Data premiery japońskiej serii „On czeka”

16/04/2021 07:12

Jedna z najdziwniejszych mang ostatnich lat zostanie zaadaptowana przez Netflix do serialu akcji na żywo. Seria He's Waiting, która pojawi się na Netflix w 2022 roku, rozgrywa się w świecie, w którym mężczyźni również mogą zajść w ciążę. Będziemy śledzić wszystko, co musisz wiedzieć o He's Waiting For, w tym fabułę, wiadomości z castingu, zwiastuny, aktualizacje produkcji i, co najważniejsze, datę premiery Netflix.

He's Waiting to nadchodząca japońska oryginalna seria Netflix, oparta na mandze Hiyama Kentarou no Ninshin autorstwa Sakai Eri. Serial wyreżyserują Yuko Hakoda i Takeo Kikuchi. Netflix wyprodukuje serial, a produkcją zajmie się TV Tokyo i Aoi Pro.

Yuriko Mamiya (TV Tokyo), Yu Ota (TV Tokyo) i Tsutomu Hirabayashi (AOI Pro) są wymieniani jako producenci serialu, a Shinichi Takahashi, menedżer ds. Zakupów treści w Netflix jako dyrektor wykonawczy.

Jaka jest data premiery 1. sezonu He Waits w serwisie Netflix?

Netflix nie ujawnił dokładnej daty premiery, ale możemy potwierdzić, że serial jest zaplanowany na 2022 rok.

Na jaką fabułę czeka?

Streszczenie He's Waiting zostało dostarczone przez Netflix:

Historia rozgrywa się w świecie, w którym w rzadkich przypadkach mężczyźni mogą począć i urodzić. Kentaro Hiyama, elitarna publicystka, pewnego dnia odkrywa, że ​​jest w ciąży. Jego partnerka, Aki Seto, nigdy nie myślała, że ​​kiedykolwiek zostanie matką, więc oboje są początkowo zaniepokojeni tym nieoczekiwanym wydarzeniem. Będąc w ciąży, Kentaro stanie przed analizą biznesu i społeczeństwa, rzucając światło na wyzwania, przed którymi stoją kobiety w ciąży. W obliczu wielu wyzwań współczesnej ciąży i porodu, obaj mężczyźni będą musieli zmierzyć się z rzeczywistością i podjąć ostateczną decyzję: mieć dziecko, czy nie.

Kim są członkowie obsady He’s Waiting For?

W chwili pisania tego tekstu tylko dwóch członków obsady zostało potwierdzonych w He's Waiting. Głównymi bohaterami serialu są Saitoh Takumi i Ueno Juri.

Saitoh Takumi - Hiyama Kentarou
Japoński serial, który, jak ma nadzieję, pojawi się na Netflix w 2022 roku.
Saitoh Takumi gra główną rolę ciężarnej Hiyamy Kentarou.

Takumi jest aktorem od 2001 roku, kiedy dostał główną rolę w Toki no Kaori: Remember Me. W ciągu ostatnich dwudziestu lat wystąpił w kilkudziesięciu projektach, a jedna z jego największych dotychczas ról zostanie ujawniona w tym roku, kiedy zagra Ultramana w Shin Ultraman, co upamiętnia 55. rocznicę powstania serii Ultra.

Ueno Juri - Seto Aki
Japońska aktorka Ueno Juri gra rolę Seto Aki. Podobnie jak jej współgwiazda, Juri jest aktorką od 2000 roku i grała różne role, zdobywając wiele pochwał i popularności. Juri jest dobrze znana z głównej roli w japońskiej adaptacji The Good Doctor, która również odniosła ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych dzięki własnej adaptacji popularnego południowokoreańskiego serialu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up