Black Clover Chapter 297 data premiery, podgląd i podsumowanie

21/06/2021 08:26

Dzisiaj zagłębimy się w rozdział 297 Czarnej Koniczyny. Po tygodniowej przerwie Black Clover powraca po przybyciu Noelle, Gaji i Udine do Królestwa Pik. W Królestwie Pik szaleje zażarta bitwa. Chłopiec Antymagii zlikwidował już dwóch Najwyższych Demonów. Magna karze Dantego, który stracił moc, a jego ciało topi się, ale Jack postanawia zostać, podczas gdy chłopcy wychodzą, by wykończyć pozostałe demony. Tytuł rozdziału to „Święta Walkiria”. Rozdział zaczyna się od Megiculi, znanej również jako Vanica, która jest świadkiem nowych mocy Noelle. Więcej informacji na temat Czarnej Koniczyny znajdziesz poniżej.

Vanica uwalnia stado drzew przypominających demony, które próbowały połknąć Noelle. Wysłała armię po przyzwaniu Magii Krwi: Bestii Czerwonego Stada. Noelle odpowiada, tnąc czerwoną bestię jednym ciosem. Noelle uświadamia sobie, że siła i wygląd Vaniki różnią się od poprzedniego w Heart Realm. Czerwona Bestia została wyeliminowana, a Vanica chwali Noelle. Vanica komentuje, że spodziewała się tych mocy. Rill mówi Charlotte, że jej niebieskie róże osłabiają magię potępionych.

Udine przypomina Noelle, że nie mają czasu na zabawę z Vaniką i że muszą ją wyeliminować w ciągu minuty. Noelle odmawia, myśląc, że Vanica to łatwe zwycięstwo, i odpowiada, że ​​zmiażdży go w trzydzieści sekund. Odliczanie zaczyna się, gdy Vanica bierze prysznic bicia. Vanica jest napalona i chce sprawdzić, czy Noelle dotrzyma obietnic i udowodni, że jest wystarczająco silna, by ją pokonać w trzydzieści sekund. Noelle atakuje lodową włócznią, próbując dźgnąć Vanicę, która ją uzupełnia. Noelle odpycha wroga z całej siły. Vanica przypomina sobie, że została gospodarzem Megiculi. Co czeka fanów w Black Clover, rozdział 297?

Podsumowanie rozdziału 296 Black Clover

Vanica zdaje sobie sprawę, że Megicula przejmie pełną kontrolę nad jej ciałem. W przeszłości Vanica pragnęła użyć mocy diabła, ale oszalała. Jest znana potężna kobieta, która podbija wszystkie odwiedzane przez siebie miejsca. Vanica ucieka z Królestwa Pik, aby pokazać swój prawdziwy potencjał i dobrze się bawić. Dzień, w którym Vanica dobrze się bawiła, używając swoich mocy u boku Megiculi. Wracając do bitwy, mówi Noelle, że dobrze się bawi, gdy staje twarzą w twarz z kimś takim jak ona. Vanica komentuje: „Stal, oto jestem”.

W przeszłości, podczas walki Vaniki z matką Noelle, ukradła Noelle i Nozel. Vanica komentuje, że najpierw zabije Nozela. Steel wykrzykuje imiona Noelle i Nozel. Vanica pyta, czy są jej dziećmi i dlaczego ma dzieci, ponieważ zawsze będą jej przeszkadzać. Vanica odpowiada, że ​​silna kobieta, taka jak Steel, nie potrzebuje dzieci. Steel wyciąga broń i komentuje, że zadaniem matki jest ochrona dzieci i że jest to najważniejsza rzecz na świecie. Stal uderza w brzuch Vaniki.

Klan de Silva

Tego dnia magia klątwy została zniszczona dzięki mocy Walkirii. W teraźniejszości Vanica komentuje, że podrapałaby się, gdyby walczyła w przeszłości. Ale tego dnia Megicula kazał mu uciekać z tego miejsca. Vanica uświadamia sobie, że pamięta wszystko z tamtego dnia. Noëlle zdaje sobie sprawę, że ta bestia prawie zniszczyła klan Silvy. Vanica mówi Noelle, że mogą kontynuować tam, gdzie ostatnio skończyli. Noelle wydaje ryk morskiego smoka, który zaczyna pożerać czerwone bestie.

Kiedy Noelle przybyła do Królestwa Pik, była zszokowana widząc, jak Lolopechika zasypuje Gaję potężnymi ciosami i wyrzuca go w powietrze. Noëlle uważa, że ​​Vanica jest odpowiedzialna za stan Lolopechiki. Vanica krzyczy, że sprawi, że Magiczny Rycerz zapłaci i że nigdy nie zostaną mu wybaczone. Noelle wypuszcza nową maskę znaną jako Spirit Dive: The Armor of the Sacred Valkyrie. Vanica uświadamia sobie, że zna ten kształt. Obecnie Noelle nadal walczy z Vaniką.

Noelle zaskakuje Vanikę, dając jej ten sam cios, co Steel podczas ich walki. Vanica zdaje sobie sprawę, że ostrze trafiło w to samo miejsce i jest śmiertelnym ciosem. Miecz przebija żołądek diabła. Noëlle komentuje, że Vanica zapłaci za wszystkie swoje działania. Córka Silva wykańcza Megiculę i gospodarza w 29 sekund. O tym, czy Vanica i Megicula zostały wyeliminowane, dowiemy się w następnym rozdziale. Wkrótce dowiemy się, czy Megicula uratuje Vanikę, czy to koniec mocy diabła.

Black Clover Rozdział 297 – data premiery

Data premiery Black Clover Chapter 297 to 27 czerwca 2021 r. Możesz oficjalnie zagrać na Viz.

Powiązane posty

Go up