Data premiery 12 sezonu Archer i fakty

05/08/2021 17:18

Data premiery 12 sezonu Archer i fakty

Wszyscy widzieliśmy intensywne historie szpiegowskie, ale co z serialem komediowym, który zawiera parodię opowieści szpiegowskich? Archer jest dokładnie tym rodzajem historii, która kroczy ścieżką chaosu. Ten amerykański serial animowany dla dorosłych był emitowany 11 sezonów od 2009 roku. Archer został stworzony przez Adama Reeda. W kolejnych sezonach serial stał się jednym z najpopularniejszych w sieci. Serial był emitowany na FX do 2016 roku, a na FXX od 2017 roku. Archer czterokrotnie zdobył Primetime Emmy Award i czterokrotnie Critics Choice Award. Ogłoszenie Archera o 12. sezonie nie było niespodzianką. Wręcz przeciwnie, fani od dłuższego czasu z niecierpliwością wyczekiwali jego premiery. Ogłoszono datę premiery 12. sezonu Archer i to tylko kwestia czasu, zanim ponownie zobaczymy nasze ulubione postacie.

Archer ma ogromną rzeszę fanów. Serial animowany otrzymał mnóstwo pozytywnych opinii od fanów na całym świecie. Jego koncepcja przyciągnęła wiele osób. Głos, różne zwroty akcji i świetne poczucie humoru sprawiają, że Archer jest jednym z najpopularniejszych seriali animowanych. Archer jest zdecydowanie wart czasu, który w to włożyliśmy. Mimo niewielkich wad serial był dla wielu widzów niezwykłym widowiskiem.

Archer sezon 12 wreszcie nadchodzi. Ciekawi Cię data premiery 12. sezonu Archer? Na szczęście mamy wszystko, co chcesz wiedzieć o nadchodzącym sezonie.

Łucznik: Synteza

Serial obraca się głównie wokół Sterlinga Archera, szpiega dla międzynarodowych tajnych służb. W całej serii Archer żongluje między swoją pracą szpiegowską, życiem osobistym i apodyktyczną matką. Archer jest bardzo zdolnym szpiegiem. W rzeczywistości serial dodaje wszystkie elementy dobrej serii szpiegowskiej, a następnie zamienia je w zabawny łańcuch wydarzeń.

Archer ma ogromny wpływ na swoich widzów. Serial wreszcie powraca po dziesięciu miesiącach. Czy mamy wysokie oczekiwania? Absolutnie. Serial miał zostać przerwany po dziesięciu sezonach. Jednak Archer powrócił w następnym roku na sezon 11. Dziś Archer kończy swój sezon i mamy wszelkie powody, by na niego czekać. W tym sezonie pojawi się wiele nowych rzeczy, co oznacza, że ​​Archer to coś więcej niż tylko data premiery 12. sezonu.

Data premiery sezonu 12 Archer

Nowy sezon Archer został ogłoszony w październiku 2020 r. Po długim oczekiwaniu data premiery 12. sezonu Archer została ogłoszona na 25 sierpnia 2021 r. Serial ma mieć osiem odcinków. Archer sezon 12 przywróci wspaniałą obsadę i ekipę, która ożywiła serial animowany. Serial emitowany jest od 12 lat. Na plakacie nowego sezonu widzimy Archera, ale starszego. Widać wyraźnie, że twórcy mają stanowczą intencję chodzenia ramię w ramię z rzeczywistością.

Co nowego w tym sezonie? Czego powinni oczekiwać fani? Jednym z powodów, dla których Archer sezon 12 jest tak ważny, jest to, że bohater serialu, Sterling Archer, powraca na ekran po tym, jak przez ostatnie kilka sezonów był w śpiączce. Przyznajmy to. Uwielbiamy Sterlinga i jego narcystyczną, ale olśniewającą obecność w serialu.

Powraca Sterling Archer, ale jednocześnie możemy pożegnać się z postacią po raz ostatni. Tak, mówimy o Malory Archer, szefie/matce głównego bohatera. Po smutnej śmierci aktorki Jessiki Walker to chyba ostatni sezon, w którym zobaczymy bohaterów. Mówi się, że serial mógłby nawet oddać hołd zmarłej aktorce i całkowicie zwolnić jej postać.

Zwiastun 12 sezonu Archer

30 lipca 2021 roku seria wypuściła zwiastun swojego kolejnego sezonu.

Archer będzie emitowany na FXX. Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hulu udzielił licencji na prawa do emisji serialu. W związku z tym najnowsze odcinki serialu będzie można przesyłać strumieniowo w dowolnym momencie po ich emisji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up