Boruto: Naruto Next Generations Episode 214: Jaka jest data premiery i spoilery?

31/08/2021 09:08

Boruto: Naruto Next Generations Episode 214: Jaka jest data premiery i spoilery?

Era Jigen zaczyna się od Boruto: Naruto Next Generations Episode 214, z Lordem Siódmym przesłuchującym Amado po złapaniu go. Amado mówi Shikamaru, aby wziął jego drinka i skierował ich w stronę tej ściany. Ten odcinek ukaże się w niedzielę. Boruto: Naruto Next Generations ujawnił prawdę o planie Jigena, odkąd Kawaki przybył do Wioski Liścia. W ostatnim odcinku Boruto: Naruto Next Generations, Amado postanowił pokazać Lordowi Siódmemu spotkanie Jigena i Kashina Kojiego. Podczas spotkania Koji przypomina Jigenowi, że wysłał go z misją przywrócenia Kawakiego, ale mu się nie udało.

Koji pyta, dlaczego Jigen ukrył swoje moce i co może zrobić. Jigen jest zaskoczony, że wysyła kogoś po paczkę, którą może odebrać w dowolnym momencie. Ale przetransportowanie Kawakiego było jego zamiarem odnalezienia zdrajcy. Koji pyta, czy Victor wpadł w pułapkę Jigena. Jigen ujawnia, że ​​idioci wykorzystywali Victora jako przykrywkę, aby ukraść statek; Koji odpowiada, że ​​to dla niego nowość. Jigen mówi mu, żeby przestał udawać głupka, ponieważ Koji nigdy się nie ruszy, chyba że Amado tego chce. Jigen dodaje, że Amado i Koji spiskowali, aby rozbić statek powietrzny.

Robili to, aby pozwolić Kawakiemu uciec; Boruto, Kawaki i Sumire obejrzeli tę taśmę. Boruto zastanawia się, co się dzieje. Kawaki zdaje sobie sprawę, że Koji i Amado pozwolili mu uciec i zastanawia się, co robią. Jigen mówi Kojiemu, że nie ma zamiaru obwiniać go o ucieczkę Kawakiego. Ale Jigen chce poznać ich motywy i co zyskują, buntując się przeciwko niemu. Jigen jest tego ciekaw i myśli, że wszyscy stażyści wspólnie zgodzili się na zdobycie owocu Czakry. Pyta, co zyskają, jeśli zniszczą plan.

Poprzednio w Boruto: Naruto Next Generations Episode 213

Tytuł odcinka: „Prawdziwa tożsamość”. Naruto zastanawia się nad czakrą owoców, ale nadal oglądają taśmę. Koji zauważa, że ​​Jigen udaje, że siedzi, ale nie może ukryć swojego nierównego oddechu. Koji rzuca trzy gwiazdki, ale Jigen teleportuje się gdzie indziej. Jigen pojawia się za Kojim, który poczuł, jak trzy stalowe pręty przebijają go od tyłu. Koji pada na kolana i kaszle krwią. Jigen komentuje, że nie zabije go teraz, ale najpierw powie prawdę. Klon cienia Kojiego znika, a Jigen zdaje sobie sprawę, że ma przed sobą długą drogę.

Prawdziwy Koji pojawia się za Jigenem i odpowiada, że ​​jego wzór jest prosty. Koji ujawnia, że ​​nie interesuje go owoc Czakry. Ale stworzyli go, by zabić Jigena. Lord Siódmy zastanawia się, co się dzieje. Ukochany ujawnia, że ​​Jigen stracił swoje moce podczas bitwy z Naruto i łatwo będzie zabić Jigena. Naruto pyta Jigena, że ​​nie jest przywódcą Amado. Amado ujawnia, że ​​on i Koji udawali, że są jednym z nich z motywem pokonania Jigena. Jigen komentuje, że Koji jest żałosnym człowiekiem, ponieważ jego celem jest zabicie go.

Jigen dodaje, że Koji to nic innego jak narzędzie Ukochanego. Koji uwalnia Styl Ognia: Bomby Ogniste po tym, jak mówi się, że jest Shinobi. Jigen połyka atak, używając swojej Karmy. Ale Koji nadal uderza go wieloma jutsu; Naruto uświadamia sobie, że zna styl walki Kajina Kojiego. Amado ujawnia, że ​​Jigen chce zostać Otsutsuki, ale jest człowiekiem. Wyjaśnij Osutsuki i Boskie Drzewo oraz Nieskończone Tsukiyomi. Powraca komunikacja i odkrywają, że prawdziwą tożsamością Jigena jest Isshiki Otsutsuki. Jigen wyhodował rogi, a Koji wykończył go płomieniami, ale Amado powiedział, że nie mogą pozwolić mu ożywić się w ciele Kawakiego.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 214 – data premiery

Boruto: Naruto Next Generations Episode 214 ukaże się w niedzielę, 5 września 2021 o 17:30. Odcinek tego anime można pobrać z wyprzedzeniem. Sprawdź najnowszą zapowiedź odcinka Boruto: Naruto Next Generations 214 poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=6ZkNFlk_d_I

Gdzie obejrzeć Boruto: Naruto Next Generations Episode 214?

Możesz oglądać Boruto: Naruto Next Generations Episode 214 online na Crunchyroll, Animelab i Funimation. Anime będzie publikowane co tydzień na tych oficjalnych stronach i nie tylko.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up