Blue Lock Rozdział 176, Spoilery, data premiery

17/05/2022 09:44

Blue Lock Rozdział 176, Spoilery, data premiery

18 maja 2022 r. ukaże się rozdział 176 Blue Lock. Sprawdź datę premiery Blue Lock Rozdział 176 wraz ze spojlerami, zapowiedziami i nie tylko! Proszę skierować mnie do kopii Blue Lock Rozdział 176. Seria manga Blue Lock jest dobrze znana. Muneyuki Kaneshiro jest autorem i ilustratorem mangi Blue Lock. Od sierpnia 2018 zyskał ogromną rzeszę fanów. Przed emisją rozdziału 175 przygotowaliśmy listę wszystkich najnowszych informacji o serii, w tym szczegóły transmisji i zwiastuny nadchodzących odcinków, a także krótkie podsumowanie poprzedniego odcinka.

Blue Lock Rozdział 175 Podsumowanie

Trener Japonii Mistrzostw Świata Jinpachi Ego został wybrany po ocenie obecnej sytuacji w Japońskiej Federacji Piłki Nożnej. Uważa, że ​​Japonia nie ma wystarczająco agresywnego strzelca. Następnie tworzy Blue Lock, drakońską instytucję, w której mieszka 300 najzdolniejszych japońskich studentów i stawia ich przeciwko sobie. Pierwszym oficjalnym językiem tego kraju będzie Blue Lock, a tylko jeden z jego mówców będzie mógł grać jako napastnik reprezentacji narodowej.

Zwycięzcy nie będą mogli ponownie wziąć udziału. W szkole średniej Yoichi Isagi był napastnikiem, który nie mógł pomóc swojej drużynie w zdobyciu mistrzostwa kraju. Twój udział w tej firmie wysokiego ryzyka został zaakceptowany. W rezultacie zastanawiał się, czy nie powinien być bardziej samolubny, podając piłkę komuś, kto jej nie otrzymał. W swoim dążeniu do zostania najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzenia Japonii do chwały w Pucharze Świata, Yoichi ma rzadką okazję, by znaleźć się dzięki Project Blue Lock.

Blue Lock Rozdział 176 Data wydania

Blue Lock to popularna seria manga w Japonii. Rozdział 176 Blue Lock będzie z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów serii. Rozdział 176 ma zostać opublikowany w najbliższej przyszłości. 18 maja 2022 r. ukaże się rozdział 176 Blue Lock.

Blue Lock Rozdział 176 Spoilery

Japoński Związek Piłki Nożnej wyznacza osobliwego i dziwnego trenera, Jinpachi Ego, aby osiągnąć swój cel, jakim jest wygranie Pucharu Świata, po przestudiowaniu aktualnego japońskiego futbolu. Ponury, przypominający więzienie obiekt Blue Lock mieści trzystu najlepszych japońskich sportowców i stawia ich przeciwko sobie. Jinpachi to zaprojektował. Jeśli dana osoba nie przejdzie niebieskiej blokady, nigdy nie może być brana pod uwagę w drużynie narodowej.

Nie mogąc poprowadzić swojej szkolnej drużyny piłkarskiej do mistrzostw kraju, Yosaku Isagi został wybrany do tego ryzykownego przedsięwzięcia jako napastnik. Gdyby podał piłkę zamiast strzelić gola, nie może powstrzymać się od zastanawiania się, czy mogło być inaczej. Oprócz udowodnienia, że ​​jego wątpiący się mylą, Yoichi planuje wykorzystać szansę, jaką daje Project Blue Key, aby stać się najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do chwały Pucharu Świata.

Blue Lock Rozdział 176: Gdzie czytać

Na oficjalnej stronie Kodansha, Blue Lock jest dostępny w formie elektronicznej. Jest publikowany w Weekly Shonen Manga, japońskim magazynie mangi.

Powiązane posty

Go up