Boruto: Naruto Next Generations Episode 208 – data premiery

12/07/2021 07:58

Do Team Seven dołączył niedawno nowy członek, Kawaki, po osiągnięciu innego wymiaru. Walczą o uwolnienie Lorda Siódmego, który jest uwięziony w śmielszym metalu. Bitwa między Lordem Boro i Drużyną Siódmą trwa w Boruto: Naruto Next Generations. Po zmiażdżeniu przez Rasengan, Boro był w stanie natychmiast się zregenerować. Kawaki komentuje, że walczą z potworem. Boro mówi, że zyskał ostateczne ciało i że jest istotą, która przewyższyła ludzi. Przysięga, że ​​żaden Shinobi nie może go w tym momencie pokonać, co doprowadza Boruto do furii. Odcinek nosi tytuł „Regeneracja”.

Boro zdaje sobie sprawę, że Mistuku będzie zagrożeniem, ponieważ to on ujawni swoje plany. Mitsuki zdołał użyć wirusa Boro po tym, jak jego węże ugryzły Boro, aby ożywić Boruto. Cieszą się, że udało im się wyprodukować przeciwciała z krwi Boro i Boruto. Boruto dokucza Boro, że ma brudną walkę i odpowiada, że ​​bachory go nie pokonają. Drużyna Siódma zmieniła pozycje i Boro zdaje sobie sprawę, że wykonują atak szczypcami. Kawaki wciąż martwi się, że poświęcają czas na uratowanie Lorda Siódmego. Boro zdaje sobie sprawę, że musi zniszczyć swoją formację i udać się w stronę najodważniejszych.

Boruto zastanawia się, co Boro zrobi swojemu ojcu. Boro komentuje, że ma sposoby na zerwanie pracy zespołowej. Kawaki próbował zaatakować Boro, który uwalnia Shurikena, który eksploduje po kontakcie z Kawakim. Boruto zastanawia się, czy Kawaki eksplodował, ale Kawaki przeżył uderzenie. Boro jest pod wrażeniem, że Kawaki chroni Hokage, a reszta drużyny przybywa. Boruto przypomina Kawakiemu, aby trzymał się planu, albo zostanie zabity. Boro mówi Kawakiemu, że umawianie się z tymi bachorami go osłabiło.

Poprzednio w Boruto: Naruto Next Generations Episode 207

Boro mówi Kawakiemu, że jadą razem do domu i że zamierza go powstrzymać. Cała czwórka mówi Boro, że zamierzają chronić Hokage. Boro pyta ich, co zamierzają zrobić, aby uratować Hokage. Boruto beszta Boro za powiedzenie, że może uratować świat. Boro komentuje, że zabierze do domu bachora Karmy. Boruto i Mitsuki szarżują, a Kawaki chwyta ramię Sarady, prosząc ją o przysługę. Boruto uwalnia Klony Cienia i rzuca je w kierunku Boro.

Rozpoczyna się bitwa trójstronna, gdy wymieniają ciosy z Boro. Boruto jest podekscytowany, gdy Rasengan odcina ramię Boro. Ale Boro regeneruje je i przybija do ziemi. Sarada uświadamia sobie, że nie może się doczekać i postanawia uderzyć Boro po uświadomieniu sobie, że style Światła i Ognia są zbyt niebezpieczne. Strzela z pistoletów, a Boro używa stylu lawy. Gdy jego uwaga wędruje, Mistuki otacza go wężami.

Nowa forma karmy Boruto

Kawaki teleportuje się przed Boro po uwolnieniu swojej Karmy i uderza Boro czerwoną śrubą. Ciało Boro zostaje pocięte na kawałki, a Boruto zastanawia się, czy Boro został wyeliminowany. Boro budzi się i znów żyje, a oni zdają sobie sprawę, że będzie się dalej regenerował. Boruto zastanawia się, czy bitwa wkrótce się skończy. Mitsuki zdaje sobie sprawę, że jeśli nie zrealizują swoich planów, nie opuszczą tego miejsca żywi. Kawaki sugeruje zaatakowanie Boro tym, co mają. Mitsuki wierzy, że nie mogą wygrać w ten sposób, ponieważ nadal się regeneruje.

Boro jest nagi, ponieważ jego ubrania zostały zniszczone, a Sarada nie może uwierzyć, że walczą z nagim mężczyzną. Boro pyta Drużynę Siódmą, czy zakończyli spotkanie strategiczne. Sarada pozwala chłopcom zaatakować, używając mocy swoich oczu, aby zlokalizować słabe punkty. Boruto kontynuuje tę samą strategię, co Shadow Clone Jutsu, a Mitsuki podąża za nim z ciężkimi skrike. Sarada zdaje sobie sprawę, że Kawaki powiedział jej o granicy Boro i jest to jej klucz do wygrania tej walki po zniszczeniu rdzenia Boro.

Sarada zdaje sobie sprawę, że jeśli zniszczą rdzeń, Boro nie będzie w stanie się zregenerować i będzie to jego zwycięstwo. Nadal używa swojego Sharingana, aby zlokalizować „rdzeń”, ale martwi się, że zajmuje to trochę czasu. Mitsuki atakuje za pomocą Strikeing Shadow Snake Assault, który gryzie Boro, który używa płomieni, by je spalić. Saradzie udaje się znaleźć rdzeń i zastanawia się, co zrobić, gdy mówi chłopcom, że Boro zauważy i przesunie jej „rdzeń”. Sarad uwalnia Chidori, usuwa jej serce i udaje się uwolnić Lorda Siódmego. Ale pulchny Boron nadepnął na Mitsuki. Boruto przekształca się w nową formę z niebieską linią Karmy i rogiem.

Boruto: Naruto-Next Generations Episode 208 – data premiery

Ostatnia data premiery Boruto: Naruto-Next Generations Episode 208 to 18 lipca 2021. Boruto: Naruto Next Generations jest dostępny online na Crunchyroll i AnimeLab.

https://www.youtube.com/watch?v=1TM33xG71zI

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up