Data premiery odcinka Boruto 235, spoilery i podsumowanie odcinka 234

01/02/2022 22:36

Boruto Odcinek 235 Będzie to jeden z najbardziej emocjonujących odcinków do tej pory! Postacie zaangażowane w ten odcinek wystarczą, aby przyprawić o dreszcze.

Boruto, Kawaki, Sarada, Mitsuki, Denki, Iwabe, Metal Lee i 4 z 7 Ninja Swordsmen of the Mist będą w centrum tej epickiej przygody.

nowo utworzony Drużyna 7 wraz z Kagurą i trzema Ninja Swordsmen of the Mist wyruszyła na wyspę Dotou. Drużyna 5, dowodzona przez Denki Kaminarimon, została już tam wysłana na misję.

Po incydencie w Wiosce Ukrytej Mgły wybuch sterowca i ucieczka przywódcy klanu Funato, sprawy przybrały ostry obrót.

Ukryta Mgła Wioska straciła wszelki kontakt ze swoimi wyspami.

Na jednej z tych wysp Drużyna 5 dowodzona przez Denki ma misję. Wyspa jest pełna złota i jest głównym źródłem gospodarki Krainy Wody.

Nieświadom tego niebezpieczeństwa, Zespół 5 pracuje obecnie z najnowszymi zaawansowanymi robotami, aby poradzić sobie z wydobyciem złota na wyspie.

Czy ta nowo utworzona drużyna Shinobi z Ukrytego Liścia i Ninja Mgły Szermierzy będzie w stanie powstrzymać klan Funato, najsilniejszy klan piracki w Krainie Wód? Czy da się ich pokonać w wodzie?

Ponadto trzej Szermierze Ninja są przestępcami i zostali pokonani przez Boruto, Saradę i Mitsuki. Czy będą w stanie ze sobą współpracować? A może Szermierze Ninja zdradzą ich i wbiją im nóż w plecy?

Zobaczmy, czego możemy się spodziewać Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 235 a także koniecznie przeczytaj do końca, aby dowiedzieć się, co wydarzyło się w odcinku 234, kiedy złoczyńca został uwolniony.

Boruto Odcinek 235 Data premiery i gdzie oglądać online?

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 235 szlachetny, „Infiltracja wyspy Dotou”, ma zostać wydany w dniu Niedziela, 6 lutego 2022 r.

Boruto Odcinek 235 Data premiery
Boruto: Naruto Next Generations Episode 235 Still (przez Pierrot)

Wszystkie najnowsze odcinki Boruto mogą być przesyłane strumieniowo online na różnych platformach, w tym Crunchyroll, Funimation, Hulu, Bilibili, AnimeLab itp..

Najnowsze odcinki są dostępne w różnych językach z napisami, w tym angielskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim itp.

Wcześniej wydane odcinki są dostępne w wielu językach z napisami i dubbingiem. Jeśli jeszcze nie oglądałeś odcinków, ruszaj i ciesz się zabawą, akcją, komedią i dramatem w jednym anime.

Ponadto Kawaki dołączył teraz do zespołu 7 i uwierz mi. Nie będziesz chciał przegapić tych epickich odcinków. Więc obejrzyj odcinki i zostaw swoje przemyślenia w komentarzach poniżej na temat tego, co może się wydarzyć dalej.

Boruto, odcinek 235, podsumowanie, spoilery i czego się spodziewać?

Boruto Odcinek 235 będzie bardzo ciekawie, jak czterech Mist Ninja Swordsmen, wraz z New Team 7, zinfiltruje wyspę Dotou i pokona najpotężniejszy klan piratów w Krainie Wod.

Drużyna 5, składająca się z Denki Kamininarimona, Iwabe Yuino i Metal Lee, jest już na Wyspie Dotou z misją. Dostali zadanie dostarczenia najnowocześniejszych robotów do kopalni złota na wyspie Dotou, ale doszło tam do nieplanowanych wydarzeń.

Możesz dowiedzieć się więcej o Pierwsza misja rangi B kapitana Denkiego w poprzednich artykułach. Wioska Ukrytej Mgły straciła kontakt z wyspą Dotou, bogatą w złoto i głównym źródłem jej gospodarki.

Kagura uzyskała specjalne pozwolenie od Mizukage, Choijuro, aby pojechać tam z zespołem.. Boruto poprosił o to jako Denki, a jego zespół był na wyspie i nie był świadomy tego niebezpieczeństwa. Co więcej, zniszczyli wszystkie pancerniki na morzu, eliminując w ten sposób wszystkie linie obrony.

