Boruto Rozdział 64: jaka jest data premiery?

21/10/2021 11:18

Data premiery rozdziału 64 Boruto to 20 listopada 2021 r., Zgodnie z oficjalną stroną mangi. Seria manga zostanie opublikowana na stronie MangaPlus o godzinie 11:00 czasu EST w następny wtorek. 20 dnia każdego miesiąca zostaną wydane ostatnie rozdziały mangi Boruto i będą kontynuowane z tym samym rozdziałem w Boruto 64.

Boruto Rozdział 64 Przeczytaj mangę online

Następujące oficjalne platformy umożliwiają fanom czytanie mangi Boruto Rozdział 64 online, a ostatnie 3 rozdziały są dostępne bez kosztów subskrypcji.

MangaWięcej
Mianowicie (skok Shonena)

Więcej informacji na temat Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations: Spełniło się marzenie Naruto Uzumakiego o zostaniu Hokage, przedstawicielem wioski Sekretnego Liścia, w obronie których walczył, gdy był nastolatkiem. Naruto i jego przyjaciele żyją teraz w spokojnym świecie, próbując utrzymać międzynarodowy rozejm oparty na dobrej woli i dyplomacji.

Jednak starzejący się bohater płaci osobistą cenę za ten zastój. Praca nad utrzymaniem globalnej neutralności oddziela Naruto i shinobi, z którymi dorastał, od swoich rodzin, a nawet legendarni wojownicy czasów Naruto, w tym jego własny syn Boruto, muszą walczyć ze swoimi zgorzkniałymi dziećmi jako przeciętni rodzice.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w równoległym wszechświecie. Rozróżnienie między nimi to osobna kwestia. Boruto prowadzi drogę w przyszłość, walcząc o wyrobienie sobie sławy, gdy siły zła zagrażają pokojowi, który pomógł ustanowić jego ojciec, cały czas stawiając czoła kulturze, która szczyci się jego statusem syna Hokage.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up