Blue Lock Ujawniono opóźnioną datę premiery w rozdziale 163

16/02/2022 18:06

Blue Lock Ujawniono opóźnioną datę premiery w rozdziale 163

Jeśli lubisz piłkę nożną jako gatunek, możesz śledzić Blue Lock jako mangę. Z drugiej strony ta seria ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Opowiada historię japońskiego meczu piłki nożnej. Niedawno ukazał się 162. rozdział serii, a fani z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę. W tym poście porozmawiamy o rozdziale 163 Blue Lock. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy :-.

Nowy podgląd anime Blue Lock! Dla tych z Was, którzy czekali na to anime, możemy mieć dobrą wiadomość. Rzućmy okiem na więcej szczegółów na temat anime Blue Lock. Blue Lock to jedno z najbardziej oczekiwanych anime w 2022 roku. Piłka nożna to temat anime, który jest ci nieznany. Nie codziennie spotykasz anime na ten temat. Oczywiście Blue Lock zwrócił na siebie uwagę wielu osób. Data premiery anime Blue Lock została ogłoszona na 2022 rok. Na podstawie animacji piłkarskiej, w której 300 napastników łączy siły, aby wygrać Mistrzostwa Świata. Popularna manga piłkarska Blue Lock od dłuższego czasu znajduje się na szczycie sportowej mangi.

Jaka jest data wydania Blue Lock Rozdział 163?

Na podstawie otrzymanych informacji zaktualizowano, że następny rozdział jest opóźniony, więc możemy oczekiwać, że rozdział 163 Blue Lock zostanie wydany 21 lutego 2022 r. Zaktualizujemy artykuł, jeśli pojawią się jakieś zmiany, zaktualizujemy ten artykuł , więc bądźcie czujni. Uważajcie na premierę.

Gdzie czytać Blue Lock 163?

Możesz kupować i oglądać najnowsze rozdziały Blue Lock i więcej oficjalnie na KodanshaComics. Wesprzesz obecnego twórcę i zyskasz premię do dalszej pracy.

Na czym polega niebieska blokada?

Japońska reprezentacja narodowa zajęła 16 miejsce na Mistrzostwach Świata FIFA w 2018 roku. W rezultacie Japoński Związek Piłki Nożnej podpisał tajemnicę piłkarską Ego Jinpachi. Blue Lock, jego wielki plan, aby doprowadzić Japonię do świetności, to program szkoleniowy, którego celem jest wyprodukowanie najlepszego samolubnego napastnika na świecie. Ci, którzy nie przejdą Blue Lock, już nigdy nie będą mogli reprezentować Japonii. Yoichi Isagi, mało znany uczeń liceum, dołącza do serialu w nadziei, że stanie się najlepszym graczem na świecie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up