Data premiery My Hero Academia Chapter 339, przeczytaj mangę online

Rozdział My Hero Academia: 339 Data wydania :, Przeczytaj mangę online

Data wydania My Hero Academia Chapter 339 będzie podobno w następną niedzielę, 26 grudnia 2021 roku. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 339 zostaną ujawnione 2-3 dni wcześniej i mogą nawet zostać wydane niedługo wcześniej. niż to, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie czytać My Hero Academia Rozdział 339 online?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 339 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić Viz media, Manga-Up with Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest przeczytać mangę online za darmo na oficjalnej stronie, ponieważ pomoże to twórcom i zainspiruje ich do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Kiedy po raz pierwszy wydano My Hero Academia?

My Hero Academia została pierwotnie wydana 7 lipca 2014 r.

Czy to prawda, że ​​Bakugo zginął w mandze? Quora (strona internetowa, na której ludzie mogą zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi): Tak, zginął w walce z amerykańskim zdrajcą Kirishima wkrótce po tym, jak Kirishima okaleczył Kaminari na całe życie. Niestety, Deku był zajęty walką Ligi Złoczyńców, która przytłaczała go, dopóki nie wypił moczu Todorokiego i nie zyskał mocy ognia i lodu.

Czy Deku zamienia się w złoczyńcę?

W serialu Deku nie stał się złoczyńcą. Wiele osób myśli, że teraz, gdy uwolnisz się od kontroli UA, będziesz mógł od razu podejmować nieprzyjemne projekty. Tak jednak nie jest.

Deku nie żyje?

Deku, główny bohater My Hero Academia, jest chroniony przez zbroję konspiracyjną. Chociaż został złapany w eksplozji w Lesie Haibori, nie zginął.

Więcej informacji o My Hero Academia

Pojawianie się „dziwactwa” lub nowo odkrytych supermocy rosło stopniowo przez lata, a 80% ludzkości wykazuje zdolności od manipulacji elementami po metamorfozę. W rezultacie reszta świata, w tym Izuku Midoriya, zostaje pozbawiona mocy.

Od dziecka ten ambitny uczeń chciał zostać bohaterem. Ze względu na swój niesprawiedliwy los, Izuku podziwia bohaterów i robi o nich notatki, kiedy tylko może. Ale wydaje się, że determinacja Izuku się opłaciła: spotyka All Mighta, największego bohatera świata i jego osobistego idola. All Might's Quirk to wyjątkowa umiejętność, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, a on wybrał Izuku na swojego spadkobiercę!

Po miesiącach żmudnych treningów Izuku zapisał się do UA High, prestiżowej szkoły średniej znanej z doskonałego programu szkolenia bohaterów, a tegoroczni nowi uczniowie wyglądają szczególnie obiecująco. Dzięki swoim dziwnym, ale utalentowanym kolegom z klasy i nadciągającemu zagrożeniu ze strony złej organizacji, Izuku szybko nauczy się, co to znaczy być bohaterem.