Black Clover, rozdział 325, data premiery, przeczytaj mangę

12/02/2022 15:20

Black Clover, rozdział 325, data premiery, przeczytaj mangę

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 325 będzie niedziela, 25 lutego 2022 w sklepach. Surowe skany mangi Black Clover, rozdział 325, wyciekną na 2-3 dni przed wydaniem w Internecie, a spoilery zostaną wydane, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalne wydanie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział Black Clover 325?

Black Clover Chapter 325 można przeczytać na różnych stronach za darmo, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze do przeczytania za darmo, więc nie musisz subskrybować, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Więcej informacji na temat czarnej koniczyny

Bohaterką serii jest Asta, młoda sierota, która została porzucona i wychowana w sierocińcu z Yuno, kolejną sierotą. Chociaż każdy rodzi się z umiejętnością używania many jako magicznej mocy, Asta wyróżnia się tym, że priorytetem jest sprawność. Z kolei Yuno była cudownym dzieckiem o niezwykłych magicznych zdolnościach i umiejętności kontrolowania magii wiatru. Dwoje nastolatków rozwinęło przyjazną rywalizację o chęć zostania następnym Królem Wiedźm, osobą, której autorytet dorównuje tylko Król Królestwa Koniczyny. Yuno nabywa legendarny, czterolistny grymuar, który niegdyś był w posiadaniu pierwszego króla czarodziejów w królestwie. Pomimo braku umiejętności magicznych, Asta zdołał zdobyć tajemniczy pięciolistny grimuar zawierający tajemnicze elfie miecze i bezcielesnego członka rasy diabłów, który posługuje się rzadką antymagią. On i Yuno dołączają do oddziału magicznych rycerzy jako pierwszy krok w kierunku ich celów.

Asta i Noelle Silva dołączają do Czarnych Byków, a Yuno dołącza do Złotego Świtu, wyruszając na różne przygody, walcząc z Nocą Północnego Słońca, ekstremistyczną grupą, której przywództwem manipuluje Demon, by pomścić niesprawiedliwość popełnioną przez Clover. Zjednoczony przeciwko Elfom, kiedy został założony. Mroczna Triada Królestwa Spade następnie konfrontuje się z Rycerzami Magii, a Asta i Yuno dowiadują się o wpływie ich Demonów na ich życie i planie Mrocznej Triady, aby w pełni zamanifestować Demony w ich świecie.

Powiązane posty

Go up