Bohater na maksymalnym poziomie zwrócił spoilery z rozdziału 73 i datę premiery

11/12/2021 11:07

Bohater na maksymalnym poziomie zwrócił spoilery z rozdziału 73 i datę premiery

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej na temat rozdziału 73. Bohater na maksymalnym poziomie, daty premiery, spoilerów, podsumowań rozdziału 72 i nie tylko. Bohater na maksymalnym poziomie powraca ”to trwający webtoon. Został przystosowany do znanej manhwy. Kategoria tego faceta to fantastyczna przygoda, pełna akcji i dziwactw. W głównej części wpisu znajdziecie wszystkie informacje o dacie premiery kolejnego rozdziału, spoilery i inne podobne tematy.

Powrót bohatera maksymalnego poziomu — Rozdział 72 — Podsumowanie

Chcesz wiedzieć, co wydarzyło się w 72. rozdziale "Bohatera na maksymalnym poziomie powrócił"? Zakończ swoje badania teraz, ponieważ mamy Cię w zasięgu naszych użytkowników. Widzieliśmy w poprzednim rozdziale, że jego obywatele postrzegają Daveya jako bezsilnego księcia z pomniejszego królestwa gdzieś na świecie. Został poddany straszliwemu cierpieniu, zanim jego dusza mogła uciec do świątyni.

Bohater Max Level powraca - spoilery z rozdziału 73

Należy zauważyć, że „The Max Level Hero Has Returns” jest jednym z niewielu manhwa, które nie pozwalają na wydanie spoilerów lub zwiastunów przed faktyczną datą premiery. Dlatego z przykrością informujemy naszych czytelników, że spoilery do tego rozdziału nie zostały jeszcze ujawnione online.

The Max Level Hero Has Returns, rozdział 73, data premiery

Jak informowaliśmy, data premiery Hero na maksymalnym poziomie powraca, rozdział 73, została ustalona na niedzielę, 14 grudnia 2021 r. Surowe skany rozdziału 73 zostaną przeskanowane online na 2-3 dni przed wypuszczeniem spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie przeczytać rozdział 73 książki Bohater na maksymalnym poziomie powraca?

Nie ma oficjalnej strony webtoon dla The Hero of Max Level Has Returns, więc fani mangi mogą szukać gdzie indziej aktualnego rozdziału. W tym tygodniu rozdział 73 książki „Bohater z maksymalnych poziomów powrócił” został przełożony. Rozdział 73 „Bohater najwyższego poziomu powrócił” wkrótce ukaże się, więc spotkajmy się teraz.

Przeczytaj więcej o „Powrócił bohater na maksymalnym poziomie”

Davey, książę małego kraju. Sanktuarium, w którym duchy bohaterów gromadziły się po ich śmierci i pozwalały duchowi opuścić ich ciała. Od teraz jest bohaterem samym w sobie po tysiącu lat treningu! Na co czekasz ? "Czekaj, zamierzam zmierzyć się z nimi wszystkimi!" Prawdziwe życie i zemsta Daveya dopiero się rozpoczęły w tej ekscytującej nowej powieści.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up