Data premiery odcinka Boruto 237, spoilery i podsumowanie odcinka 236

14/02/2022 06:07

Odcinek Boruto 237 to będzie ekscytujący odcinek, ponieważ Sarada i Drużyna 5 z powodzeniem uratowali zakładników ze szponów klanu Funato..

Uciekli z wyspy na łodzi skradzionej Funato i są w drodze na spotkanie z innymi, ale za nimi podążają kłopoty.

Z drugiej stronyBoruto, Kawaki i Buntan zinfiltrowali fortecę Funato. Mogli mieć śmiertelne spotkanie z jednym z najniebezpieczniejszych członków klanu Funato, synem Araumiego Funato.

w Odcinek Boruto 237, Boruto i jego drużyna będą walczyć z klanem Funato. Kagura może walczyć z Tenmą, najstarszym synem Araumi Funato i dowódcą Fortecy Funato.

Cóż, ten odcinek będzie bardzo interesujący i przyniesie wiele akcji w tym łuku. Walka z silnymi członkami Funato będzie legendarna i przyniesie ci dreszcze w kręgosłupie.

Czy Boruto i jego przyjaciele zdołają uratować wszystkich zakładników? Czy będą w stanie pokonać klan Funato?? Czy zdołają ukończyć to zadanie rangi S i ocalić Krainę Wód przed tą katastrofą?

Nie zapomnij też o unikalnym naukowym narzędziu ninja w Fortecy Funato. Broń jest w stanie zniszczyć całą Wioskę Ukrytej Mgły. Czy Boruto, Kawaki i Buntan mogą zniszczyć tę broń i uratować wszystkich mieszkańców ziemi przed wodami?

Dowiedzmy się, co wydarzy się w Boruto: Naruto Next Generations Episode 237 w najbliższą niedzielę. Sprawdź też podsumowanie poprzedniego odcinka na dole strony.

Boruto Episode 237 Data premiery i gdzie oglądać online?

Odcinek Boruto 237, szlachetny „Mobilna Forteca” premiera planowana jest na Niedziela, 20 lutego 2022.

Odcinek 237 Boruto – data premiery
Boruto: Naruto Next Generations Episode 237, zatytułowany „The Mobile Fortress”, ukaże się 20 lutego 2022 roku.

Boruto: Naruto Next Generations en dostępne na różnych platformach, w tym Crunchyroll, Funimation, Hulu, Bilibili, AnimeLab itp.. Najnowsze odcinki są dostępne w różnych językach z napisami, takich jak angielski, portugalski, rosyjski itp.

Wcześniej wydane odcinki są dostępne w różnych wersjach z dubbingiem i można je oglądać na dowolnej platformie wymienionej powyżej.

Boruto Odcinek 237 Spoilery i czego się spodziewać?

https://www.youtube.com/watch?v=Yw6v1d_DqzA

w Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 237, Boruto i jego przyjaciele spotkają się z członkami klanu Funato. Możemy spodziewać się epickiego starcia między nimi.

Kagura mogła walczyć z Tenmą, synem Araumi Funato i kolejnym przywódcą klanu Funato.

Nadciąga epicka bitwa między Mist Ninja Swordsmen a klanem Funato!i rzeczywiście nie będzie to łatwe. Zbyt, W Fortecy Funato znajduje się zaawansowane technologicznie naukowe narzędzie Ninja, które może zniszczyć cel z odległości wielu kilometrów.

Jeśli broń zostanie aktywowana, Wioska Ukrytej Mgły i cała Kraina Wody znajdą się w niebezpieczeństwie. Boruto, Kawaki i Buntan spróbują przejąć fortecę, aby zatrzymać broń..

Ale nie będzie to łatwe, ponieważ większość wykwalifikowanych członków klanu Funato strzeże statku.

Ponadto nawet jeśli zdołają dostać się do pomieszczenia kontrolnego, zatrzymanie wrogów nie będzie łatwe. Mogli też otrzymać pomoc od Kagury i innych. Kagura mogła wejść na fortecę i odwrócić uwagę wroga.

Odcinek Boruto 237 spoilerów
Kagura i Siedmiu Mglistych Szermierzy Ninja zinfiltrują Fortecę Funato i obronią ziemię przed wodami przed Funato. Czy będą w stanie chronić wszystkich?

Ale czy Kagura będzie w stanie walczyć z najsilniejszymi członkami Funato? Czy będą w stanie ich pokonać? Czy Mist Ninja Swordsmen są wystarczająco silni, aby pokonać klan Funato? Czy Boruto i Kawaki mogą obronić komorę silnika?

Ważniejsze pytanie brzmi: Czy zakładnicy zostaną uratowani? Obecnie Sarada, Mitsuki, Denki, Iwabe i Metal Lee uciekli z wyspy ze wszystkimi zakładnikami, ale członkowie klanu Funato pójdą za nimi.

