Black Clover, rozdział 320, data wydania i gdzie ją przeczytać

3 lata ago

Black Clover Rozdział 320 Data wydania i gdzie to przeczytać?

Niewątpliwie poprzedni rozdział serii zawierał świetną akcję, a poprzedni rozdział bardzo spodobał się fanom. Co się teraz stanie? Co wydarzy się w kolejnym rozdziale Czarnej Koniczyny? Nie martw się, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Ci pomóc. W tym artykule porozmawiamy o rozdziale 320 Black Clover. Jaka jest oficjalna data premiery Black Clover 320? Czy to jest w harmonogramie, czy nadal jest opóźnienie w harmonogramie? Dowiedzmy Się?

Czarna koniczyna, rozdział 320

Tytuł poprzedniego rozdziału brzmiał: „Wielcy Magiczni Rycerze kontra Diabelski Król”. Widzieliśmy prawdziwą siłę kapitana magicznego rycerza. Dosłownie zrobili wszystko, co mogli, aby pokonać Lucyfera, ale nie ma wątpliwości, że mogli to zrobić w ten sposób. Z drugiej strony Lucyfero zdołał w pojedynkę zmiażdżyć wszystkich magicznych rycerzy. Rozdział kończy się, gdy Asta próbuje zakraść się do ataku od tyłu.

Data wydania

Zgodnie z uzyskanymi przez nas informacjami nie ma opóźnień w harmonogramie. Oznacza to, że rozdział 320 Black Clover zostanie wydany 23 stycznia 2022 roku.

Gdzie czytać rozdział 320 Czarnej Koniczyny?

Black Clover to uzależniające i urzekające arcydzieło. Internauci na całym świecie z niecierpliwością wyczekują co tydzień nowego rozdziału. A najlepszym miejscem do przeczytania Black Clover Chapter 320 online jest nie kto inny jak Viz Media. Możesz przeczytać wszystkie najnowsze rozdziały shonen manga tutaj co tydzień bez żadnych opóźnień. Zdecydowanie potępiamy korzystanie z nielegalnych lub nieoficjalnych stron internetowych do czytania najnowszych rozdziałów mangi.

O czym jest czarna koniczyna?

Black Clover to japońska manga napisana i zilustrowana przez Yūki Tabata. Fabuła kręci się wokół naszego bohatera, znanego jako Asta. Dla tych, którzy nie wiedzą, Asta jest młodą sierotą, która została porzucona i wychowana w sierocińcu z Yuno, która jest deuteragonistką serii. W świecie, w którym magia jest wszystkim, znanym jako Mana, Asta urodziła się bez magii, ale Yuno została pobłogosławiona bogatym poziomem mangi. Chociaż wszyscy urodzili się z umiejętnością używania many jako magicznej mocy, Asta wyróżnia się priorytetem dla fizycznej formy. Z drugiej strony Yuno była cudownym dzieckiem o niezwykłych zdolnościach magicznych. Potrafił kontrolować magię wiatru. Dwoje nastolatków rozwinęło przyjazną rywalizację o chęć zostania następnym Witch Kingiem.

Powiązane posty

Go up