Bohater na maksymalnym poziomie zwrócił datę premiery rozdziału 70, spoilery i podsumowanie

19/11/2021 19:08

Bohater na maksymalnym poziomie powraca Rozdział 70 powraca po tym, jak manga opóźniła poprzedni rozdział. To jest kontynuacja Davey vs. Hrabia Cléo. Davey wchodzi do lochów, aby uratować swoją siostrę, księżniczkę Winley. Hrabia Cleo żałuje, że wpadł w pułapkę Daveya i zostaje ukarany. W ostatnim rozdziale „Bohater najwyższego poziomu powrócił” hrabia Cleo dowiaduje się, że Davey jest z innego poziomu; nawet ich podstawowe umiejętności są lepsze od twoich. Zdaje sobie sprawę, że to, że był kapitanem Cesarskich Rycerzy, nie działa.

Cléo pyta Davey'a, co to jest, a on upada, ponieważ nie mógł wstać. Na ziemi uświadamia sobie, że ostatni cios miał zmiażdżyć Davey'a na kawałki, ale nic mu się nie stało. Davey postanawia odwiedzić Winleya i Ulyssesa i zdaje sobie sprawę, że pokonał Cleo. Pyta Winley, jak się czuje, a Winley mówi mu, że nic jej nie jest. Odyseusz myśli, że spowodował kłopoty Davey'a i nigdy by nie pomyślał, że Davey będzie twardszy niż to. Pyta o klątwę, a Davey mówi mu, żeby się nie martwił, ponieważ się tym zajął.

Martwi się jednak, ponieważ został zaniedbany, a jeśli umrze, nie będą już w stanie wyprodukować lekarstw, a Lington na to nie pozwoli. Davey każe Ulyssesowi i Winleyowi odejść, a on pójdzie za nimi po zaopiekowaniu się tymi, którzy pozostali. Winley zastanawia się, czy Davey chce zabić tych, którzy pozostali. Rozglądając się, zdają sobie sprawę, że Cleo uciekła, ale zostawiła swój miecz. Odyseusz zdaje sobie sprawę, że nie ma dość many, by ścigać Cleo. Davey pokazuje im nowe zaklęcie i postanawia, że ​​Czerwona Wieża zajmie się Cleo.

Poprzednio w The Max-Level-Hero powrócił rozdział 69

Davey otwiera drzwi Many i pojawia się po drugiej stronie, ale jest wściekły, że Cleo ucieka po tym, jak wykorzystała swoje dzieci. Zastanawia się, dlaczego Lington wciągnął Winleya do sprawy między nimi. Później pojawia się za Lingtonem i pyta, kto jest prawdziwym potworem między nim a Lingtonem. Lington unika decydującego ciosu i wchodzi w magiczne pole, które, jak sądzi, Davey nie będzie w stanie przebić. Mówi Davey'owi, że zawsze ma plan ucieczki na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, kiedy robi coś.

Davey analizuje pole magiczne i uświadamia sobie, że powietrze skondensowało się w magiczne pole. Odkrywa, że ​​Magiczne Pole zostało stworzone przez zebranie znacznej ilości Many w jednym miejscu. Lington śmieje się, wskazując na Daveya, myśląc, że jest bezpieczny i ucieknie. Davey zdaje sobie sprawę, że Lington musiał włożyć wiele wysiłku, aby stworzyć to magiczne pole. Lington wyrzuca coś i mówi Davey'owi, że dobrze sobie poradził. Persek ostrzega Davey'a, że ​​Lington zaraz wyjedzie. Lington mówi im, że ich zwycięstwo jest pewne i mówi o Bramie Manny, która znajduje się wśród Reliktów.

Brama może być wolniejsza, ale po aktywacji teleportuje się do dowolnego wymiaru. Lington mówi Davey'owi, aby spróbował przebić się przez Bramę Many swoimi mieczami. Davey zdaje sobie sprawę, że Lington go nie docenia, ponieważ znajduje się za barierą. Lington dodaje, że każdy, kto ingeruje w jego śledztwo, nie ucieknie łatwo. Postanowił schwytać Daveya, umieścić go w probówce i przekształcić w jeden ze swoich eksperymentów. Lington pokazuje również Daveyowi wszystkie dane, które zbiera i będzie rządził po śmierci Daveya.

Bohater na maksymalnym poziomie zwrócił datę premiery rozdziału 70

Rozdział 70 The Max-Level-Hero Has Returns ukaże się 23 listopada 2021 roku. Davey pyta Lingtona, czy skończył mówić, ponieważ jego przemówienie zaczyna być nudne. Podnosi Niebieskiego i Czerwonego i mówi Lingtonowi, że to jego koniec. Lington jest zaskoczony, widząc Daveya za płotem. Davey mówi mu, że nie ma znaczenia, czy jest to bariera many, czy brama, ponieważ może przełamać jedno i drugie. Przyjrzyjmy się teraz oficjalnym szczegółom rozdziału 70. Return of the Max Tier Hero.

Przeczytaj rozdział 70. „Bohater na maksymalnym poziomie powraca” w trybie online — surowe szczegóły

Będziesz mógł przeczytać rozdział 70 „Bohater na maksymalnym poziomie powraca” online na różnych stronach internetowych. Okazuje się, że niebieski może złamać wszystko, co nie znajduje się w sferze fizycznej. Mówi jej, że ma różne sposoby zabijania facetów takich jak Lington. Lington próbował wymazać dowody przed śmiercią. Do zobaczenia w wydaniu rozdziału 70 książki The Max Level-Hero-Has Returns.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up