Czy Toradora sezon 2 w końcu nadejdzie po dekadzie?

07/06/2021 06:53

Jest takie powiedzenie, że serial animowany można odnawiać tak szybko, jak światło dzienne, a przerobienie sezonu może zająć nawet dekady. I dobrze ! Nie mogliśmy tego zrobić, ponieważ istnieje już wiele seriali animowanych, które zostały odnowione po dziesięcioleciach, w których nie było najmniejszego promyka nadziei. To samo dzieje się obecnie z Toradorą.

Popularny serial animowany, który pierwotnie ukazał się w 2008 roku, daje teraz ważne wskazówki do odnowienia. Fani nie mogli zachować spokoju i widziałem, jak ludzie oszaleli z tego powodu.

Jestem pewien, że jesteś jedną z tych osób, które ekscytują się, gdy widzisz kogoś, kto tweetuje o 2. sezonie Toradory lub o możliwych wynikach.

W tym artykule omówię wszystko o tym niesamowitym serialu animowanym i jeśli jesteś w nim nowy, koniecznie przeczytaj o nim.

Toradora - Trochę historii!

Toradora to japońska animowana seria, która została wydana w 2008 roku. Podobnie jak wszystkie seriale animowane, ta również jest oparta na mandze light novel, którą napisał Yuyuko takemiya. Grafiki i animacje zostały zilustrowane przez Yasu.

Lekka powieść została opublikowana w latach 2006-209. Seria manga była jedną z najpopularniejszych powieści świetlnych tamtych czasów. To wtedy Tatsuyuki Nagai zauważył serial, który postanowił przekształcić go w bardziej wciągającą rozrywkę. Przekształcił go w anime, które wyemitowano w telewizji w Tokio.

Po wydaniu anime ludzie zaczęli oglądać je w całej Japonii, a także poza granicami kraju. Serial nie miał premiery w żadnym innym sezonie po zakończeniu premiery. Wiele osób czekało i prosiło o kolejny sezon, ale tak się nie stało.

Toradora 2 - Jaki jest obecny status tego serialu animowanego?

Ten serial animowany został zarejestrowany jako jeden z najsłynniejszych w momencie swojej premiery. Toradora wydała swój pierwszy i jedyny sezon, a po tym dniu nie ma jak dotąd wiele wspólnego z tą serią. Fani wołali o to przez ostatnią dekadę, ale urzędnicy nigdy nie powiedzieli o tym ani słowa.

Obecnie wielka nadzieja pojawia się, gdy seria została zarezerwowana dla Netflixa. Netflix ostatnio zainteresował się serialami animowanymi i ma już na swojej platformie DeathNote, Attack On Titan i wiele innych. Popularna internetowa platforma streamingowa rozrasta się, witając do swojej usługi coraz więcej seriali.

Opinia publiczna szaleje na punkcie tej wiadomości i może ona otworzyć przed Tobą wiele drzwi. Czytałem wiele tweetów, które są bardzo ekscytujące, a fani, którzy nie potrafili zachować spokoju, dostali te informacje.

Toradora 2 - Czy jest możliwość sezonu 2?

Po premierze serialu na Netflix ludzie byli podekscytowani, a fani myśleli, że to szczęście. Netflix ma własną branżę, w której pracują nad swoimi programami. Gdy Toradora wchodzi na ich platformę, mogli również odnowić serię.

Ludzie mają nadzieję, że Toradora może przejść metamorfozę, ponieważ teraz jest pod kontrolą Netflix i może promować serial, aby uzyskać nowy sezon. Jeśli publiczność o to poprosi i zmusi firmę, może mieć premierę kolejny sezon.

Ale to tylko teorie i nie ma jeszcze oficjalnych szczegółów.

Toradora 2 - Kiedy zostanie wydany?

Premiera Toradory odbyła się w 2008 roku w pierwszym sezonie telewizyjnym. Serial odniósł sukces i ludzie pokochali go za niesamowitą historię i postacie. Potem rozeszła się wiadomość i sezon 2 nigdy się nie wydarzył.

Teraz serial został odebrany na Netflix i zaczął pojawiać się pytanie, czy serial powróci w sezonie 2. Minęła już ponad dekada, a obsada i głos również zmieniły się w przeszłości. Przez lata.

Jeśli chcesz zachować serię, być może będziesz musiał sprowadzić nowych ludzi. Zobaczmy, jaka będzie przyszłość tego serialu animowanego.

Obecnie Netflix nie odnowił tego serialu animowanego na drugi sezon. Jeśli fani stworzą presję, wtedy zobaczymy, jak to się dzieje. Tymczasem nie ma 2. sezonu Toradora.

Jaka jest publiczność tego programu?

Seria zyskała ogromną popularność wśród ludzi na całym świecie. Nawet po dekadzie ta seria stała się popularnym medium rozrywkowym dla ludzi. Publiczność i krytycy ocenili serial z niesamowitymi ocenami, które musisz zobaczyć tutaj. W tej sekcji przyjrzymy się recenzjom tego serialu animowanego od krytyków i widzów.

Zacznijmy od oceny IMDb dla tej serii, która wynosi 8/10. MyAnimeList, który jest znany z oceniania japońskich seriali anime. Stwierdzili, że przyznali Toradora ocenę 8,2/10. TV.com również ocenił tę serię z oceną 8,5/10.

Jeśli chodzi o opinię widzów i fanów, ucieszy Cię fakt, że Twój ulubiony serial animowany otrzymał ocenę 4,8 na 5 gwiazdek w tej kategorii.

Ludzie chwalili tę serię, a także mówili, że lubią ją oglądać w kółko. Publiczność była również bardzo smutna, gdy dowiedzieli się, że serial nie został odnowiony na sezon 2. Cóż, teraz jest szansa, że ​​tak się stanie.

Ostatnie słowo

Toradora to japoński serial animowany, który miał swoją premierę w 2008 roku. Fabuła tego serialu animowanego oparta jest na mandze o tej samej nazwie. Z biegiem lat seria zyskała na popularności, ale twórcy nie dokonują wielu aktualizacji. Fani tego serialu animowanego zastanawiają się nad sezonem 2. Teraz serial jest dostępny na Netflix i ludzie mają wrażenie, że można go odnowić na sezon 2.

Nie wiem, jak długo potrwa ten proces odnowienia.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up