Data premiery drugiego sezonu Tokyo Revengers i gdzie można go obejrzeć online?

04/01/2022 16:20

Tokyo Revengers to japońska seria anime, która została wydana w 2021 roku. Seria anime jest oparta na mandze o tej samej nazwie. To jest Takemichi Hanagaki, 26-letni chłopiec; Pewnego pięknego dnia odnajduje swoje życie w katastrofie, gdy dowiaduje się, że jego brat i jego była dziewczyna Hinata Tachibana zginęli tego samego dnia.

Później, dokładnie tego samego dnia, odnalazł swój cel, kiedy został wepchnięty od tyłu na tory kolejowe; Jest przewożony dokładnie 12 lat temu od obecnej daty.

To zaskakujące, gdy teleportowano się z powrotem do 12 lat temu, na kilka sekund przed śmiercią. Przeżywając na nowo swoje szkolne dni, spotyka brata byłej dziewczyny Naoto, Hinatę.

Mówi jej o dokładnej dacie śmierci jej siostry i tak jak Takemichi i Naoto podają sobie ręce, nagle zostaje przeniesiony do teraźniejszości.

Tworzy to tymczasowy paradoks, w którym Naoto przeżywa. Teraz jest detektywem; Następnie Naoto informuje Takemichi, że teleportacja działa tylko wtedy, gdy on i Takemichi podają sobie ręce.

Naoto wywnioskował dalej, że przyczyną śmierci jego siostry było spotkanie dwóch przyszłych liderów Tokyo Manji Gang, czyli Mikey'a i Kisaki Tetta.

Takemichi przysięga chronić miłość swojego życia, Hinatę i jej przyjaciół, takich jak Akkun i Ken Ryuguji.

Więc cofnij się w czasie, aby zmienić przeszłość, aby wszyscy twoi przyjaciele, a zwłaszcza miłość twojego życia, przetrwali w przyszłości.

Pierwszy sezon Tokyo Revengers był ogromnym sukcesem i fani są niecierpliwijai nie mogę się doczekać sezonu 2. Gdzie więc można oglądać Tokyo Revengers? A kiedy ukaże się sezon 2? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Tokyo Revengers: Gdzie obejrzeć to w Internecie?

Tokyo Revengers: gdzie oglądać online?
Tokyo Revengers: gdzie oglądać online? (Przeczytaj poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje) Przez Netflix

Więc gdzie mogę oglądać serial anime Tokyo Revengers online? Cóż, jeśli szukasz odpowiedzi, na pewno możemy Ci pomóc.

Sezon 1 Tokyo Revengers jest obecnie dostępny do streamowania w serwisach Netflix i Crunchyroll. Więc jeśli jeszcze nie transmitowałeś serialu anime, możesz go streamować z tych dwóch platform.

Przechodząc do drugiego punktu, kiedy rozpocznie się sezon 2 Tokyo Revengers, będzie on dostępny do streamowania na Crunchyroll na początku, a ludzie spoza Azji będą mogli streamować go z VRV.

Dodatkowo serial będzie dostępny do streamowania na Muse Asia i oficjalnym kanale Bilibili na YouTube, gdzie ludzie z Azji Południowej mogą streamować serial anime.

Poza tym, Tokyo Revengers Season 2 będzie również dostępny do streamowania w TV Aichk, TVh, TVQ, BS Asahi, MBS, TV-Tokyo, AT-X, RKK i QAB.

Data premiery drugiego sezonu Tokyo Revengers: Kiedy premiera drugiego sezonu Tokyo Revengers?

Tokijscy mściciele
Avengers z Tokio (przez Netflix)

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery drugiego sezonu Tokyo Revengers, ale seria anime została odnowiona na drugi sezon i jest obecnie w produkcji.

Drugi sezon Tokyo Revengers dostosuje łuk konfliktu świątecznego i zgodnie z naszymi przypuszczeniami, sezon 2 nadejdzie na początku czerwca 2022 roku.

Powodem tego jest to, że kiedy seria anime była wcześniej ogłaszana, została ogłoszona w kwietniu 2020 r. I wypuszczona w czerwcu 2021 r.

Opierając się na tym fakcie, drugi sezon został odnowiony w czerwcu 2021 r., więc nasze pierwsze przypuszczenia będą miały miejsce w czerwcu 2022 r., kiedy zostanie wydany drugi sezon Tokyo Revengers.

Tokyo Revengers, sezon 2: Czego się spodziewać?

w Tokyo Revengers sezon 1Widzieliśmy, że członkowie Valhalli, znanej również jako Bezgłowy Anioł, są teraz powiązani z gangiem Tokyo Manji, a Tetta Kisaki została przyznana. Takemichi został również mianowany nowym kapitanem 1. dywizji.

Takemichi jest teraz o krok od zostania jednym z czołowych menedżerów Tomana (Tokyo Manji Gang), co jest jego ostatecznym celem – wyrzucenie Kesakiego z Tomana, aby mógł uratować Hinatę przed śmiercią w przyszłości.

Później w finale sezonu, kiedy Takemichi wraca do współczesności, odkrywa, że ​​jego życie całkowicie się zmieniło i jest teraz jednym z głównych posiadaczy stanowiska w Toman.

Później, w finale sezonu, widzieliśmy, jak Takemichi i Chifuyu spotykają się z Kisakim Tetta na drinka. Kisaki po raz pierwszy ogłuszył Takemichi i Chifuyu napojem; później zabił Chifuyu. Również Kisaki Tetta miał zabić Takemichiego, ale seria kończy się tam na klifie.

Więc Takemichi nie żyje? czy on jeszcze żyje? Czytaj dalej, aby się o tym dowiedzieć.

Czy Kisaki Tetta zabija Takemichi?  (przez Netflix)
Czy Kisaki Tetta zabija Takemichiego w finale pierwszego sezonu Tokyo Revengers? (przez Netflix)

Sezon 2 Tokyo Revengers będzie oparty na Christmas Conflict, w sezonie 2 Takemichi nadal będzie żył, a Kazutora przyjdzie i uratuje go z rąk Kesaki Tetta, zanim sprawy przybiorą dla niego jeszcze większy obrót.

W sezonie 2 zobaczymy walkę Tomana z Czarnym Smokiem; Zgodnie z mangą, walka będzie toczyć się między gangiem Tokyo Manji, członkami dziesiątego pokolenia Czarnego Smoka, a rodziną Shiba (Taiju Shiba, główny antagonista sezonu 2).

W sezonie 2 widzowie będą mogli również zobaczyć naszego ulubieńca fanów, Mikeya, będącego pod wpływem Czarnego Smoka; Zabierze członków Tomana za pieniądze, a Hinata nie będzie jeszcze żywa w przyszłości, więc Takemichi ponownie będzie musiał bardzo się postarać, aby ocalić miłość swojego życia, Hinatę, i pozostałych przyjaciół.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up