Czy będą w stanie obronić wszystkich i bezpiecznie przenieść ich do Wioski Ukrytej Mgły? Co się stanie, jeśli zostaną zaatakowani przez klan Funato lub wbiegną do Fortecy Funato? Czy będą w stanie obronić zakładników?

Czy Sarada i Mitsuki zostawią swoich przyjaciół w spokoju, by walczyli z Funato?? Daj nam znać w komentarzach poniżej. Jak myślisz, jak posuwa się ta misja rangi S. Czy Boruto i inni wyjdą bezpiecznie?

Boruto Odcinek 236 Spoilery i podsumowanie

Boruto Odcinek 236 To było bardzo interesujące i wiele się wydarzyło.

Sarada i Mitsuki uratowali zakładników ze szponów klanu Funato, podczas gdy Denki, Iwabe i Metal ukradli jeden ze statków Funato walczących ze strażnikami.

W międzyczasie, Boruto Kawaki i Buntan, jeden z Siedmiu Szermierzy Ninja Mgły, zinfiltrowali Fortecę Funato. Zobaczmy szczegółowo, co wydarzyło się w ostatnim odcinku.

Sarada i Mitsuki postanowili udać się na Wyspę Dotou i poszukać Denkiego, Iwabe, Metalu, naukowców z Wioski Liścia. Odkrywają, że Denki i jego zespół są bezpieczni, ale Funato przetrzymuje naukowców jako zakładników.

Przy tak dużej liczbie strażników byłoby im trudno walczyć z wrogiem, więc wymyślili plan. Sarada i Mitsuki postanawiają uratować zakładników i bezpiecznie ich ewakuować na statek na tyłach wyspy.

Odcinek Boruto 236 spoilerów
Metal Lee, Denki, Sarada, Iwabe i Mitsuki uratowali zakładników i uciekli z nimi na statku transportowym Funato.

W międzyczasie, Denki, Iwabe i Metal zabezpieczyli statek transportowy. Musieliby pokonać strażników i przejąć kontrolę nad statkiem. Ponadto muszą być gotowi do odejścia, gdy tylko Sarada i Mitsuki przybędą z zakładnikami.

Członkowie klanu Funato na wyspie Dotou szukają Ukrytego Ostrza Shinobi i są w stanie najwyższej gotowości. Wszyscy są silnymi przeciwnikami. Sarada i Mitsuki umiejętnie pokonują kilku strażników i ratują zakładników.

Zostają ewakuowani do portu na tyłach wyspy, ale spotykają członków klanu Funato. Sarada wystrzeliwuje Genjutsu ze swoim Sharinganem i razem z Mitsuki pokonują przeciwników.. Wkrótce uciekają ze wszystkimi do portu.

Ale jego ucieczka jest odnotowana i wszyscy członkowie klanu Funato atakują ich w porcie. Tymczasem Denki, Iwabe i Metal przejęli statek transportowy i próbują go uruchomić, ale silnik nie działa.

Jako Funato atakuje, Iwabe, Metal, Sarada i Mitsuki odpierają ataki i powstrzymują ich przed wejściem na statek, podczas gdy Denki próbuje znaleźć sposób, aby go uruchomić..

Widzimy szeroką gamę Jutsu i zaskakująco bronią statku przed tak wieloma atakującymi.

Denki używa swojego stylu oświetlenia na silniku, i zaczyna się. Udało im się z powodzeniem uciec z wyspy i udać się na spotkanie z innymi na morzu.

Z drugiej strony, Boruto, Kawaki i Buntan, jeden z Siedmiu Szermierzy Mgły, infiltrują Twierdzę Funtan. Olbrzymi potwór morski okazuje się być mobilną fortecą klanu Funato.

Kagura dodaje, że jest również wyposażona w najnowocześniejsze naukowe narzędzia ninja i mogą być niebezpieczne. Zbliżają się do Twierdzy z wielkim trudem i ciężkimi środkami bezpieczeństwa.

poznać Tenma, najstarszy syn Araumi Funato i prawdopodobnie kolejny przywódca klanu Funato. Jest super silny i niebezpieczny.

Odnajdują także unikalne narzędzie naukowe, które może niszczyć miasta z odległości wielu kilometrów.

Odcinek Boruto 237 czas premiery
Buntan, Kawaki i Boruto zinfiltrowali Fortecę Funato. czy mogą skończyć? Narzędzie naukowego ninja?

Z tą potężną bronią, klan Funato może zniszczyć wszystkie miasta w Krainie Wód w ciągu kilku godzin. Dlatego muszą go zniszczyć, ale nie będzie to łatwe.

Boruto, Kawaki i Buntan są jedynymi, którzy mogą powstrzymać tę katastrofę, ale czy będą w stanie to zrobić?

Daj nam znać, o czym myślisz Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 236 w komentarzach poniżej i Jak zniszczą Fortecę Funato?

Powiązane posty

Go up