Boruto, odcinek 214, spoilery, data premiery, obejrzyj odcinek 2014 online

04/09/2021 09:08

Boruto, odcinek 214, spoilery, data premiery, obejrzyj odcinek 2014 online

Czytaj dalej, aby zobaczyć spoilery 214 odcinka Boruto, datę premiery i odcinek online 2014. Skieruj to na ścianę, o której mowa. Nowy odcinek The Walking Dead zostanie wyemitowany w niedzielę. Gdy tylko Wioska Liścia powitała Kawakiego, Boruto: Naruto Next Generations ujawniło prawdę o planie Jigena. Amado postanowił pokazać Lordowi Siódmemu spotkanie Jigena i Kashina Kojiego w najnowszym odcinku Boruto: Naruto Next Generations. Przypomina Jigenowi, że Koji wysłał go z misją przywrócenia Kawakiego.

Jeśli Jigen ukrywa swoje moce, Koji chce wiedzieć, co może zrobić. Dla Jigena wysłanie kogoś po paczkę, którą może odebrać w dowolnym momencie, jest pewnym szokiem. Aby znaleźć zdrajcę, był zainteresowany tylko transportem Kawakiego. Czy Victor jest ofiarą przebiegłości Jigena? Używali Victora jako podstępu, by ukraść statek, a Jigen mówi Kojiemu, że nigdy wcześniej o nim nie słyszał. FYI, według Jigena, Koji nigdy nie ruszy się bez zgody Amado. „Amado i Koji spiskowali, aby zestrzelić samolot” – dodaje Jigen, powołując się na źródło.

Celem było umożliwienie Kawakiemu ucieczki; Boruto, Kawaki i Sumire obejrzeli taśmę z incydentu. Boruto jest zaskoczony tym, co się dzieje. W końcu Kawaki zdaje sobie sprawę, że Koji i Amado puścili go i zastanawia się, co planują z nim zrobić. Kiedy Koji skonfrontował się z Jigenem o ucieczce Kawakiego, upierał się, że nie będzie go winić. Nie wie, dlaczego buntują się przeciwko Jigenowi, ale jest ciekawy. Zaciekawiony Jigen założył, że wszyscy Wewnętrzni zgodzili się zdobyć Owoc Czakry. Kto na tym skorzysta, jeśli plan zostanie zniszczony?

Boruto Odcinek 213 Podsumowanie

Tytuł odcinka to „Prawdziwa tożsamość”. Jednak pomimo tego, że Naruto jest zaintrygowany owocem Chakry, nadal oglądają taśmy. Pomimo prób Jigena, by wyglądać na spokojnego, Koji nie może ukryć swojego nierównego oddechu. Jednak Jigen teleportuje się w inne miejsce, gdy Koji rzuca w niego trzema gwiazdkami. Jigen wychodzi zza trzech stalowych prętów, które przebiły plecy Kojiego! Koji pada na ziemię i kaszle krwią. Jigen mówi, że nie zabije go teraz, ale najpierw zmusi go do przyznania się. Klon cienia Koji znika, a Jigen zdaje sobie sprawę, że wciąż musi się wiele nauczyć.

Okazuje się, że Jigen mylił się co do tożsamości Kojiego i prawdziwy Koji pojawia się za nim. Zapytany o owoc Czakry, Koji mówi, że nie jest zainteresowany. Lord Siódmy zastanawia się, co się dzieje. Po walce Naruto z Jigenem, Amado ujawnia, że ​​moce Jigena osłabły, ułatwiając mu śmierć. Jeśli Jigen nie jest szefem Ukochanego, Naruto kwestionuje go. Upadek Jigena zmotywował Amado i Kojiego do udawania, że ​​są jednymi z nich. Żałosny człowiek, mówi Jigen, jedynym celem w życiu Kojiego jest zabicie go.

Według Jigena narzędzie Ukochanego, Koji, jest niczym więcej. Po ogłoszeniu siebie Shinobi, Koji uwalnia swój styl ognia: Ogniste Bomby. Z pomocą swojej Karmy Jigen pochłonął atak. Naruto uświadamia sobie, że jest zaznajomiony ze stylem walki Kajina Kojiego, gdy ten nadal uderza go wieloma Jutsu. Ujawnia, że ​​Jigen chce być Otsutsuki, ale jest człowiekiem, a nie demonem. Było wiele informacji o tym, o czym mówił. Isshiki Otsutsuki okazuje się być prawdziwą tożsamością Jigena po przywróceniu komunikacji. Ale Amado powiedział, że nie mogą pozwolić Jigenowi żyć w ciele Kawakiego, ponieważ ma rogi.

Boruto Odcinek 214 Spoilery

Sprawdź kilka spoilerów na ten odcinek w tym tygodniu, gdy czekamy na jego premierę. Przed wyemitowaniem odcinka, jeśli nie chcesz czytać żadnych spoilerów, zamknij tę stronę lub przeczytaj nasz artykuł na temat odcinka Black Clover 171.

Pod koniec odcinka 213 Boruto otrzymaliśmy zapowiedź odcinka 214, zatytułowanego „Fated Fate”. Rozdział 47 mangi zostanie omówiony w odcinku 214. Poniżej możesz zobaczyć podgląd w angielskich napisach.

