Boruto Rozdział 69 – data premiery

01/03/2022 17:23

Boruto Rozdział 69 – data premiery

Data premiery rozdziału 69 Boruto to 27 marca 2021 r., Zgodnie z oficjalną stroną mangi. Seria manga zostanie uruchomiona na stronie MangaPlus o godzinie 11:00 czasu wschodniego w następny wtorek. 20 dnia każdego miesiąca zostaną wydane najnowsze rozdziały mangi Boruto i będą kontynuowane z tym samym rozdziałem w Boruto 69.

Boruto Rozdział 69 Przeczytaj mangę

Poniższe oficjalne platformy umożliwiają fanom czytanie mangi Boruto Rozdział 69 online, a najnowsze 3 rozdziały są dostarczane bez żadnych kosztów subskrypcji.

MangaWięcej
Mianowicie (skok Shonena)

Więcej informacji o Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations: Marzenie Naruto Uzumakiego o zostaniu Hokage, przedstawicielem Tajnej Wioski Liścia, o którą walczył podczas swoich nastoletnich lat, w końcu się spełniło. Naruto i jego przyjaciele żyją teraz w spokojnym świecie, próbując utrzymać międzynarodowy rozejm oparty na dobrej woli i dyplomacji.

Jednak starzejący się bohater płaci osobistą cenę za ten zastój. Praca nad utrzymaniem globalnej neutralności oddziela Naruto i shinobi, z którymi dorastał, od ich rodzin, a nawet legendarni wojownicy z czasów Naruto, w tym jego własny syn Boruto, muszą walczyć ze swoimi rozgoryczonymi synami jako przeciętni ojcowie.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w równoległym wszechświecie. Rozróżnienie między nimi to osobna kwestia. Boruto prowadzi w przyszłość, walcząc o wyrobienie sobie dobrego imienia, gdy siły zła zagrażają pokojowi, który pomógł ustanowić jego ojciec, cały czas mając do czynienia z kulturą, która szczyci się jego statusem syna Hokage.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up