Bezrobotna reinkarnacja, część 2, odcinek 9: data premiery, spoilery i gdzie to obejrzeć

23/11/2021 20:01

Bezrobotna reinkarnacja Część 2 Odcinek 9: data premiery, spoilery i gdzie oglądać.

Reinkarnacja bezrobotnych - część 2 Odcinek 9 ujawnia Rudy'ego rozmawiającego z Boginią, która reinkarnowała Rudy'ego w innym świecie. Rudy podróżował do innego wymiaru, a Bogini jest zła, że ​​Rudy się nie zmienił i zastanawia się, czy wita ludzi w ten sposób. Rudy mówi Bogini, że zapomina, a Bogini przypomina Rudy'emu, że spędził rok bez rozmowy z nią. W ostatnim odcinku Jobless-Reincarnation, część 2, Rudy obwinia Boginię za to, że nie dała mu lepszych rad, ponieważ skończył w więzieniu i wdał się w bójkę ze swoim ojcem.

Jest zły na Boginię, ponieważ podążał za wszystkim, co mu powiedziała, ale zapłacił za to ogromną cenę. Bogini pyta go, czy chce go o wszystko winić. Rudy dziękuje Bogini i pyta ją o kolejne plany, ponieważ chce wrócić do świata. Chce wiedzieć, jaka jest jego rodzina, a Bogini przypomina mu, że jego rodzina żyje w innym świecie. Rudy zdradza, że ​​chce wiedzieć, jak sobie radzi Zenith, Lilia, Ghislaine, Philip, Sauros i Aisha. Bogini mówi mu, że pomoże mu znaleźć rodzinę, ale musi mu zaufać.

Rudy odpowiada, że ​​będzie to zależało od rady udzielonej mu przez Boginię. Bogini mówi Rudy'emu, że spotka się z Aishą, ale nie powinna podawać mu swojego prawdziwego imienia i musi znaleźć sposób, aby Aisha ujawniła swoją sytuację. Rudy musi również wysłać list do wszystkich, których spotyka w Pałacu Królewskim w Shirone. Jeśli to zrobi, uda mu się uratować Lilię i Aishę z królewskiego pałacu. Rudy zdaje sobie sprawę, że skoro oboje są w Shirone, to ktoś musiał ich znaleźć.

Poprzednio w Jobless Reinkarnacja: Część 2 Odcinek 8

Rudy budzi się na łodzi i uświadamia sobie, że musi wykonać wszystkie rozkazy, które dała mu Bogini. Ruijerd zastanawia się, czy Rudy jest w porządku, a Rudy odpowiada, że ​​czuje się nieswojo. Rudy zdaje sobie sprawę, że diabelskie oko pomaga mu widzieć przyszłość. Zastanawiam się, czego ten facet szukał, odkąd zabrał swoją rodzinę. Nad ranem ekipa przybywa na Kontynent Centralny. Przewoźnik pomaga im przeprawić się przez rzekę i próbują nowego jedzenia, którego nigdy wcześniej nie jedli.

Wjeżdżają do stolicy Królestwa Shirone, a Rudy zdaje sobie sprawę, że Bogini kazała mu do kogoś napisać. Zdaje sobie sprawę, że ta osoba to Roxy i że pomoże mu uratować Lilię i Aishę. Rudy zastanawia się, dlaczego Roxy nie znalazła Lilii i Aishy, ​​skoro były tam przez jakiś czas. Zdaje sobie sprawę, że nie ma pojęcia i dowie się, co się stało. Eris pozostaje Rudym, tak jak jej mistrzyni Roxy pozostała w tym królestwie. Zastanawia się, dlaczego Rudy jest przygnębiony i opowiada jej informacje, które otrzymał, że członkowie jego rodziny są uwięzieni gdzieś w królestwie.

Eris i Ruijerd zgadzają się jej pomóc, a wieczorem Rudy pisze list do Roxy. Wysłał faceta, aby dostarczył ten list rano i poszedł do miejsca, które pokazała mu Bogini. Rudy uratował dziewczynę, a straż królewska ścigała go. Obojgu udało się uciec, a dziewczyna ujawniła, że ​​jest Aishą Greyrat. Rudy zrobił to, co kazała mu Bogini, i powiedział mu, że to Noc Księżycowego Cienia; Aisha wyjaśniła swoją rolę, a Rudy powiedział jej, że zamierza wszystkich uratować. Ginger York ze stolicy królewskiej odwiedziła rano Rudy'ego.

Reincarnation Jobless-Część 2 Odcinek 9 – data premiery

Reincarnation Jobless: Part 2 Episode 9 zostanie wyemitowany 29 listopada 2021 roku. Ginger prosi Rudy'ego, aby towarzyszył mu w królewskim pałacu. Rudy dowiaduje się, że wezwała go Roxy. Wychodzi z Ginger i mówi Eris, że idzie do nauczyciela i prosi ich, by chronili Aishę. Ale kiedy przybywają, Rudy słyszy męski głos i zdaje sobie sprawę, że król aresztował jego rodzinę. Widzi swoją rodzinę, ale oni go wrobili. Mężczyzna nazywa się Pax i rzuca wyzwanie Rudy'emu. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom Jobless Reincarnation: Part 2, Episode 9.

Oglądaj Reinkarnację bezrobotnych, część 2, odcinek 9 online — szczegóły transmisji

Możesz oglądać Jobless Reincarnation-Part 2 Episode 9 online w Muse Asia (playlista) i Funimation w poniedziałki o godzinie 12:00 czasu JST. Możesz oglądać Jobless Reincarnation Episode 9 - Part 2 online w Wakanim (DE) i iQIYI (EN) dla osób w Wielkiej Brytanii lub innych krajach. Do zobaczenia na premierze Jobless Reincarnation – część 2, odcinek 9.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up