Black Clover Rozdział 311 spoilery, data premiery, gdzie czytać mangę online

27/10/2021 13:29

Black Clover Rozdział 311 spoilery, data premiery, gdzie czytać mangę online

Black Clover Rozdział 311 wydaje się być konkluzją Zenona przeciwko Yuno. Yuno zadał miażdżący cios, który prawie kosztował Zenona życie. Było blisko, ale Zenon objął prowadzenie, zadając druzgocące ciosy w kości. Pomimo najlepszych wysiłków Zenona, Yuno zdołał stanąć za nim i wykonać na nim Star Magic Quartile: Flagellum. W tym tygodniu odcinek Black Clover przedstawia Zenon kontra Yuno, grę, która w tej chwili wydaje się nie mieć końca. Nowy rozdział Czarnej Koniczyny pokazuje ataki Yuno rozbijające kości Zenona, gdy walczy on demonicznym mieczem Dainsleif. Unikając ataków demonicznego miecza, Yuno utrzymuje walkę na dystans.

Tymczasem Zenon był w stanie podążać za Yuno, który teraz przyznaje, że nie może powstrzymać ciosów Zenona, ponieważ ten jest zbyt blisko. Oboje zaangażowali się w zaciekłą walkę, wymieniając niszczycielskie ciosy, które doprowadziły do ​​ogromnych pożarów. Chociaż zaobserwowaliśmy przerwę przestrzenną, nie mogliśmy stwierdzić, skąd się wzięła, ponieważ Zenon miał retrospekcje. Wtedy Zenon dowiedział się o istnieniu słabych, którzy tak łatwo umierali. W tamtych czasach słabi nie mieli nikogo, kto by się nimi zaopiekował; ale po śmierci zmartwychwstają i odradzają się w nowe nieśmiertelne ciała. Aby przeprowadzić ten proces, poświęcono część najbardziej bezbronnych osób. Yuno zdaje sobie sprawę, że nie ma nadziei na naprawę uszkodzonej Gwiazdy.

Czworo dzieci Zgratisów może wykorzystać moce i siłę demonów, aby przekształcić ludzkość. Z drugiej strony ci, którzy nie boją się śmierci, pomogli ustanowić pokojowe królestwo Spade. Zenon wciąż pamięta dokładnie słowa, które powiedział, a także wszystko, co się wtedy wydarzyło. W głębi duszy wie, że zrobił to, aby pomóc w budowie Królestwa Pik. W miarę postępu konfliktu zdolności Zenona i Yuno rozszerzają się i osiągają nowe wyżyny. Obaj zadają śmiertelne ciosy, które tworzą lawinę ruin.

Black Clover Rozdział 310 Podsumowanie

Wcześniej w Black Clover Rozdział 310: Widząc, że ma szansę trafić tym wcześniej zarezerwowanym hitem, Yuno leci i leci w kierunku Zenona. Dzierżąc swój demoniczny miecz, Zenon uświadamia sobie, że Yuno coś knuje i przygotowuje się. Space Pupture to umiejętność Yuno, której używa przeciwko Zenonowi. Dowodzi to, że wielką eksplozję poprzedził atak. W wyniku tego ataku klatka piersiowa Zenona pękła, odsłaniając diabelskie serce. Zenon obawia się, że Yuno zabraknie gwiazd, zanim dotrze do serca diabła i go zabije. Ma świadomość, że zaraz zginie od jednego czystego ciosu.

Aby Yuno mógł wejść na scenę Santo, musi mieć 100% rezonans między swoim umysłem a gospodarzem. Yuno niespodziewanie pojawiła się na Holy Stage po tym, jak włożyła tyle wysiłku w tę bitwę po tym, jak prawie umarła. Dla Zenona wiadomość jest zła, ponieważ zdał sobie sprawę, że zmieniły się gwiazdy Yuno i jego własne. Diabeł lub Najwyższy Diabeł można zabić na stadionie Santo. Demonstruje autorytet i przytłaczający, pojawiając się przed Zenonem.

Podczas gdy pozostali się wahają, Zenon wymachuje swoim demonicznym mieczem i odkrywa coś zaskakującego. Kiedy Zenon widzi, że jego demoniczny miecz zawiódł, Yuno pojawia się za nim. Podczas walki moc Yuno wzrosła i narodziła się nowa Gwiazda Koniunkcji. Co więcej, odkryto, że potężny czarodziej powoduje powstawanie Gwiazd Wspólnych. Yuno miał również kilka wspomnień z jego postępów w trakcie gry. Potem krzyknął „Duch Święty Zefiru!” wyjęcie go. Ponieważ jest to ostatni ruch podpisu Yuno, to koniec walki.

Jaka jest data premiery Black Clover Chapter 311?

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 311 jest ustalona na niedzielę, 31 października 2021 roku w sklepach. Surowe skany rozdziału 311 mangi Black Clover zostaną ujawnione na 2-3 dni przed uruchomieniem w Internecie, a spoilery zostaną wydane, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną wersję.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 311 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Chapter 311 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze bezpłatne, więc nie musisz subskrybować, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus