rzucił na ziemię.. Trudno mu było walczyć z tyloma ludźmi wokół i wrócił do wody, aby uciec.

Jednak, Boruto i Mitsuki użyli swojego Jutsu Stylu Błyskawicy, aby go zelektryzować i zmusić do ponownego przyjęcia ludzkiej postaci.. Ale udało mu się uciec przez ścianę do innego pokoju.

Ale na szczęście wszedł do pokoju, w którym był inny W pomieszczeniu znajdował się Ninja Swordsmen of the Mist, użytkownik legendarnego długiego miecza Nuibari. Za pomocą ostrza do szycia może uszyć wszystko, co ma czakrę.

Nawet forma wodna członka Funato nie była wyjątkiem.. Byłem przez nich związany. Ale widząc, że zawiódł, postanowił oddać życie, zamiast oddać się w ich ręce i ujawnić jakiekolwiek informacje o członkach klanu Funato.

Bystre myślenie i błyskotliwa strategia Kawakiego uratowały sytuację. Był w stanie skutecznie wywabić zabójcę, a Ninja Mgły Miecznicy pomogli im w schwytaniu zabójcy. (przez Crunchyroll)

Z wielkim wysiłkiem przeszedł przez atak super ostrej igły do ​​szycia i wskoczył do silnika Statku. Silnik eksplodował w eksplozji i został zniszczony.

Później Denki informuje ich, że silnik jest zniszczony i nie można go naprawić. Więc każdy myśli o możliwościach tego, co można zrobić. Iwabe również przeprasza Kyoho za to, że jest wobec niego podejrzliwy.

Wynik, Klan Kyoho został spalony żywcem przez Funato i ma od nich rany, dlatego nosi maskę. Ponadto traci kontrolę po zobaczeniu krwi z tego samego tragicznego powodu.

Ale już, CoTy Czy Boruto i jego przyjaciele to zrobią?? Czy będą w stanie bezpiecznie dotrzeć do Wioski Ukrytej Mgły? A może Funato dogoni ich i wpadnie w pułapkę Funato?

Daj nam znać w komentarzach poniżej, co myślisz o tym odcinku i co może nadejść. następnym razem Boruto: Następne pokolenia Naruto.

Powiązane posty

Go up