Drużyna 7, w skład której wchodzą Sarada, Boruto, Mitsuki i Kawaki, wynajęła statek handlowy, aby zabrać ich na wyspę.. Kagura również dołączyła do nich z nieoczekiwanym zespołem.

Przyniósł trzech wojowników ninja z mgły, którzy byli w więzieniu.

Wszyscy otrzymali legendarne miecze używane przez poprzednie generacje Szermierzy Ninja. Mizukage Choijuro powierzył również Kagurze swój miecz, bliźniacze ostrze Hiramekarei.

Widok tych szermierzy ninja w akcji będzie niesamowity. Te słowa były przekazywane w Krainie Wody od pokoleń i tylko najbardziej utalentowani Shinobi mieli zaszczyt ich używać.

Każdy miecz jest wyjątkowy i ma inny zestaw umiejętności. W przeszłości Siedmiu Szermierzy Ninja Mgły było uważane za najstraszliwszych zabójców wśród innych narodów.

Podsumowanie odcinka Boruto 235
Czterech z siedmiu szermierzy ninja z Wioski Ukrytej Mgły (przez Crunchyroll)

Ponadto klan Funato jest najpotężniejszym ze wszystkich klanów piratów. Mają wyjątkową zdolność manipulowania wodą. Pokonanie ich w wodzie wydaje się prawie niemożliwe. Potrafią wchłaniać wodę z otoczenia, w tym z ludzkich ciał, aby wykonywać różne rodzaje jutsu.

Aby dodać więcej, przywódca klanu Funato, Araumi Funato, uciekł z więzienia z pomocą syna. Jest najsilniejszym członkiem i był to największy najazd w historii Krainy Wody, w którym został schwytany.

Sprawy mogą się popsuć, jeśli szukasz złota na wyspie Dotou. Ponadto Boruto, Sarada i Mitsuki nie ufają Ninja Swordsmen of Mist, tak jak wcześniej z nimi walczyli.

Czy zdradzą ich w odcinku 235 Boruto? Czy Kagura ma rację, zabierając je ze sobą?

Jeszcze jedno pytanie brzmi: Czy ta ósemka zdoła wykończyć cały klan Funato? Możemy spodziewać się ich zjednoczenia i walki. Również Denki i jego zaawansowane roboty mogą odegrać rolę w poszukiwaniach bazy.

W komentarzach poniżej daj nam znać, co Twoim zdaniem może się wydarzyć dalej. Boruto Odcinek 235.

Boruto Odcinek 234 Podsumowanie, Złoczyńca uwolniony.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 234 przybrał zaskakujący obrót wydarzeń. TInfiltracja więzienia w Krainie Wód i ucieczka najwybitniejszego Klanu Piratów w Krainie Wód.

Boruto i Kagura próbowali ich powstrzymać, ale nie mogli się z nimi równać. Ponadto posiadali unikalną broń. Ponadto wielu członków klanu Funato zaatakowało różne miejsca w Krainie Wód. Służyło to jako świetna rozrywka.

Zobaczmy szczegółowo, co wydarzyło się w ostatnim odcinku. Odcinek zaczyna się od alarmu w więzieniu Land of Waters.

Boruto i Kagura byli zdezorientowani, a kiedy sprawdzili, zdali sobie sprawę, że ich komunikacja ze światem zewnętrznym została odcięta.

Boruto odcinek 235 spoilery
Syn Araumi Funato, przywódcy największego klanu piratów w krainie wód. (przez Crunchyroll)

Z drugiej strony wcześniej doszło do eksplozji w sterowcu przewożącym szlachtę i naukowców do Elektrowni. Mizukage i wielu Shinobi używało Ninjutsu na bazie wody, aby ugasić ogień. Ale było już późno, ponieważ wszyscy na statku spłonęli na śmierć.

Z powodu uderzenia wybuchu Dr Katasuke również doznał lekkiego urazu głowy i krwawił.. Sarada opiekowała się nim, każąc Mitsuki i Kawaki, aby sprawdzili obwód pod kątem wszelkich możliwych niebezpieczeństw.

Później dr Katasuke został wyleczony przez lekarzy, a Sarada upewnił się, że wszystko z nim w porządku. Tymczasem w części budynku w więzieniu Kraina Wody nastąpiła potężna eksplozja.

Poza tym cała komunikacja została odcięta i nie mogli skontaktować się z nikim z zewnątrz w celu uzyskania pomocy.

Kagura otrzymała raport, że Blok 7 został zaatakowany! Wszyscy strażnicy dawali z siebie wszystko, ale przeciwko napastnikom nic nie mogli zrobić. Trzej napastnicy związali ich w Water Prison Jutsu.

