Black Clover Rozdział 298 – data premiery

28/06/2021 10:06

Czarna Koniczyna rozdział 298 jest bardzo oczekiwany, ponieważ Magic Knights i Anti Magic Child kontynuują niszczenie demonów Królestwa Spade. Rycerze przejęli bitwę na swoją korzyść po wyeliminowaniu trzech głównych Najwyższych Demonów. Z drugiej strony jest Noelle przeciwko Vaniace, znanej również jako Megicula. Zwycięstwo Noelle przywróci dumę i honor Silvy, ponieważ Megicula pokonał w przeszłości rodzinę Silvów. Przybrała nową formę, która przypomina Vanice przeszłość, kiedy walczyła ze Steel Silvą. Ostatni rozdział Black Clover Manga jest zatytułowany "The Descent".

Rozdział zaczyna się od Vaniki, która wykasłuje kałużę krwi po otrzymaniu ciężkiego uderzenia od Noelle. Miecz przebija brzuch Vaniki, która gratuluje Noelle, mówiąc, że wykonuje fantastyczną robotę. Zaczyna otrzymywać grad ciosów, ale śmieje się i krzyczy, że kocha walkę. Noelle udaje się powalić Vanikę na ziemię i celuje mieczem w jej twarz, mówiąc jej, że przegrała tę bitwę. Vanica uśmiecha się, gratulując Noelle pokonania jednego z najsilniejszych członków Mrocznej Triady.

Vanica zaskakuje Noelle, mówiąc jej, że została jej rywalką i że jest to przyjacielska rywalizacja. Vanica mówi Noelle, że konkurują, aby stać się silniejszymi i że wkrótce dowiedzą się, kto jest lepszy. Noelle odpowiada, że ​​to koniec Vaniki, która pamięta swoją przeszłość i zdaje sobie sprawę, że ciężko pracowała, aby się tam dostać i uzyskać moce diabła. Megicula pojawia się, aby przejąć kontrolę i komentuje, że Vanica knuje. Noelle dźga Vanicę w klatkę piersiową i czuje ogromną moc magii, zastanawiając się, co się dzieje. Czarny popiół wychodzi z oka Vaniki po tym, jak Megicula komunikuje się z nią.

Czarna koniczyna Rozdział 297 Najważniejsze informacje

Noelle uświadamia sobie, że widziała magię wpływającą do ciała Vaniki. Megicula ujawnia, że ​​Lucyfero i inne demony ich nie zauważyli. Megicula mówi również, że są tu trzy dusze tej samej płci i że trwają przygotowania do ich zejścia. Noelle uświadamia sobie, że moc klątwy się budzi, a Vanica przybiera kolejną nową formę. W ciele Vaniki pojawia się żeński potwór z białymi rogami, a Noelle uświadamia sobie, że marnowała energię na zabawę z Vaniką.

Wcześniej Vanica wspomina dzień, w którym Silva Steel zniszczyła magię klątw, używając mocy Walkirii. Podczas walki z Noelle, córką Steela, dokucza jej, mówiąc, że jej matka poradziłaby sobie lepiej, a walka byłaby intensywna. Vanica nie mogła się równać z matką Noelle w dniu walki, a Megicula objął prowadzenie, gdy Vanica uciekła. Noelle zdaje sobie sprawę, że musi zapłacić Vanice za zniszczenie jej rodziny w przeszłości.

Najwyższy diabeł Megicula

Noelle wydaje Ryk Morskiego Smoka, który zaczyna połykać czerwone bestie Vaniki w miarę trwania bitwy. Noelle zaskakuje Vanikę, atakując ją tym samym ciosem, którego użyła jej matka podczas ostatniej walki. Miecz przebija jej żołądek i Vanica czuje, że jest śmiertelny cios. Noelle ma tylko kilka sekund na pokonanie Vaniki i obiecała, że ​​zabije ją w 30 sekund. Dziś Noelle nie może uwierzyć, że walczyła z Vaniką, odkąd przybyła do Królestwa Pik.

Megicula przejął kontrolę nad ciałem Vaniki i stał się jednym i tym samym z Vanicą. Megicula ujawnia, że ​​uzyska swoją manifestację po uzyskaniu wszystkich mocy Vaniki i śmierci Lolopechiki. Gaja woła imię Lolopechiki po uświadomieniu sobie, że Megicula chce go wykończyć. Lolopechika również przybrała nową formę i Gaja postanawia ją uratować. Czarne drzewa rosną wewnątrz pomieszczenia jak opłaty Gaja wobec Lolopechika. Najwyższy Diabeł Megicula komentuje, że jeśli ci dwaj ludzie umrą razem, spoczną w pokoju.

Ale zanim jego śmierć będzie gwarantowana, pozwoli im się dobrze bawić, a potem zabije ich wszystkich za jednym zamachem. Noelle jest wściekła i woła imię Megiculi. Rozdział kończy się konfrontacją Noelle i Gaji z Lolopechiką, która wciąż jest pod kontrolą klątwy. W następnym rozdziale zobaczymy, czy duet uratuje Lolopechikę i pokona Megiculę, najwyższego demona. Nie przegap następnego rozdziału; Spójrz na cotygodniowy harmonogram wydań Black Clover poniżej.

Black Clover rozdział 298 data premiery release

Data premiery Black Clover Chapter 298 to 4 lipca 2021. Możesz oficjalnie zagrać w Viz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up