One Piece Odcinek 1015 Podsumowanie daty premiery

20/04/2022 19:35

One Piece Odcinek 1015 Podsumowanie daty premiery

Wszyscy opuścili odcinek 1014 One Piece, chcąc więcej, a oczekiwanie na następny odcinek jest namacalne. Przeszłość Marco z załogą Białobrodego i Asa zostaje ujawniona w odcinku po niefortunnym opóźnieniu. Nawet zza grobu Ace kontynuuje postępy w serii. Dowiadujemy się więcej o związku Big Mom i Kaido na dachu. W końcu to Big Mom dała Kaido diabelski owoc, który uczynił go potworem, jakim jest dzisiaj.

Po niechętnym ustępstwie Kaido ich rozmowa się kończy. Kiedy Marco dociera na dach, dwaj mężczyźni witają się z nim i rozpoczynają lekką rozmowę przed rozpoczęciem walki. W międzyczasie Duża Mama prosi ich, aby poczekali na Luffy'ego. Ten ostatni dociera do sufitu bez zatrzymywania się po drugiej stronie. Białobrody, Czarnobrody i Ace powracają w dodatkowych retrospekcjach dla Marco. W środku bitwy Marco przypomina sobie, jak te wydarzenia go ukształtowały. W końcu Big Mom i Kaido przysięgają sobie nawzajem, że zrobią wszystko, aby osiągnąć One Piece, który jest najcenniejszym przedmiotem na Ziemi.

One Piece Odcinek 1015

Odkąd One Piece zawiesiło działalność, fani mangi nerwowo oczekiwali na jej powrót. Oprócz braku cotygodniowych odcinków One Piece, winna jest również adaptacja anime 1000. rozdziału mangi. Długo oczekiwany rozdział od mangi do anime dobiega końca. Fani nazwali go „Roof-Piece”, a Megumi Ishitani będzie reżyserować odcinek, co uczyni go jeszcze lepszym dla anime. W chwili pisania tego tekstu zdobył uznanie za wyreżyserowanie dwóch najlepszych odcinków One Piece. Miejmy nadzieję, że tytuł tego odcinka „Słomkowy kapelusz Luffy – człowiek, który zostanie królem piratów” nie zostanie przeciągnięty. Oglądanie walki Luffy'ego, Zoro, Killera, Kida, Lawa, Kaido i Big Mom na sztylety będzie nie lada gratką. Zanim rozpocznie się konfrontacja. Nadaj ton wszystkim, co nastąpi.

Kiedy One Piece Ep 1015 będzie można oglądać online?

Serial powróci do normalnego harmonogramu, gdy tylko One Piece powróci do normy. Data premiery odcinka została już ustalona przez producentów serialu. Czasy wydania różnią się w zależności od regionu, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu. Data i godzina wydania One Piece 1015 są wymienione poniżej.

18:00 czasu pacyficznego PDT (23 kwietnia)
Wschodni czas standardowy: 21:00 czasu pacyficznego letniego (23 kwietnia)
W Indiach jest 18:30 (IST) (23 kwietnia)
02:00 Brytyjski czas letni (24 kwietnia)
3:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (24 kwietnia 2017)
9:00 czasu standardowego filipińskiego (PHT) (24 kwietnia)
10:00 czasu standardowego Japonii (24 kwietnia)
10:10 australijskiego czasu wschodniego (24 kwietnia)

Czy One Piece Episode 1015 jest dostępny do przesyłania strumieniowego online?

One Piece jest łatwo dostępny we wszystkich usługach OTT ze względu na swoją popularność. Jednak w zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz nie być w stanie go znaleźć na danej stronie. Jest to jednak niezwykle wątpliwe. Oto lokalizacje emisji serialu.
Netflix
Chrupiąca Bułka
Hulu

Z jakiej serii anime pochodzi One Piece?

Na początku One Piece Luffy zjadł diabelski owoc, który Shanks przyniósł do domu. Luffy zostaje piratem po uratowaniu go przez Shanksa i zdobyciu jego Słomkowego Kapelusza. Twoja morska podróż zaczyna się, gdy najsłynniejszy pirat świata ujawnia swój sekret.

One Piece, najcenniejszy przedmiot na świecie, wraz z wieloma innymi cennymi przedmiotami, znajdują się w jednym obszarze. Jego śmierć oznacza początek nowej ery dla piratów, w której Luffy wyrusza na własną rękę. Podczas swojej podróży widzimy, jak Luffy spotyka wiele różnych postaci. Dlatego część z nich dołącza do jego zespołu. Piraci Słomianego Kapelusza to banda piratów dowodzona przez niego i jego towarzyszy. Im więcej mil przemierza na pełnym morzu ze swoją załogą, tym więcej gromadzi bogactwa.

Powiązane posty

Go up