Kulminacją walki Kashin Koji i Jigena jest zapowiedź. W tym odcinku Amado ujawnia metodę zabicia Ohtsutsuki.

Karmę można wszczepić do wielu naczyń jednocześnie, ale Ohtsutsuki może wskrzesić tylko jedno ciało. Karma wszystkich jest wymazana, gdy nastąpi zmartwychwstanie. Ponieważ Kashin Koji musi zmartwychwstać w ciele Jigena, aby ponownie go pokonać, Jigen musi zrobić to samo. To uczyniłoby go nieśmiertelnym, ale nadal miałby możliwość śmierci.

Czy jednak Kashin Koji zdoła wykonać zadanie na czas? Czy w odcinku 214 anime Boruto będzie wiedział, jaki los jest mu przeznaczony?
Kashin Koji pamięta prawdziwą tożsamość Naruto z dzieciństwa. W jakim charakterze działa?

Oprócz używania Toad Jutsu, Kashin Koji jest związany z Górami Płomienia. Jak ktoś z anime Naruto Shippuden? W 47 rozdziale Boruto okazuje się, że Kashin Koji jest klonem Jiraiyi. Myślę, że był to jeden z trzech Saninów Konohy.

Widok walki Kashin Koji przypomina mu Naruto Jiraiyę, dlatego jest nostalgiczny. Czy była jakaś szansa na pokonanie Kashina Kojiego w obecnej linii czasowej? Ostateczny cios Jigena prawdopodobnie nadejdzie w odcinku 214 Boruto, kiedy Jigen skończy z nim na dobre.

Odcinek 214 Boruto – data premiery

Datę premiery odcinka 214 Boruto ustalono na niedzielę 5 września 2021 roku. Według oficjalnych źródeł anime. Nowe odcinki mangi Boruto: Naruto Next Generations będą wypuszczane w każdą niedzielę. Fani mogą z łatwością oglądać odcinek 214 Boruto na żywo i zmieniać czas, aby dopasować go do swojej okolicy.

Boruto Odcinek 214 Oglądaj online

Radzimy fanom Boruto, aby nie korzystali z nielegalnych transmisji, ponieważ nie pomagają one promować Twórcy i pracowników, oraz oglądać odcinek 214 Boruto z oficjalnych źródeł prawnych poniżej.

Cronchyroll
Hulu

Czy Boruto będzie miał ponad 300 odcinków?

Boruto z łatwością będzie miał ponad 500 odcinków, jestem pewien. Obecnie jesteśmy na odcinku 213, a anime zaadaptowało tylko jedną czwartą mangi, która została wydana do tej pory. Całkowita liczba odcinków zostanie określona przez częstotliwość adaptacji mangi.

Naruto zmarł w Boruto?

Niestety, Naruto ginie w walce, ale zamiast umierać, spotyka go los gorszy niż śmierć, ponieważ sadystyczny Isshiki chce, by cierpiał psychicznie za opóźnianie swoich planów.

Sasuke umiera w Boruto?

W Boruto Sasuke nie umiera. Stracił swojego Rinnegana w ostatecznej bitwie przeciwko Isshiki i Momoshiki, ale Sasuke przeżył. Kiedy Momoshiki przejął kontrolę nad świadomością Boruto, stracił nawet swojego Rinnegana.

Kiedy zostanie wydany Boruto Naruto Next Generations?

Boruto Naruto Next Generations został pierwotnie wydany 5 kwietnia 2017 roku.

Ile jest sezonów Boruto Naruto Next Generations?

Jest tylko 1 sezon Boruto Naruto Next Generations.

Jaka jest data premiery odcinka 214 Boruto Naruto Next Generations?

Odcinek 214 Boruto Naruto Next Generations ma swoją premierę 5 września 2021 r.

Przeczytaj o Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Next Generations to manga napisana i zilustrowana przez Uky Kodachi i Mikio Ikemoto. W maju 2016 r. Kodachi rozpoczął pracę jako comiesięczny dyrektor redakcyjny w magazynie Shueisha Weekly Shnen Jump, a Kishimoto przeniósł się do V Jump w lipcu 2016 r. Po impeachmentu Kodachiego w listopadzie 2020 r. Kishimoto przyjął rolę „autora”. Boruto to spin-off i sequel Naruto Kishimoto, który śledzi wyczyny syna Naruto, Boruto Uzumakiego i jego zespołu ninja.

Spełniła się dziecięca ambicja Uzumakiego, by zostać Hokage, przedstawicielem Tajnej Wioski Liścia, o którą walczył. Naruto i jego koledzy starają się teraz utrzymać globalny próg poprzez dobrą wolę i dyplomację w pokojowym świecie.

Tymczasem starzejący się bohater płaci osobistą cenę za ten bezruch. Naruto i shinobi, z którymi dorastał, odkryli, że aby zachować światową neutralność, musieli walczyć z legendarnymi rozkazami Naruto, w tym z jego własnym synem, Boruto, nawet w obecności jego zgorzkniałych synów.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w równoległym wszechświecie. Niezbędne jest rozróżnienie między nimi. Boruto wykuwa przyszłość, walcząc z siłami zła, które zagrażają pokojowi, który pomógł ustanowić jego ojciec, a także z kulturą, która odrzuca jego rolę jako syna Hokage.

https://www.youtube.com/watch?v=vdOKlqZlCfk

Powiązane posty

Go up