Boruto: Naruto Next Generations Episode 252 Data wydania: Czy Boruto zatrzyma wojnę?

01/06/2022 07:49

Boruto: Naruto Next Generations Episode 252 Data wydania: Czy Boruto zatrzyma wojnę?

Boruto: Naruto Next Generations to trwające anime nowej generacji. Jak sama nazwa wskazuje, jest to następca udanej serii Naruto. Boruto: Naruto Next Generations Episode 251 jest już dostępny. Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o Boruto: Naruto Next Generations Episode 252. Obecnie w Boruto: Naruto Next Generations trwa wielka bitwa morska Kirigakure Arc. Obecnie manga śledzi historię zaraz po śmierci Isshiki Ohtsutsuki i infiltracji Code i Eidy do wioski Konoha. Anime na razie odsunęło się od mangi, aby dać twórcom czas.

Oryginalna historia anime była jak dotąd uwielbiana przez fanów, z wyjątkiem kilku przypadków, w których fani narzekali na niechlujną animację w jednym odcinku. Obecny łuk toczy się w Krainie Mgieł. Wiele postaci powraca do tego łuku. Ulubiona przez fanów Kagura i szósty Mizukage Chojuro również powrócili w tym wątku. Dzięki wielu zwrotom akcji i wspaniałym sekwencjom walki fani uwielbiają ten wątek i wciąż wracają po więcej. Oto wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące Boruto: Naruto Next Generations Episode 252.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 251 Podsumowanie

W 251 odcinku Boruto: Naruto Next Generations wydarzyło się wiele rzeczy, które wzbudziły w nas podziw. Chojuro dowiaduje się o śmierci swojego następcy Kagury i Hebiichigo. Rozwścieczony idzie za Funato, Isari i jego ludźmi. Jibiki przybywa w samą porę, by porozmawiać o pokoju z Chojuro. Inari i Chojuro mają rozpocząć rozmowy pokojowe, kiedy Araumi przybywa i ostrzega Chojuro, że flota Funato zmierza w kierunku Krainy Mgieł, aby ją zniszczyć.

Araumi jest odważna i deklaruje, że nie wybaczą tym, którzy próbują ich powstrzymać. Zabij Isari, kontrolując jej broń. Ikada deklaruje, że zaatakuje Mgłę i będzie szukał zemsty. Słysząc to, Boruto czuje się winny, że poprowadził Ikadę tą ścieżką. Tymczasem Metal Lee i Kawaki zgadzają się, wraz z Buntanem i Kyoho, że wszystkie Funato muszą zostać natychmiast wyeliminowane. Buntan i Kyoho próbują powstrzymać Saradę i jej zespół, zanim dotrą do Chojuro, chcąc zemścić się na Funato. Iwabe i Denki przybywają i powstrzymują Buntana i Kyoho. Odcinek kończy się ciekawą notatką pokazującą, że flota Funato ma zamiar zaatakować Mgłę, a naprzeciw nich stoją siły Mizukage Chojuro.

Czego można się spodziewać w Boruto: Naruto Next Generations Episode 252?

Wielu fanów powiedziało, że Boruto: Naruto Next Generations Episode 251 był jednym z najlepszych. Po dobrej fabule i dobrze ugruntowanych sekwencjach akcji wszystko może się zdarzyć w następnym odcinku. Ale uważamy, że w następnym odcinku są dwie możliwości.

Po pierwsze, Boruto będzie próbował przekonać Chojuro, Ikadę lub obydwa do uniknięcia wojny. Używając swojego mów-no-jutsu odziedziczonego po ojcu Naruto, Boruto mógł spróbować zmusić ich do czekania przed wojną. Druga możliwość to ta, której niektórzy fani chcą bez większej liczby zgonów. Ikada jest wściekły na śmierć swojej siostry, w której Boruto odegrał główną rolę. Z drugiej strony Chojuro jest również zły i wzruszony śmiercią Kagury. Te dwa czynniki mogą być motorem nieuchronnej wojny między dwoma obozami. Boruto może nawet będzie musiał walczyć z Ikadą wbrew swojej woli.

Co wydarzy się w Boruto: Naruto Next Generations Episode 252 jest wciąż trudne do przewidzenia. Dzięki oficjalnej zapowiedzi następnego odcinka fani mogą poznać smak tego, co ma nadejść. W zapowiedzi widzimy Boruto mówiącego, że nie chce kontynuować tego cyklu zemsty i tylko wtedy, gdy może przekazać swoje uczucia Chojuro i Ikadzie.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 252 – data premiery

Wszyscy wiemy, że Boruto to niedzielna specjalność. Każdy odcinek Boruto wychodzi w niedziele. Tak więc, wraz z odcinkiem 251 wydanym 29 maja 2022 r., odcinek 252 Boruto: Naruto Next Generations zostanie wydany 5 czerwca 2022 r. Następny odcinek nosi tytuł „Wish to Believe”.

Oglądaj Boruto: Naruto Next Generations Episode 252 Online – Szczegóły transmisji

Boruto jest nadawany w Japonii w TV Tokyo, więc japońscy widzowie mogą dostroić się do lokalnej sieci. Poza Japonią fani mogą oglądać serial na Crunchyroll i Hulu. Członkowie Crunchyroll Premium mogą uzyskać dostęp do odcinka wkrótce po jego wyemitowaniu. Ci, którzy obejrzą za darmo, będą musieli poczekać jeszcze tydzień na udostępnienie odcinka.

Powiązane posty

Go up