Data premiery i zapowiedź odcinka 6 Dungeon Of Black Company

08/08/2021 06:32

Dowiedzmy się o życiu NEET w ich świecie w odcinku 6 The Dark Company Dungeon. Kinji, Wanibe i Rim połączyli siły i zaczęli podbijać lochy. Kinji zdołał teleportować się na ziemię i powrócił do dnia, w którym był NEET. Przeklina „lochy” i komentuje, że dla faceta takiego jak on głupotą jest żyć w innym świecie z potworami. Kinji wierzy, że miał koszmar i zaczyna cieszyć się luksusem, tak jak w przeszłości. Siada, włącza telewizor i znajduje najnowsze wiadomości o gigantycznym stworzeniu, które ląduje.

Olbrzym jest głodny i mówi, że potrzebuje mięsa. Reporterzy ujawniają, że gigantyczne, nieznane stworzenie w centrum Tokio przemieszcza się na północny zachód, niszcząc po drodze miejsca do przechowywania żywności. Kinji zastanawia się, co się dzieje, a to gigantyczne stworzenie wygląda znajomo. Dzwoni dzwonek do drzwi i dżentelmen prosi o pana Ninomiyę Kinji. Pani zdradza, że ​​stoi przed budynkiem faceta, który zna potwora.

Pani mówi również, że właściciel domu, pan Ninomiya Kinji, wie, gdzie mieszka ten potwór. Kinji wygląda przez okno i widzi, że wielu reporterów czeka, aż przyjdzie i udzieli wyjaśnień. Kinji krzyczy, że nic nie wie i słyszy głos dziewczyny mówiący: „Znalazłem cię, jestem głodny”. To Rim, a Kinji zastanawia się, jak się tam dostał, odkąd wrócił sam. Następnego dnia Kinji budzi się i odkrywa, że ​​Rim zjada jego but. Kinji uświadamia sobie, że śni.

Wcześniej w odcinku 5 The Dungeon of Black Company

Tytuł odcinka to „Transfer”. Demoniczna kobieta wchodzi do pokoju i wzywa Kinji Lorda Mesjasza i prosi go o uratowanie jej świata. Kinji zastanawia się, czy przesłyszał panią mówiącą, że chce, aby chronił jej świat. Pani odpowiada, że ​​to właśnie powiedziała, a Kinji mówi, że nie rozumie sytuacji i miejsca, w którym się znajduje. Kinji dodaje również, że ostatnim razem, gdy pamięta, że ​​był w lochu i gdzie są Shia i Wanibe. Pani odpowiada, że ​​zapomniała swojej linii.

Księga Proroctw

Pani ujawnia, że ​​„Księga Proroctw” wspomina, co zrobić, gdy wydarzy się coś takiego. Otwórz książkę, aby zapamiętać linię, o której zapomniałeś. „Księga proroctw mówi, że jeśli Mesjasz jest zdezorientowany i zaczyna bombardować cię pytaniami, śmiało spójrz na właściwą stronę, aby uzyskać najlepszy efekt”.

Pani zdaje sobie sprawę, że zapomniała błagać i komentuje, że Pan Mesjasz i ludzie są na krawędzi wymarcia; proszę, pomóż nam. Kinji zastanawia się, co się dzieje i nie jest Panem Mesjaszem. Zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, aby coś pokazać i prosi Rima o ujawnienie swoich mocy. Rim używa pięści i rozbija budynek, a Kinji widzi budynki.

Do pokoju wchodzi mężczyzna i mówi Panu Mesjaszowi, że przeprasza za swoje maniery. Facet ujawnia, że ​​jest Zazelem, który zarządza tym miastem, Marcią. Demoniczna kobieta to Ranga, kapłanka i ma umiejętności magiczne. Zazel opowiada historię, która wydarzyła się 3000 lat temu, kiedy określone społeczeństwo doprowadziło świat na skraj upadku. Księga Proroctw mówi, że droga do Japonii otworzy się, gdy Pan Mesjasz skonfrontuje się z Panem Demonów. Kinji zgodził się zostać Panem Mesjaszem, a później spotka Pana Demona.

Data premiery 6. odcinka Dungeon of Black Company

Data premiery 6. odcinka The Dungeon of Black Company to 13 sierpnia 2021 roku o godzinie 22:30 czasu wschodniego. To anime zostało z pięcioma odcinkami na zakończenie ostatniego odcinka. Nie przegap najnowszego odcinka w każdy piątek. W każdy piątek przyniesiemy nowy odcinek, aby otrzymać jeden na czas, możesz zmienić poprzedni czas na swój czas lokalny.

Gdzie obejrzeć 6. odcinek The Dungeon of Black Company?

Możesz obejrzeć odcinek 6 The Dungeon of Black Company online w Funimation. The Dungeon of Black Company jest dostępny na jego oficjalnej stronie internetowej oraz na jej koncie na Twitterze. Najnowsze wiadomości są aktualizowane codziennie na oficjalnych platformach anime.

Powiązane posty

Go up