Black Clover Rozdział 295 - „Panna Charlotte kontra Vanica ”!

29/05/2021 06:48

Black Clover rozpala się z każdym nowym rozdziałem. Wcześniej widzieliśmy, jak wszyscy oklaskiwali Magnę za pokonanie członka triady, z którą Asta i Yami walczyli na własną rękę. Ale Dante nagle się budzi, lecząc się w niekontrolowany sposób. Scena przenosi się do Vaniki bawiącej się z innymi członkami. Charlotte stara się jak najlepiej, ale nie sprzeciwia się Vanice, ponieważ podąża za królową Lolopechką, która jest wykorzystywana. Charlotte obiecuje zdjąć klątwę, która pozwala Vanice wykorzystać ciało Lolopechki. Ten blog będzie Cię informował o rozdziale 295 Black Clover – „Panna Charlotte kontra Vanica” – data premiery!

Black Clover 295 - Rozdział 295

Vanica to szalona postać, która lubi robić rzeczy dla ciebie. W poprzednim rozdziale widzimy, jak dosłownie prosi przeciwników, aby podjęli walkę w zabawny sposób, aby uniknąć popełniania błędów. Ale Charlotte nie może pójść na całość, ponieważ może to wpłynąć na królową Lolopechkę. Innymi słowy, będzie musiał cofnąć klątwę i sam zmierzyć się z Vaniką, aby raz na zawsze rozwiązać sprawę. Tak czy inaczej, Black Clover 295 będzie niesamowity.

Black Clover Rozdział 295 – data premiery!

Data premiery Black Clover Chapter 295 została ustalona na 6 czerwca 2021 r. To powiedziawszy, jest to tylko oczekiwana data premiery, ponieważ w przyszłym tygodniu mogą wystąpić nagłe opóźnienia w dacie premiery. Dlatego prosimy, abyście byli z nami na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji i wiadomości na temat rozdziału 295 Black Clover.

Przeczytaj rozdział 295 Czarnej Koniczyny online za darmo!

Black Clover to arcydzieło uzależnienia i niewoli. Internauci na całym świecie z niecierpliwością wyczekują co tydzień nowego rozdziału. A najlepszym miejscem do przeczytania Black Clover Chapter 295 online jest nie kto inny jak Viz Media. Możesz przeczytać wszystkie najnowsze rozdziały mangi Shonen tutaj, co tydzień, bez opóźnień. Zdecydowanie potępiamy korzystanie z nielegalnych lub nieoficjalnych stron internetowych do czytania najnowszych rozdziałów mangi.

Powiązane posty

Go up