Data i godzina wydania odcinka One Piece 1015

21/04/2022 15:58

Data i godzina wydania odcinka One Piece 1015

Po wielu opóźnieniach anime One Piece powraca z hukiem. Ostatnie dwa odcinki serialu anime zostały opóźnione po wykryciu przez TOEI Animation nieautoryzowanego dostępu do ich systemu. Odcinek 1015 One Piece, który miał ukazać się 4 kwietnia, został opóźniony o dwa tygodnie z powodu przesunięcia przez firmę produkcyjną harmonogramu wydania anime. Gdy łuk Wano nadal przenosi Monkey D Luffy'ego do Younkou Kaido, zbliża się data premiery kolejnego odcinka anime.

Data i godzina wydania odcinka One Piece 1015

Zatytułowany „Słomkowy Kapelusz Luffy! The Man Who Will Become the Pirate King”, One Piece Episode 1015 zostanie wyemitowany 24 kwietnia 2022 r. Jednak czas wydania anime różni się w zależności od kraju ze względu na różnice geograficzne. Sprawdź poniższą listę, aby dowiedzieć się, kiedy seria anime zostanie wydana w Twoim kraju.

Japonia (czas standardowy): 10:00 (24 kwietnia)
Czas pacyficzny: 18:00 (23 kwietnia)
Czas wschodni: 21:00 (23 kwietnia)
Czas indyjski: 18:30 (23 kwietnia)
Czas brytyjski: 2:00 nad ranem (24 kwietnia)
czasu europejskiego: 3:00 (24 kwietnia)
Czas na Filipinach: 9:00 (24 kwietnia)
Czas australijski: 10:30 (24 kwietnia)

Gdzie obejrzeć najnowsze odcinki One Piece?

Premiera serialu anime na różnych platformach OTT. Dostępność odcinków One Piece może się różnić w zależności od regionu, ale prawdopodobnie można je znaleźć na pięciu stronach internetowych:

Netflix
Chrupiąca Bułka
Hulu
Funimacja
Amazonka

Czego możemy się spodziewać po odcinku 1015 One Piece?

W poprzednim odcinku, feniks Marco, były dowódca pierwszej dywizji Piratów Białobrodego, pomaga Roronoa Zoro dotrzeć do kopuły czaszki. Tymczasem Luffy obezwładnia wszystkich wrogów na swojej drodze, by dotrzeć na szczyt Kopuły Czaszek i walczyć z Younkou Kaido, który pokonał dziewięciu samurajów Yamato i Oden. Chopper jest bardzo bliski znalezienia antidotum na wyleczenie lodowych zombie wywołanych atakiem Queen. W odcinku One Piece 1015 fani anime mogą spodziewać się wielu akcji z mieczem Zoro. Oprócz tego odcinek może również skupiać się na najgorszym pokoleniu piratów, którzy towarzyszyli Luffy'emu w pokonaniu Kaido. Widzowie, którzy lubią oglądać ostateczną historię Ace'a, mogą spodziewać się więcej zawartości Ace w odcinku.

Powiązane posty

Go up