BORUTO ROZDZIAŁ 67 SPOILERY POTWIERDZAJĄ ZWYCIĘZCĘ KAWAKI VS CODE I LOS MC

19/02/2022 16:15

Boruto Rozdział 67 Spoilery: Powrót Boruto

Podczas gdy wszyscy fani mangi z niecierpliwością czekają w każdą niedzielę na wydanie najnowszego cotygodniowego rozdziału, społeczność Boruto jest zmuszona czekać cały miesiąc na otrzymanie najnowszej zawartości.

Jednak ten dodatkowy czas pozwala Boruto co miesiąc osiągać nowe wyżyny, czy to pod względem szumu i ogólnego podekscytowania, czy jakości historii i sztuki.

Dziś szczegółowe spoilery dotyczące rozdziału 67 Boruto zostały udostępnione online wraz z datą i godziną premiery długo oczekiwanego następnego odcinka.

BORUTO ROZDZIAŁ 67: DATA I CZAS WYDANIA

Boruto: Naruto Next Generations Chapter 67 zostanie wydany na całym świecie w niedzielę, 20 lutego, co potwierdza oficjalna strona serii w Viz Media.

Najnowszy rozdział zostanie wydany w języku angielskim w następujących terminach międzynarodowych, udostępnionych przez Manga Plus:

Czas pacyficzny: 7:00 PST
Czas wschodni: 10:00 EST
Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00 GMT
Czas europejski: 16:00 CEST
Indie Czas: 20:30 IST
Czas filipiński: 23:00 PHT
Czas australijski: 1:30 ACDT (21 lutego)

Boruto Rozdział 67 będzie dostępny za darmo w Viz Media i Manga Plus.

BORUTO ROZDZIAŁ 67 SPOILERY WYCIEKŁ Z ONLINE

Pierwsze spoilery dotyczące Boruto Rozdział 67 zostały udostępnione online przez popularną stronę Twittera „OrganicDinosaur”. Według publikacji Boruto Chapter 67 będzie zatytułowany „Rift” i będzie zawierał Adę na kolorowej okładce.

Rozdział zaczyna się od Naruto biegnącego w kierunku Boruto, który pozostaje nieprzytomny i poważnie ranny po walce ostatniego rozdziału z Kawakim. Code i Kawaki kłócą się, Code tnie o ziemię z frustracją swoimi śladami pazurów, gdy odpycha Shikamaru.

Kod próbuje uciec przez swoje ślady pazurów, ale Kawaki zauważa i patrzy na nie, gdy zaczynają się kurczyć… kurczą się do tego stopnia, że ​​Kod nie może przez nie przejść, szokując go. Kawaki następnie kieruje się w stronę Code potężnym atakiem, najpierw czarnymi prętami, które przebiły Boruto, a następnie potężnym kopnięciem w klatkę piersiową.

Shikamaru próbuje teraz powalić Naruto i dalej pyta "Dlaczego tak się dzieje?" tuląc rannego Boruto. Shikamaru następnie zaczyna krzyczeć na Naruto, że bitwa jeszcze się nie skończyła i że nie mogą pozwolić Code uciec po wszystkim, co się wydarzyło. Kawaki atakuje ramieniem Code i obaj są teraz w zasięgu uderzenia, a Kawaki wykonuje specjalny atak z lewej dłoni.

Code udaje się wykonać unik i zaczyna wbijać się w ślady pazurów na jego twarzy… między nimi następuje ogromna eksplozja. Jednak, gdy dym się rozwiewa, Kawaki jest widziany twarzą w dół, nieprzytomny, jego kończyny są rozchylone, nie wydając żadnego dźwięku.

Widzimy wtedy, że Daemon został usunięty ze śladów pazurów na głowie Code, ale tylko do uda; jej nogi przebijają się przez ślady pazurów na rękawie Ady, co ją szokuje.

Code mówi Daemonowi, że bitwa się skończyła i że porozmawiają o tym później, próbując popchnąć Daemona w kierunku śladów pazurów. Jednak Ada chwyta jej nogi za rękaw i mówi jej, że „absolutnie ci nie pozwoli”. [Code] uciec z tym ”, jeśli poważnie zranił Kawakiego.

Code ponownie używa śladów pazurów, aby zbliżyć rękę do twarzy Kawakiego, sprawdzić jego puls i powiedzieć Adzie: „Nie martw się, twój książę żyje”. Duet (Code i Daemon) następnie wycofuje się przez ślady pazurów i ucieka.

Shikamaru teraz krzyczy na Naruto, że muszą teraz poradzić sobie z Kawakim, albo przez karę, albo gorzej. Naruto walczy, gdy ręka Boruto zaczyna się poruszać. Boruto powoli siada z czarnym znakiem karmy na zamykającej się dziurze w klatce piersiowej, gdy Naruto zaczyna płakać.

Nagle Momoshiki pojawia się przed Boruto i wyjaśnia, że ​​użył pozostałych 18% składników, które miały być dla jego własnego ciała (reinkarnacji), aby uzdrowić i ożywić Boruto.

Obaj kłócą się, a Momoshiki ostrzega, że ​​następnym razem, gdy umrze, będzie jego ostatnim i że jest teraz „dojrzałą żywą ofiarą dla Jyuubi”.

Scena przechodzi następnie do Ady, która rozmawia z Code przy stole. Ada pyta, jak mogą zbliżyć się do wioski, skoro w środku nie ma śladów pazurów… Scena zmienia się, by skupić się na plecach Shikamaru, gdy Code mówi: „To nie będzie problem, już poczyniłem pewne przygotowania”.

Jak zawsze, spoilery z surowych skanów rozdziałów mogą nie być w pełni zgodne z materiałem źródłowym opublikowanym 20 lutego, więc weź je z przymrużeniem oka. Możesz przeczytać głębszą analizę rozdziału, klikając tutaj.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up