Boruto: Naruto Next Generations Episode 251 Spoilery, przecieki, data premiery

29/05/2022 15:25

Boruto: Naruto Next Generations Episode 251 Spoilery, przecieki, data premiery.

Jeśli śmierć jest ciężarem dla Boruto i reszty zespołu, jest również ciężarem dla klanu Funato, o czym świadczy przykuty do łóżka stan Seiren. Klan Funato skupił się na Ikadzie w celu zemsty. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącej serii Boruto: Wkrótce nadejdzie 251 odcinek Naruto Next Generations, a oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącej serii. Zastrzeżenie! Ten artykuł może ujawnić szczegóły fabuły Boruto: Naruto Next Generations. Zrób to na własne ryzyko!

Co wydarzyło się w 250 odcinku Boruto: Naruto Next Generations?

Konflikt między Ikadą i Seiren został ostatecznie rozwiązany w Boruto: Naruto Next Generations Episode 250, zatytułowanym „Blood of Funato”. W tym odcinku Ikada udaje się do Seiren, gdy odwiedza go Kobuna. Ikada konfrontuje się z Araumi i Isari, którzy nalegają, by poszedł z nimi. Isari mówi ojcu, że mogą wygrać wojnę z Mgłą, nawet jeśli nie ma wystarczającej liczby walczących dla nich ludzi, a ona mówi to, gdy próbują znaleźć rozwiązanie zbliżającego się konfliktu.

Tymczasem Araumi udaje się w głąb oceanu, aby odzyskać swoją zamrożoną żonę. Rodzina Funato dowiaduje się, co się stało, gdy ciało Funamushi zostaje im zwrócone. Araumi nie jest szczęśliwa, że ​​Ikada opłakuje śmierć Kobuny. Isari wyrusza na poszukiwanie Ikady, aby powiedzieć mu, że Seiren niedługo umrze. Seiren próbuje się obudzić, ale nie może z powodu obrażeń, które odniosła. Ikada w końcu przebija się i zostaje przy niej do końca. Żal skłonił Ikadę do szukania zemsty, podczas gdy Isari pracuje za kulisami, aby wynegocjować pokój, aby Mgła mogła nadal istnieć.

Gdzie mogę obejrzeć Boruto: Naruto Next Generations Episode 251 z angielskimi napisami?

Mieszkańcy Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać Boruto: Naruto Next Generations na AnimeLab, oprócz Crunchyroll, gdzie jest dostępny do streamowania online. Angielska wersja Boruto z dubbingiem jest transmitowana na Crunchyroll wraz z oryginalną wersją japońską, która zawiera angielskie napisy.

Kiedy 251 odcinek Boruto: Naruto Next Generations będzie dostępny do oglądania online?

29 maja 2022 roku 251. odcinek Boruto: Naruto Next Generations zatytułowany „Jego postanowienie” będzie dostępny online.

Kiedy Boruto: Naruto Next Generations odcinek 251 będzie dostępny online?

Czas wydania 251 odcinka Boruto: Naruto Next Generations jest ustawiony na 17:30 czasu standardowego Japonii. Czas transmisji będzie się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.
To jest dokładny czas, w którym transmisja powinna się odbyć w Twojej okolicy:
Czas pacyficzny: 2:00 rano (czas pacyficzny)
Czas centralny: 4:00 rano CT.
5 rano czasu wschodniego (EST)
10:00 czasu brytyjskiego (BST)

Powiązane posty

Go up