Kagura natychmiast wyszła, a Boruto towarzyszył mu. Wyjaśnił, że Sarada i Mitsuki mogą poradzić sobie niezależnie i że nigdy nie zostawi przyjaciela w potrzebie.

Ponadto miasto było w stanie wysokiej gotowości z powodu pogłosek o atakach terrorystycznych. Dlatego skierowano tam większość siły wiejskiej, wydostać się z więzienia z minimalnym bezpieczeństwem.

Boruto podejrzewał też, że atak na wioskę i więzienie może być w ten czy inny sposób powiązany. W międzyczasie, jeden z intruzów, który był ninja typu sensorycznego, użył unikalnego jutsu, które pozwoliło mu kontrolować przepływ wody.

Gdy woda płynęła, czuł obecność ludzi w różnych miejscach więzienia i dlatego znalazł miejsce, w którym przetrzymywany był przywódca klanu Funato.

Użyli unikalnej broni, Wędka podobna do rekina, która może poruszać się samodzielnie i przebijać się przez ściany i ziemię niepostrzeżenie.

Korzystając z tego, zdjęli ochronę pilnującą niebezpiecznego więźnia. Intruzi rozbili szklaną klatkę, która go trzymała i uwolnili Araumiego Funato, przywódcę klanu Funato..

Okazuje się, że jednym z intruzów był jego syn, który po pięciu latach przyszedł mu z pomocą.

Boruto i Kagura nie mogli się równać z bronią klanu Funato. Czy zdołają pokonać najsilniejszy klan piratów? (przez Crunchyroll)

Araumi wchłonęła całą wodę z ciał strażników, zabijając ich natychmiast.Y. Najbardziej niebezpieczny pirat w krainie wód był teraz na wolności i wrócił z pełną siłą.

Kagura i Boruto zdążyli tam dotrzeć na czas i znaleźli całą trójkę odchodzącą. Kagura zaatakowała, a za nią Boruto, ale nie byli przeciwko nim..

Parzysty Rasengan Boruto nie był w stanie zarysować broni.

Kagura próbował bronić siebie i Boruto przed atakiem wroga za pomocą Styl Wody: Przezroczyste Lustro Niegazowana Woda Jutsuale nie udało się przeciwko Funato Styl wody: Super wybuchowa fala uderzeniowa wody!. Boruto i Kagura zostali odrzuceni w mgnieniu oka.

Intruzi uciekli z Araumi Funato przez tajny tunel, który prowadzi bezpośrednio do morza.. Na wschodnim morzu wszystkie wyspy zostały zaatakowane przez Funato i były pod jego kontrolą.

Zniszczyli również silniki wszystkich statków w Wiosce Ukrytej Mgły, aby nikt nie mógł ich śledzić.

Boruto dogonił Saradę i jej zespół. Gdy tylko Team 7 usłyszał wieści o wschodnim morzu, zaczęli się martwić Denki i jego Drużyna 5, którzy byli na wyspie z misją.

Postanowili tam pojechać, ale musieli znaleźć wyjście, ponieważ nikt nie mógł opuścić wioski.

Kagura wkroczyła i była specjalnym doradcą Mizukage. Poprosił Choijuro, aby pozwolił im udać się na wyspę. Kagura podejrzewa też, że może to być ich główna kryjówka, a czuje się również odpowiedzialny za ucieczkę Araumi Funato.

Mizukage w końcu mu na to pozwolił i dał mu własną broń, bliźniacze ostrze, Hiramekarei. Jeden z siedmiu legendarnych mieczy Wioski Mgieł, którymi posługiwali się Siedmiu Szermierzy Ninja Mgły.

Kagura zdołał zamknąć trzech pozostałych szermierzy ninja w więzieniu, aby towarzyszyli mu podczas tej misji. Spotkali Drużynę Siódmą w porcie i wynajęli statek handlowy, który zabrał ich na wyspę Dotou.

Sarada i Boruto narzekali, że poszli z trzema szermierzami, których przyprowadziła Kagura, ale zgodzili się współpracować z nimi na prośbę Kagury. Teraz cała ósemka udała się na wyspę Dotou, aby znaleźć i pokonać Funato.

Obejrzyj odcinek w przyszłą niedzielę, aby dowiedzieć się, co ich czeka w tej misji. Zbyt, Jaką rolę odegraliby Mist Ninja Swordsmen? Zostawcie swoje przemyślenia na temat tego odcinka w komentarzach poniżej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up